Şimdi Ara

Pınar süt içinden çıkan değişik besin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pınar süt içinden çıkan değişik besin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2089 Mesaj
    Arkadaşlar 2 günde bir içim yağsız süt alıyorum dün akşam markette içim yağzız süt kalmadığı için pınar light süt aldım

Bir bardak içtim bişey yoktu

Bu akşam tekrar içmek için doldurdum içerken ağzıma topak gibi bişeyler geldi geri çıkardım lavobaya

S
    ütten biraz lavaboya dökünce kutunun içindede olduğunu farkettim aynı şeylerden bozulma belirtisimi yoksa başka bir şeymi anlamadım

|
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR

• Yarbay
    2089 Mesaj
    Şöye birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seker1adam -- 9 Şubat 2017; 23:1:50 >
    |
    |
    gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    İneğin memesinden süt çıkarken iki üç de süt bezi düşüvermiş, negzel protein işte, her şiye garşısınız yauv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymühendis -- 9 Şubat 2017; 23:02:08 >
    quote:

Orijinalden alıntı: baymühendis

İneğin memesinden süt çıkarken iki üç de süt bezi düşüvermiş, negzel protein işte, her şiye garşısınız yauv.

Karşı değilizde ilk defa çıkınca alışamadım

Pınar süt e mail attım bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1459 Mesaj
    Sütün yağı topaklanmış olabilir, endişeye mahal yok.Yarasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eüzerixinintegrali

Sütün yağı topaklanmış olabilir, endişeye mahal yok.Yarasın

Ama yağsız süt nasıl olacakki

Her zaman yağsız alıyorum özellikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.