M

Onbaşı
16 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Kendim için yaptığım ama internette çok fazla talep olduğunu gördüğüm için sizlerlede paylaşmak istedim. PC için olan yamayı Android platformuna uyarladım.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR

--------------------------------------------------------------------------------------------------

• Yama Türkçe karakter desteklememektedir, son ekran görüntüsünde gözüktüğü gibi ancak oynanışa bir engel değil(kendi şahsımca). Eğer çözebilirsem güncelleyeceğim.
  • Yama TechnoGame'e aittir, ben herhangi bir şekilde bağlantılı değilim sadece yamayı mobil versiyonuna uyarladım. Eğer herhangi bir sorun oluşturacaksa kaldırabilirim.
  • Sadece Adreno GPU'larda çalışmaktadir. Şimdilik.

LİNK

(ADRENO)

https://www.mediafire.com/file/gfjnja6j0gifllo/TWDS2TRYAMA.zip/file

Uygulama Hakkında

Uygulamanın amacı sizin söylediklerinizi yazıya çevirmesi ve en büyük özelliği hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın küçük bir pencerede bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

17 yaşında bir android geliştiricisiyim ilk defa uygulamamı yayınlıyorum desteklerinizi bekliyorum.

Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.furkanacikkol.talktotranslate

Sherlock Holmes Crimes and Punishments oyunu orjinal olup bana Türkçe dil dosyalarını upload edicek arkadaş var mı ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.939 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.