Şimdi Ara

Kulaklık Tavsiyesi Lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ebaydan almak sarti ile maximum 25$ odeyebilecegim bass ve tizz'i rahat alabilecegim ses kalitesi iyi bir kulaklik ariyorum. Canada'da yasiyorum burada kulaklik cesitleri cok ama istedigim sekilde bulamiyorum yalniz kulak ici kulakligi ariyorum microfonu olmasi sart MH750 den bahseden cok hatta bir ara Sony W995 kullanmistim onun orjinal kulakligi mükemmeldi..Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mh750 hiç fena kulaklık değildir orjinalini aldığına emin ol !

not: 35tl ye satılanlar orjinal değil
  • bir Allahin kulu okuyupta 1 tane bile yorum yapmamis helal olsun be diyeyim.. 1 kisi tavsiyede bulunmus sadece koskoca donanimhaberde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyaky

hocam bende kulaklık arıyorum kulakiçi silikonsuz şöyle bi kulaklık buldum hoşumada gitti bi bakın isterseniz kullanan varsa yorumlarını almak iyi olur tabi
    http://www.ebay.com/itm/Sony-STH-30-STH30-Waterproof-Stereo-Wired-Headset-Headphones-Earphones-Black/181549374142?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D29266%26meid%3D8fde7ddfe3ae49bcb6441b244ef897f8%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D301480415941&rt=nc

bu tür kulaklıklar kulagima oturmuyor hemen dusuyor yoksa appleninkini almayi dusunuyordum :)

• Breakaway kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi tur kulakliklar kulaga daha iyi oturur ? Ozellikle kosarken felan?

• quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

Hocam hangi tur kulakliklar kulaga daha iyi oturur ? Ozellikle kosarken felan?

valla kosuyorsan headphone al.. ama diger sekilde kulakici iyidir..

• Breakaway kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya headphone sevmiorum kosarken :D kfada kocaman gerizekali gibi :)

• hocam şu kulaklık sizin için uygun gibi sanki
    http://www.teknosa.com/urunler/110261605/philips-shq120010-kulakici-kulaklik
  • Mh 750 hocam ben o fiyata o kaliteli sesi verebilecek başka kulaklık olduğunu sanmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.