Şimdi Ara

Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sherlock holmes kitaplarını okumaya karar vermiştim, ilk kitapda buydu kızıl soruşturma, kitabın ilk kısmını okuyodum baya akıcı güzel şekilde gidiyodu, sherlock suçluyu yakaladı falan ama onun suçlu olduğunun kanıtını anlatmadı kitap burda tıkandım yav, birden 2. kısıma geçip farklı bi hikayeye girdiler. hep böyle midir bütün kitapları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin430 -- 25 Haziran 2016; 19:21:00 >

• Ara hikayeden sonra devam ediyor. Ayrıca evet, Baskervillerin Köpeği hariç diğer üç romanda da bu şekilde ara hikayeler var; en beteri de son kitap olan Korku Vadisi'nde. Hariç tuttuğum kitapta da neredeyse kitabın yarısında Holmes'ün kendisi yok.

Özetle kitapların içerikleri güzel olsa da teknik açıdan tam bir felaket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 26 Haziran 2016; 2:03:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elime aldım o kitabı az önce sonra bıraktım baska bir zamana tesadufe bakın baslarım bende iki gune

• bende o hikayede sıkılıp bırakmıştım kitabı. cinayetten daha kafa karıştırıcı idi.

• tam cinayet aydınlanacak, soru işareti kalmıcak derken buldu bi tane adamı kelepçeledi bitti hikaye :D pişman oldum ne yalan söyleyim baya merak ediyodum kitabı halbuki.
  • burada kitabı sanki babası yazmış gibi savunanlar var ama günümüzde sherlock kitapları vasatın altıda kalıyor
  • filmleri ve dizisi kadar iyi olmadığını biliyordum keza gayet de güzel başlamıştı kitap, insanlar üzerindeki çıkarımları, dünyanın tek danışman detektif olması, watson ile buluşmasında kan ile ilgili yaptığı deneydeki heyecanı, evsiz çocukları kullanması falan baya etkilemişti ama bölümün sonunun böyle paldır küldür bitmesi şok etti beni gerçekten
  • Yayinevine gore degisiyor maalesef kitabin akiciligi. Ben bir kitabini cok begenmistim ama serinin son kitabini farkli yayınevinden alinca cok hayal kirikligina ugramistim. Yazim yanlışları, analtim bozukluklari falan bayagi vardi. Ayrica son kitabinda sanirsam bunlar yaslaniyordu falan son gorevlerini yapiyorlardi araba garaj vs oyle seyler kalmis aklimda. Ama su baskervillein kopegi falan muhtesem hikayeydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.