Şimdi Ara

Mitsubishi Asx ilk 15000 km yakıt değerlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün aracı aldıgımdan beri harcadıgım yakıt miktarını hesapladım, arabaya 600 km de iken lpg taktırmıstım ve ankarada yasıyorum(burda yaklasık %15 daha uygun oluyor lpg), araba şu anda tam 15700 kmde, gecen sene 5 kasımda teslim almıştım, o günden bu güne kadar toplam 2841 tl yakıt (lpg ve benzin olarak) almışım, buda 18 kuruş yapıyor km de, çok şahane bir rakam, bunun yaklasık 5000-5500 km si şehir dışı kalanın büyük kısmı ankara birlik mah. - opera arası ev iş güzergahı olarak gercekleşti. Şehir dışı yolculuklarda da çoğunlukla 120 ye sabitleyerek giderim, o yüzden onuda şehir içi gibi sayıyorum çünkü 120 ile giderken de 7,5 lt civarı yakıyor,

• Resmen koklamış

Kia sportage ve Hyundai ix35 e kıyasla yakıttan dolayı asx her zaman bir adım önde olduğu bir kez anlamış olduk
  • Mitsubishi atmosferikle tüketimde çok iyi işler başarıyor. Gerçekten değerler çok iyi.
    Ama tabi belirttiğiniz gibi Ankaradaki LPG fiyatları da sonuca direkt etki etmiş.
  • çok iyi değerler ama birde senersongur gerçeği var ki dillere destan
  • Güzel değerler ama fazlada şaşırmamak lazım sonuçda bahsedilen araç Mitsubishi ve motor verimliliği tartışılmaz bile.
  • Bu arada birde ekleme yapıyım, gecen ay aldıgım toplam lpg miktarı ile benzin miktarını karsılastırdım, sadece şehir içi bir aylık kullanımda %8 oranında benzin tüketiyor, 100 lt lpg ye karsı 8 lt benzin, kış aylarında da bir ölçüm yapıcam bakalım ne kadar fark olucak
  • süper değerler. :)

ben megane dci edc ile daha fazla yakıyorum.

Ev de kırkkonaklarda. :)

gerçi aracı eşim de kullandığı için tüketim artıyor haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerler harika. Bir de bu aracın dizelini benzinlisinin iki katı fiyatına getirmisti Şakacı distribütör. Güle güle kullanın aracınızı Allah kaza bela vermesin.

• Bir arkadaşım asx düşünüyor ona bilgi vermiştim yakıtı güzel diye sizin değerleri ona okutayımda kanına iyice gireyim
  • Bizim motor efsane ya.

• Mitsubishi atılım yapsa kesinlikle çok satar.Bizim insanımızın gözünde mitsubishi denildiğinde akla sağlamlık gelir.İnsanlar az olmasından dolayı uzak duruyor ama lancerda piyasada bir civic gayet olabilir.İş biraz temsaya düşüyor.
  • Çok güzel değerler....
  • şu mitsubishi nasıl tutulmuyor hayret. 1.4 tsi li tiguan o motoruyla o kadar satarken bu aracın satamaması sinir bozucu. İnsan milleti hakkında iyi şeyler düşünmüyor.
  • Değerler güzel ama bu yen kuruyla japonların işi çok zor.

Bir ix35'in donanımına ve fiyatına bakıyorum, bir tiguan'a bakıyorum, bir de buna bakıyorum aralarında çok büyük fark var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.