Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anyhill
Gerçek AdAnıl Atik
Doğum Tarihi7 Haziran 1982
KonumVan,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sizce en temiz 2. el hangi bölge ve şehirlerde? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
doğuda çoğu ilde çöp araçlar var ancak nispeten Batman, Siirt ve Erzurum'daki araçlar nispeten daha temizdir fikrimce... Mesaja git »
Chevrolet aveo alıyorum. Düşünceleriniz nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bende de 2 senedir var, bakımı zamanında yapılırsa sorun açmaz, fazla konforlu değildir, işini fazlasıyla görür. Ayrıca kendini sevdiren bir araçtır, ... Mesaja git »
Faydalı bir konu, teşekkürler... Mesaja git »
Sandero Stepway ile Fiat Fiorino karşılaştırma başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kalite olarak Dacia Sandero, otomobil olduğundan daha konforlu gelecek size ancak iş yakıt ve 2. ele gelirse Fiorino öne çıkar.... Mesaja git »
Uzun bir Arayış Sonrası Aracımı Buldum :) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
cesur tercihinizden ötürü sizi kutlar, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.... Mesaja git »
Aldığınıza Pişman Olduğunuz Araba Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
2006 Toyota Corolla HB Dizel almıştım 2 sene önce, 3 ay sonra sattım ama her günüm pişmanlıktı. Arabaya sığamamıştım, ergonomisi çok kötüydü. Sürüş po... Mesaja git »
Araba Alacağınız Zaman Ne Kadar Araştırdınız? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ilk aldığım aracı yaklaşık 2 ay araştırmıştım. Sanırım araç alıp sattıktan sonra bu süre epey düşüyor.... Mesaja git »
İlk arabam yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
güncel... Mesaja git »
Araba Alacağınız Zaman Ne Kadar Araştırdınız? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
2-3 gün en fazla.... Mesaja git »
yeterli paranız varsa hiç düşünmeden model yenileyin. Ancak bütçe kıt ise eldeki ile biraz daha idare edin.... Mesaja git »
Arkadaşları

Orod-Dain

orhan1461

Jlozde

powermoon

epsodi

Process64

bozak07

WISDOM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.281