Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seker1adam
Gerçek Adseker adam
Doğum Tarihi25 Mayıs 1987
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mak inanç araştırması - %14 Tanrıya inanmıyormuş başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu ateistler in hepsi yüksek lisansı donanımhaberde takılarak yapıyorlar galiba... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sony cihazların kemerasını pek beğenmiyorum aslında hep bir adım geride ama diğer özelliklerden dolayı da vazgeçemiyorum. X serisinden ilk defa bir... Mesaja git »
Şimdiye kadar kaç artı aldınız? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şimdiye kadar 2917 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 1600. kişisiniz. En çok beğenilen mesajınız, 7 Mart 2017; tarihli, "Vol 3 : KONYA... Mesaja git »
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çokmu kötü ? Katılmıyorum detay seviyesi iyi bence o resimden kestim şimdi Yerdeki ağaç ve elektrik direği altındaki yapraklar... Mesaja git »
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kamerası gayet başarılı ayrıca bu cihaz oldukça geniş açılı bir lense sahip iyi aynı mesafeden çekilen resimlerde çok geniş bir alanı kadraja sokuyor ... Mesaja git »
Süperonline Online Oyun Oynanmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşlar ben süperonline kullanıyorum memnunum... Mesaja git »
Sakallı olmayan ben erkeğim demesin başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsada adam olmak her erkeğe nasib olmuyor.... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] (BETA ÖN İNCELEME İLK SAYFADA) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Oyuna araç koymayı unutmuşlar yalnız nasıl karamsar olmayalım 100 küsür tane araç var Sesler desen bir iki süsleme yapmışlar göz boyamak için onlar... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] (BETA ÖN İNCELEME İLK SAYFADA) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bence en kötüsü oldu bile 10 yıldan fazladır oynadığım bir seriden bu oyun yüzünden soğudum.... Mesaja git »
Telefonların en üstünde küçük küçük delikler olan kısım ne? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sensor ma kardeşim... Mesaja git »
Arkadaşları

VYC Majoris

10TOPRAK

Mr. Jingles

highgen

empiss

lordinas

yalcincakir

mstfshn96
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
TV
Klima
Klima
Dünyadan Futbol
FC Barcelona, Arsenal FC, Ballspiel-Verein Borussia Dortmund, SSC Napoli
Kombi
ECA
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Beko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250