Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.GhostNetwork
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi30 Mart ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Sizin yine iyi benim şarj yeri oksitlenme yaptı cuma günü göndereceğim 9-10 saatte şarj ediyor... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sony 6.0 gerçekten stabildi şuan 7.1.1 gerçekten berbat ettiler özellikle şarj durumunu ben bu durumu güncelleme değilde 8.0 ile kökten düzeltecekleri... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
@BRC_KHAN İnternette Hazar gölüne soktular telefonu 2 saat bir şey olmadı karadeniz demek ki daha tehlikeli :) @b_b_b Yani deneyin yine bi sorun olma... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1-2 defa denizde kullandım büyük ihtimalle şarj yeri oksitlenme yaptı halbu ki yıkamıştım 45 dakikadır yüzde 2 şarj etmiş çok sinirlendim... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ben transformers filmine gittim zannettim meğersem hem çocuk hem de aşk filmini izlemeye gitmişim.Michael bay çok 5 film bile çok katlanılmış bende ki... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hangi mağazadan aldınız linkini atarsanız bende sipariş vereyim bir de kılıfın resmini çekebilirseniz memnun kalırım.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende bu üründen aldım ama 80 gün geçti gelmedi para iadesi aldım :)... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Acaba biriler yönetmenin bilgisayarını mı hackledi ?... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 kere normal format ve 3 defa da bilgisayardan yüklememe rağmen bir şey değişmedi aynı sorun bende mevcut.Derin uyku problemini hala çözemediler.... Mesaja git »
HWP'DEN ALDIĞIM İKAME XZ CİHAZI CUMA GÜNÜ TESLİM ETTİM [SON DURUM!..] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Öncelikle cümlemizin Ramazan Ayı mübarek olsun arkadaşlar. Elimde görmüş olduğunuz XZ Hardware Plus tarafından tarafıma incelenmek üzere 2 haftalığına... Mesaja git »
Arkadaşları

vidanj

AraXuS

BRC_KHAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094