Şimdi Ara

Shiba coinden kardan zarar 150k (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
3.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi bir tavsiye verecegim ancak mesuliyet tamamen sana aittir, karari verecek olan sensin.

eger tekniz analiz bilmeden, endise etmeden uzun vade tutarak kazanmak istiyorsan, kp3r oneririm. cok saglam fundamentalleri olan bir proje, oyle kopek token'lar gibi ciktigindan fazlasini geri inecek bir yatirim degil :) ben yaz aylarindan beri elimde tutuyorum, 160 dolarda almistim. keske dunku sert bitcoin dususunde alsaydin, 790 dolara kadar dustu. bugun 1300 dolari gordu yine. uzun vadede minimum 17 bin dolari gormesini bekliyorum. piyasa degeri olmasi gerektigin oldukca dusuk zaten su an. dedigim gibi, boyle projeler bitcoin yuzunden dump yese bile cabuk toparlar, cunku saglam fundamentalleri vardir. uzun vadede boga trendi devam edecek nadir coin'lerden.

• ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, bunu bir araştırayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim. bol sans.

• Çok para kaybetmemiş olsam da al-sat yerine uzun vade niyetiyle bende zamanında 1000 lira yatırmıştım. 16-17 binleri gördü ve satmadım. Adı sanı duyulmuş, hacim yapmış olduğu için satmayı düşünmüyorum. Satmazsan zararda değilsin diye biraz doğru ve biraz da kendimizi avuttuğumuz cümlenin arkasına saklanarak beklemek gerek.

• hocam sizin yerinizde olsam paramin bir kismiyla diger coinleri dusukten toplarim ytd

kp3r fazla şişmedi mi hocam ne zaman baksam yükselenlerde ben alsam düşüşlerde olacak :D YTD

• 4F3 kullanıcısına yanıt

hocam shibayı satsaydım 88de satardım iş inada bindi bir sıfır atmadan satmayacam bu iti

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

kp3r ilk baslarda binance'te usdt paritesi yoktu, busd paritesi vardi. temmuz 2021'de 70-80 dolar arasiyken radarima almistim. 160 dolar iken de yuklu bir yatirim yaptim. ayni donem fxs'e de yatirim yapmistim. kp3r birkac ay once 2000 dolari gecti, an itibariyla 1200-1300 dolar arasi seyrediyor (dunku bitcoin dususuyle beraber 790 dolara dususte ekleme yaptim).

su haliyle sana sismis gorunebilir. ancak neye gore sismis? grafigin bullish olmasini gectim, bunu bir kenara birakalim. once piyasa degerine bakman lazim. piyasa degeri (market cap) nedir? fiyat x dolasimdaki arz. kp3r'nin an itibariyla piyasa degeri 250 milyon dolar. elle tutulur hicbir amaci olmayan bir shitcoin olan shib'in an itibariyla piyasa degeri 12 milyar dolar. sonbaharda ralli zirvesindeyken piyasa degeri 40 milyar dolari gecmisti yanlis hatirlamiyorsan ve insanlar fiyatin 1 cent ve hatta 1 dolar olacagina inaniyorlardi. dunyada shib'e yatirilacak oyle bir para yok, ama 1 dolar olacagina inananlar var :) buradan 4-5 kat cikarsa oturup sukretsinler.

kp3r nin toplam ve maksimum arzlari ayni, 200 bin. hepsi de dolasimda. shib'in an itibariyla 589 trilyon arzi var ve cogu dolasimda, ancak maksimum arzi yok, sinirsiz bir arzi var yani. biri saglam projeli, biri shitcoin. biri 250 milyon dolar piyasa degerinde, digeri 12 milyar dolar degerinde. hangisinin fiyatini cikarmak daha kolay, hangisi sismis?

yanlis anlasilmasin, arz miktarindan ziyade, piyasa degeri onemli ve maksimum arzin olup olmamasi ve ne kadarinin dolasimda oldugu onemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChangeOrBeCrushed -- 23 Ocak 2022; 17:22:24 >

bilgileriniz için teşekkürler hocam değerlendireceğim

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

Aynen hocam alim firsati bir 200 daha atesleyiver hemen :D

• saveyourself S kullanıcısına yanıt

ben niye ateşliyom be

• Zamanında konuda yazdım diye hatırlıyorum, realize edilmeyen para kar değildir.

Olduğu yerde iyice göçebilir de çünkü.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

aynen hocam napalım o an ben değildim sanki gözümü para bürümüştü

• siyahatlıprens kullanıcısına yanıt
    ytd"yle kafayı bozmuşsunuz mikeyim ydt"nizi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam 300 dolardan girmiştim ben ama üstüne ekleme yapmadım şu an elime bir miktar para geçti kp3r mi alsam başka coin mi düşünsen karar veremedim

• Şeref60 kullanıcısına yanıt

Ben de sinir oluyorum o lafa milleti sinirlendirmek için trollük yaptım işe de yaramış  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahatlıprens -- 24 Ocak 2022; 13:57:39 >
  • siyahatlıprens kullanıcısına yanıt

shiba dan kaç bin geldi araba mı ev mi kazandırdı

• Yapma hocam herkes coinden acayip zengin olacakti halbuki, Californiada villa fln alacaklardi coinden uygulamayla 2 tusa basabildikleri icin, GTA 6 yi sizin evin onunde cekeceklerdi ana karaktare gorev veren adam olacaktiniz halbuki.

Tuh lan coinden zengin nasil olunmaz, cok garanti bir yatirim halbuki bobrek fln basmak lazim.

Gozunu sevdigimin ulkesinde herkes genius anasini satayim.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

sen romanyada kızlara masaj yaptırırken biz burada shiba acısı çekiyoruz karşimm tok açın halinden anlamazz

• son durum ne

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.