Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chevymel1
Gerçek Admelih ünal
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ÖTV Düzenlemesini Firmaların Cebe İndirmesi Gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sanırım resmi enflasyon 2017 de %12 çıkmıştı. Geçen senenin 70.000 TL'si enflasyonu hesaba katarsanız zaten 78400 TL ye denk gelmektedir. Çokta bir fa... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kaskom 687 lira, trafik 493 lira tuttu benim. Ancak 2007 den beri hasarsızlığım var. Bir cam bile yaptırmadım çok şükür... Mesaja git »
Honda civic 111 bin ...indirim yok..satislar dusmemis başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Haklısın.... Mesaja git »
Honda civic 111 bin ...indirim yok..satislar dusmemis başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Monşerler gelmiş iki forum yazısı ve fotosu ile millete faşistlik yapıyorlar. Civic sahibiyim inşaat mühendisiyim, şu anda üçüncü üniversitemi okuyoru... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birde son bir bilgi daha. Şu ana kadar satılan 22000 civic ten yaklaşık 5000 civarında civicin bu göçük problemini yaşadığını ve onarıma geleceğini he... Mesaja git »
Esasında onarım ücreti 590 tl imiş ancak %80 ini Honda karşılıyormuş. %20 sine tekabül eden 118 tl yi istiyor honda... Mesaja git »
Bugün honda borada konuyu görştüm. Mini onarım ile göçüğü düzeltecekler. Sonra stoptan girerek dolgu malzemesi basacaklar şase ile kaporta arasına. Ar... Mesaja git »
Hocam en son fotodaki yapılanma hoşuma gitti. Focal marka woofer 600 tl civarlarında sanırım. Bunun yanında 500 tl yi geçmeyecek amfide eklersem işimi... Mesaja git »
Hocam bu konuyu ilk defa gördüm. Elinize sağlık çok güzel bir iş yapmışsınız. Umarım bana da yardımcı olabilirsiniz. Benim aracım fc5 kasa executive d... Mesaja git »
LPG AVANTAJININ %30-35 LERE DÜŞMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
LPG'ye her sene kış yaklaşırken bir iki kere sağlam zam zaten geliyor. Baharla birlikte tekrar ucuzluyor, yıllardır bu şekilde bir durum var. Ancak ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2016 Exe Civic
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GalatasaraY
Hakkında
E026E476D8574854A8168E97DD4A7BAB.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.134