Şimdi Ara

Shopto'dan yaptığım alışveriş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, shopto'dan 28 Eylül'de ayrı ayrı iki oyun sipariş ettim. Dün postaneye gidip sormuştum gelip gelmediğini, gelmediğini söylediler. Biraz önce ekmek almak için bakkala gittim ve paketlerin birini binanın içine bırakmışlar. Şok oldum! Postayla ilgili not filan da yoktu... Yani başkası alsa nerden nasıl haberim olacak (tracking number yok)? Bunun sorumlusu postane herhalde değil mi? Bir de diğer oyundan ses seda yok, diğerinin kaybolduğu anlamına mı geliyor mu?

• Takipsiz kargo öyle getiriliyor. Apartmana bırakılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeles kullanıcısına yanıt
    Cidden mi? O.o Ee başkasının alma ihtimali yüksek değil mi?
  • ohus O kullanıcısına yanıt
    Başkası alabilir, postacı kendisi alabilir veya gelmemiş de olabilir. Takipsizin riski bu.

• axeles kullanıcısına yanıt
    Bu kadar riskli olduğunu bilmiyordum. Sıkıntılıymış,takipsizden uzak durmak lazım öyleyse...
  • hocam bende ilk kez yapmayi planlıyorum shopto dan nasıl sorunsuz alisveris yapariz ? enpara falan geciyor mu ? vede kaç gündr geliyor hocam ps4 oyunlari falan alicamda

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Enpara geçiyor.

İsminde ve adresindeki Türkçe karakteri İngilizce'ye çevir. Mesela benim adımda "ğ" var onu "g" olarak yazdım.

Takipli gönderi 8 sterlin sanırım, takipli gönderiyle daha kısa sürede gelir sanırım. Benim takipsiz gönderiydi ve 2 haftada geldi. Tabi diğer oyun daha gelmedi.
  • valla hocam teşekkurler o zaman hemen bakam biseylere.. he birde peki sorun falan olursa vs o zaman ne oluyor para iadeleri vs nasil ? yani kargo gelmez etmezse oyle.bir durumda ?

vede paketlemeleri nasil kirılmaz riski varmi hocam size gelen oyun nasil paketlenmisti

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Shopto zaten tanıdık güvenilir sitelerden, ben de yeni alışveriş yapıyorum açıkçası ancak bir sorun olacağını sanmıyorum. Paketlemede de bir sorun yok

Şunu eklemek istiyorum 100 kişşi alışveriş yapar sorun yaşamaz 101. sen olursun sorun yaşarsın. Her zaman risk var,şans meselesi birazcık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.