Şimdi Ara

toyota suprayla ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar uzun süredir toyota supra arıyorum. satılık ve ya en azından kullanmış olan varmı bu canavarı?

ve tahmini bi fiyatta lazım. teşşekkürler

• Al kardeş umarım fiyatı iyi gelmiştir.

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3207220
  • geçen hafta 1200hp gücünde bir supraya bindim araba 1. de 120km yapıyordu her basdığında midem çıkacak gibi oluyordu:D
  • porsce,ferrari katili... modifiyenin sınırı olmayan çok özel bir araç. umarım aradığını bulursun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragger28

Al kardeş umarım fiyatı iyi gelmiştir.

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3207220

29000e düşmüş fiyatı istersen
  • çok güzelmiş gerçekten....alan ,satan hayrını görsün
  • sarı renklı olanı lpg lı dıe bılıorum bıyerde bu arac ustunde bı kac sahsıyet tartısıodu ordan ama tabı hangısı dogru hangısı yanlıs bılmıom sadece duydum

ama zengın olsam yeni araclar hikaye yok onu takma bozuluo garantısı bozuluo elektronık aksama ters mers hıkaya param olsa japonyadan getırtırım nolcak 2kurus fazla ver temız gelsın T.C DOGRU dusgun mod yapan yer cok az oyuden hazır getırtmek daha mantıklı

bıde motor olarak bu aracdan mod a daha yatkın arac yok heralde saten cift turbo nerded vıdeosunu gorsem en asa 800hp

http://www.youtube.com/watch?v=GF3PQht6nTg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 11 Aralık 2006; 18:28:35 >
  • amerikada 1988 ve 1996 turbo modellerini kullandım, unutulmaz arabalar. ama burada benzin pahalı be kardeş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: seeneer

amerikada 1988 ve 1996 turbo modellerini kullandım, unutulmaz arabalar. ama burada benzin pahalı be kardeş...

ıgrenc bı durum sırf basımızdakılerıjn hataları yuzunden bunca ınsan hakkettıgı yasamdan daha dusuk bı yasamı yasıo BASKA ULKELERDE BIZIM SEVIYEMIZDEKI INSANLAR ALTLARINDA MERCEDESLERLE GEZIO V6DAN ASA ARAC YOK DOGRU DUSGUN BIZ BIZE NERDEYSE 4SILINDIR BILE FAZLA GELMEYE BASLADI

• bu ne araç böyle yaaaa. adam ilana 650 beygir yazmış. 95 modeli 65 bin euro. bunun sıfırı felan ne kadar acaba. veya sıfırı var mı onu da bilmiyorum. gerçi ben böyle bir araba olduğunu da yeni öğreniyorum. fakat alacak arkadaşın bir de benzinliği olması lazım herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: black/white

quote:

amerikada 1988 ve 1996 turbo modellerini kullandım, unutulmaz arabalar. ama burada benzin pahalı be kardeş...

ıgrenc bı durum sırf basımızdakılerıjn hataları yuzunden bunca ınsan hakkettıgı yasamdan daha dusuk bı yasamı yasıo BASKA ULKELERDE BIZIM SEVIYEMIZDEKI INSANLAR ALTLARINDA MERCEDESLERLE GEZIO V6DAN ASA ARAC YOK DOGRU DUSGUN BIZ BIZE NERDEYSE 4SILINDIR BILE FAZLA GELMEYE BASLADI

• quote:

Orjinalden alıntı: cagduygu

bu ne araç böyle yaaaa. adam ilana 650 beygir yazmış. 95 modeli 65 bin euro. bunun sıfırı felan ne kadar acaba. veya sıfırı var mı onu da bilmiyorum. gerçi ben böyle bir araba olduğunu da yeni öğreniyorum. fakat alacak arkadaşın bir de benzinliği olması lazım herhalde.

BOLE BI ARACIN VARLIGINDAN YENIMI HABERIN OLUOALEMSİN YA AKSAM AKSAM IYI GULDURDUN
  • haklısın duygularıma tercuman oldun kardeşim nedir bu ,bizde insanız bizde insan gibi yaşamak istiyoruz.bizde sağlam arabalara binmek istiyoruz.bu trafik kazalarındanda bu düşünceye sahip yöneticilerinde suçu var.(tabi trafik kurallarını hiçe sayanlar bu kategoride değil).yabancı sitelerdeki sıfır araba fiyatlarını görünce nekadar ..........diğimizi daha iyi anlıyorum.arabanın fiyatı kadar vergi olmaz sayın yöneticiler.bu konuya bir el atalım nedir bu rezillik.arabalarımız en ufak kazada güvensiz olduğundan ya ölümlü yada maddi olarak büyük rakkamlara çıkacak sorunlarla karşılaşıyoruz.eğer avrupa fiyatları ülkemizde geçerli olsa senede trafik kazalarında ölen vatandaşlarımızın sayısı bukadar artmaz.
    quote:

Orjinalden alıntı: black/white alkollü ve uykulu araba kullanmayalım.trafik kuralları bizi hayata bağlayan kurallardır.

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: osman1571

geçen hafta 1200hp gücünde bir supraya bindim araba 1. de 120km yapıyordu her basdığında midem çıkacak gibi oluyordu:D

1200hp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.