Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anyhill
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi7 Haziran 1982
İlgi AlanlarıFormula 1
KonumVan,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lpg artıları ve eksileri nelerdir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Artısı; elbette yakıt tüketimi. Eksileri: dikkatsiz ve zorlayarak kullanılırsa subapların erimesi, o da çözülmeyecek problem değil. Benim için en büyü... Mesaja git »
2.El Otomatik Vitesli Araçlar Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Jazz, Yaris, Accent benim ilk 3 'üm.... Mesaja git »
minibüsler kırmızı ışıklardan muaf mıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2050 yılında böyle tipler oldukça azalacak, ancak ben göremeyeceğime yanıyorum. O yüzden artık yanımda kırmızıda geçen bir minibüse acıma hissini bile... Mesaja git »
Bu ülke otomobil severler için tam bir cehennem başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
para her şey değil, bu ülke kötüye gidiyor diye düşünüp terk etmek de zannımca doğru değil. Kalıp mücadele etmeli ve ülkemizin hak ettiği yere gelmesi... Mesaja git »
otomatik vitesli araç trafik ışığında nasıl beklemeli başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
vuruntu insanı rahatsız eder, ancak belli bir km den sonra ister istemez vuruntu başlıyor. Alıcının bunun bilincinde olmaması durumunda anlaşmak çok z... Mesaja git »
LPG ruhsata işlenmemiş araç ile uzun yola çıkmak başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
olay 300 TL vermemek değil hocam, acilen izin almam gerekli. Bazen hayatta olabiliyor bu tür durumlar, uçakla 5 kişilik aile için yarın bilet alsam 28... Mesaja git »
LPG ruhsata işlenmemiş araç ile uzun yola çıkmak başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
hocam kasko yok zaten, yanarsa araba yapacak bir şey yok. Olmadı benzine alır gideriz... Mesaja git »
Üstat sen öyle diyorsan yola çıkıyorum hemen... Mesaja git »
LPG ruhsata işlenmemiş araç ile uzun yola çıkmak konusunu başlattı (17 gün önce)
Aracıma lpg taktırdım 1 ay önce, muayene süresi olduğu için şimdi işletme filan demişti otogaz bayisi. Açıkçası bizim de maddi açıdan işimize geldi be... Mesaja git »
Neden ucuz arabalar daha pahalı arabalara yol verme gereksinimi duyuyor? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şahsen herkese yol veririm, ister Maybacho olsun isterse kamyonet. Trafik saygıdan ibaret olmalı. Herkes birbirine saygı gösterse bu tip ayrışmalar gö... Mesaja git »
Arkadaşları

Orod-Dain

orhan1461

Thomas Anderson

Jlozde

kocaballi

powermoon

epsodi

Process64

TEPEE PREMİUM PACK

beratyus

bozak07

WISDOM

10ff

SHADOW
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Samsung
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Notebook
Sony
Dünyadan Futbol
Orduspor
Basketbol
Sacramento Kings
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
McLaren

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203