Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ottoman_solider
Gerçek AdSafak Akcakara
Doğum Tarihi20 Kasım 1987
MeslekBilg. müh. Safak Tekstil JV. CO.
İlgi AlanlarıBilisim,Bilim,Ekonomi,Macera
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 268
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mercedes Oem Arac Navigasyon Guncellemesi icin konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaslar 2-3 yil once almis oldugum bu cihazin wince6.0 tabanli sistemini yenilemek istiyorum. nasil bir yol izlemeliyim. buraya acma sebebim hem ot... Mesaja git »
Mercedes Oem Arac Navigasyon Guncellemesi icin konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaslar 2-3 yil once almis oldugum bu cihazin wince6.0 tabanli sistemini yenilemek istiyorum. nasil bir yol izlemeliyim. Saygilar http://i01.i... Mesaja git »
turbo besleme vs atmosferik başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Atmosferik amerikan derim başka da birşey demem. Hele ki çift karbüratorlü bir V8... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Isin diger bir boyutunu daha irdeleyecek olursak. Bitcoin yeni sanal para sistemi. Gelecegin para birimi olarak tanimlaniyor. Neden coin cikar... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Biraz gec kaldim. Guzel Konu. Fakat burada yapilan herhangi bir cok bilinmeyenli denklemin veya bir bilgisayarin kendi basina hesaplayamacagi kadar bi... Mesaja git »
W220 S320 2001 model isininca arac cekisten Dusuyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Is yogunlugunu atlatir atlatmaz hemen motor ust blogunu actiracagim. Yag su pompalarina falan da baktirmam lazim. Yasadigim yer Taskent Ozbekistan Cun... Mesaja git »
W220 S320 2001 model isininca arac cekisten Dusuyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Ustalar subap diyorlar bakalim ne olacak... Mesaja git »
Motor yagi sanzuman yagi suyu vs vs en ufak cit gelse hallederim de gecen yazdan beri motor hararetini takip ediyorum normali 95-97 derece arasi. Yani... Mesaja git »
Arac 3.2 lt triptronic 5 ileri vitesli benzinli 6 silindirli. Arac isininca hem cekisten dusuyor hem de motorun sesi dizele yakinlasiyor. Sizce sebepl... Mesaja git »
tıkanık katalizör nasıl belli olur başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Benim katlar tıkalı zannediyordum. Birçok usta tıkalı olduğunu söylüyordu. Araçta çift egzost olmak üzere 4 adet kat vardı. Neyse Ben bir egzostçuya g... Mesaja git »
Arkadaşları

kengurum

aykunsezer

bahadir_bado

tosunermc

owbilo

sugarcocuk1

mehmet328

sadonanım

NBS27

OnrbK

.::FRAGE.PKCN::.
Pano

mehmet328
31 Temmuz 2008; 21:08:43
Modifiyeyi bile modiifiye eden zevk sahibi kardeşimiz...
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Hakkında
Intel 650 3.4@4,8 ghz-ASuS Commando i965P Republic Of GamerS-2*1 Gb Team Xtreme DDR2 800 mhz 4-4-4-10-Seagate 250 gb Sata NcQ 7200.7 rpm-Sapphire X1900GT 256 mb 256 Bit Pci-Ex 513/1314@614/1780 mhz Pci-Ex-Zalman Fatal1ty Fs-7 Vga Coolerr-CM Stacker T-01-Tagan 480 WaTT-SoNy hs74ps 17" Lcd-Water Cooled By Ottoman_Solider-4*12 cm Antec Fan 92 CFM max-Microsoft Wireless Desktop Comfort Keyboard-PIONEER 2*500 WaTTs Speaker-PIONEER 1000 WaTTs Amphi--

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125