Şimdi Ara

T50 RAM Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    10 günlük T50 kullanıcısıyım benim sorunum şu şekilde istemediğim halde uygulamalar açık oluyor en basit örneği el feneri kendi kendine açılıyor bunu durdurmanın bir yolu yok mudur acaba ? Whatsapp girmeden bildirim gelmiyor.

Örnek boş hali bu ;

T50 RAM Sorunu

Burda da önce ki fotoğraf çekildikten 4 dakika sonrası ;

T50 RAM Sorunu T50 RAM Sorunu

Sıkıntı bu arkadaşlar bunlar gelince RAM tüketimi % 85'in üzerine çıkıyor.

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    RAM tüketimini kafaya takmanıza gerek yok. Android böyle işliyor.

Whatsapp'dan bildirim gelmeme konusu RAM'dan kaynaklanmıyor, başka birşey engelliyor olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Whatsapp'dan bildirim gelmeme konusu RAM'dan kaynaklanmıyor, başka birşey engelliyor olmalı.

Hocam engelleyecek ne olabilir ki peki ? RAM konusu kafamı çok kurcaladı artık telefonu değiştireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Hocam engelleyecek ne olabilir ki peki ? RAM konusu kafamı çok kurcaladı artık telefonu değiştireceğiz.

Bu RAM konusunu takıntı yapanlardansanız Android telefon kullanmanızı önermem hocam, dediğim gibi bütün Android'ler bu şekilde.

Büyük bir ihtimalle sürekli RAM temizlediğinizden Whatsapp bildirim izleyicisini kapatıyorsunuz. Telefonu yeniden başlatın ve hiçbir şekilde RAM temizlemesi yapmayın. RAM temizlemesi yapan uygulama varsa kaldırın. Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

quote:

Bu RAM konusunu takıntı yapanlardansanız Android telefon kullanmanızı önermem hocam, dediğim gibi bütün Android'ler bu şekilde.

Büyük bir ihtimalle sürekli RAM temizlediğinizden Whatsapp bildirim izleyicisini kapatıyorsunuz. Telefonu yeniden başlatın ve hiçbir şekilde RAM temizlemesi yapmayın. RAM temizlemesi yapan uygulama varsa kaldırın. Sorununuz büyük bir ihtimalle çözülecektir.

Hocam RAM'i takıntı yapmıyorum aslında ama programların çoğu gereksiz el feneri iye açar ki ? Whatsapp deneyeceğim.

• Konu hortlucak ama T50 lerde o sorun var malesef ben de bundan dolayi forumber kardesin koymus oldugu lollipop romu kurdum ve bildirim gelmeme sorunundan kurtuldum. hala da o cihazi kullaniyorum ve onla yaziyorum suanda da. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.