Şimdi Ara

Sherlock Holmes Crimes and Punishments Türkçe Dil Dosyalarını Verebilecek Var Mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sherlock Holmes Crimes and Punishments oyunu orjinal olup bana Türkçe dil dosyalarını upload edicek arkadaş var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AssassinFurkan

Sherlock Holmes Crimes and Punishments oyunu orjinal olup bana Türkçe dil dosyalarını upload edicek arkadaş var mı ?

Böyle bir şey imkansız.. Çünkü sadece Steam'de yayınlandı. O sebeple Steam'deki dil dosyaları sadece oyunun oynanabilmesi için dosyayı indiriyor. Yani kopyala-yapıştır yaparak o dosyalar aktarılamıyor. Ayrıca resmi olarak biz yaptığımız için buna izin veremeyiz. Oyun pahalı değil, satın alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FifaNetworkTR

quote:

Sherlock Holmes Crimes and Punishments oyunu orjinal olup bana Türkçe dil dosyalarını upload edicek arkadaş var mı ?

Böyle bir şey imkansız.. Çünkü sadece Steam'de yayınlandı. O sebeple Steam'deki dil dosyaları sadece oyunun oynanabilmesi için dosyayı indiriyor. Yani kopyala-yapıştır yaparak o dosyalar aktarılamıyor. Ayrıca resmi olarak biz yaptığımız için buna izin veremeyiz. Oyun pahalı değil, satın alabilirsiniz.

şuan 59 tl filan malesef ben bu parayı veremem hadi 10-15 tl filan olsa tamamda
  • İndirim bekleyin düşüyor ya da kingun veya g2a gibi sitelere bakın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sitelerde 30 tl buda benim icin fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamde indirim zamanı 15 liraya düşüyor.
  • Slm bende çok aramıştım
    link budur

https://yadi.sk/d/Ot6LRCtjpwuDm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabandemir

Slm bende çok aramıştım
    link budur

https://yadi.sk/d/Ot6LRCtjpwuDm

Virüs.avi
  • Ne virüsü arkadaşim saçmalama bizzat şimdi tekrar denedim. bu galiba iyilik yaptım kele beni duyurdu ele :)

bu arada ben çocuk degilim ikincisi bilgisayarcıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabandemir

bu arada ben çocuk degilim ikincisi bilgisayarcıyım

Aferin sana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 6 Mart 2016; 21:01:36 >
  • Ben tarattim virus bulamadim suan mobil oldugumdan tam kontrol edemedim yarin 7zipin yardimiyla icine bakicam ne var diye

• quote:

Ben tarattim virus bulamadim suan mobil oldugumdan tam kontrol edemedim yarin 7zipin yardimiyla icine bakicam ne var diye

Bak bakalım .
  • Zor zaten 5-10 tlye düşer oynarsın, o kadar da çok arayacağın türde bir oyun değil.
  • Sanirim oyle yapicam insanlarin emegini karsiligini vereyim

• Sherlock Holmes Crimes and Punishments oyununTürkçe dil dosyalarını ben verebilirim

• Oyu steamde 30 lira şu anda. Az emeğe saygınız olsun.

• Kardeşim konuyu hortlatmadan önce en son mesajın tarihine bir bakın lütfen

• Baktım bu gün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.