Şimdi Ara

İNTEL İ7 4710MQ İLE 4710HQ ARASINDAKI FARK NE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BASLIKTADA SOYLEDIGIM GIBI ARKADASLAR ARASINDAKI FARK NE HANGISI DAHA IYI LAPTOP BAKIYORUM BZILARINDA HQ BAZILARINDA MQ ISLEMCI VAR IKISIDE AYNIMI DEGILMI HIC BIR FIKRIM YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

• ikiside aynı. HQ olanlar anakartla birleşik halde geliyor. MQ kodlu olanlar ise değiştirilebilir işlemciler... i7 4710 işlemciler gayet hızlıdır
  • H olan modelde sanallaştırma desteği mevcut. Grafik işlemcisinin frekansı 50 mhz daha fazla ve pin sayıları farklı. Başka bir fark göremedim.
  • Hangi islemciyi almaliyim MQ degistirebiliyorsa daha iyidir o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim laptopda işlemci değişmek kolay iş değil astarı yüzünden pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KİBARFEVZO K kullanıcısına yanıt
    o zaman bı farkı kalmıyor 3000 tl cıvarında hangı oyun laptopunu almalıyım pekı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: babiz

o zaman bı farkı kalmıyor 3000 tl cıvarında hangı oyun laptopunu almalıyım pekı :(

bunu tavsiye ederim bazen fiyatlar düşüyor indirimleri takiphttp://www.pcdepo.com/asus-g550jk-cn545h-notebookedin
    lınkte bırsey yok usta marko model yazarsanız bakabılırım netten
  • quote:

lınkte bırsey yok usta marko model yazarsanız bakabılırım netten

Asus g550jk

• quote:

http://www.n11.com/lenovo-ideapad-y50-70-59-432245-notebook-P37888555?cid=604001&gclid=CKDk6di61cMCFc7MtAodPzkASg

bu nasıl ustam

Buda çok iyi butceniz yetiyorsa alın metal kasalı full hd gtx860m

bırde ustam ben daha cok oyun oynamak ıcın alcam .. dıyorlar bır kac ay daha bekle 900 serısı ekran kartlı laptoplar cıkacak onlardan alırsın sımdı alırsan o zaman pısman olursun dıyolar.. dıyelım 900 serısı ekran kartları cıktı onların fıyatları ne kadar olcak 3000 tl cıvarındamı ? bır bılgınız varmı acaba? cok kararsız kaldım bu ay sonu almayı dusunuyorum o kadar para verdıkten sonra pısman olmak ıstemıyorum :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.