Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
61
Favori
118.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunca insanin bunu gorememesine sasirdim.
    Ya cekimlerde cok buyuk bi hata yapildi, ya da cok acik sekilde olay verilmis.

Sherlock'un binadan tam atladigi sahneyi acin.
    Atlamasindan, John'un "Sherlock" diyerek telefonu basinin yanindan indirdigi kisma kadar Sherlock'un vucudunun geldigi noktaya bakin.
    Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17

Sonrasinda bagiristan sonra tekrar Sherlock'a dondugunde vucudun binaya gore oldugu noktaya bakin.

Ya bu adam yercekimine karsi dusuyor ya da baska birisini yukardan atiyorlar.

• çekim hatası gibi duruyor bence
  • Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17
  • @Gianfresco ,

Bence de çekim hatası gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gianfresco

Bunca insanin bunu gorememesine sasirdim.
    Ya cekimlerde cok buyuk bi hata yapildi, ya da cok acik sekilde olay verilmis.

Sherlock'un binadan tam atladigi sahneyi acin.
    Atlamasindan, John'un "Sherlock" diyerek telefonu basinin yanindan indirdigi kisma kadar Sherlock'un vucudunun geldigi noktaya bakin.

Sonrasinda bagiristan sonra tekrar Sherlock'a dondugunde vucudun binaya gore oldugu noktaya bakin.

Ya bu adam yercekimine karsi dusuyor ya da baska birisini yukardan atiyorlar.

çekim hatası gibi değil aslında öyle göstermek istemişler bence. iki farklı açıdan bakın anlamında yani.

ayrıca şöyle bir şey dikkatimi çekti

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 boyun kısmındaki o delik gibi şey ne ola ki bölümün başında biraz baktım hiç belirgin bir şey yok.

• Şuana kadar sadece 3 bölüm mü yayınlandı ? 15 Gb lık dosya boyutunu görünce normal sandım sonra birde bakayım 00 varsa onu indirme diyim dicektim bi baktım 0 1 2 3 bölümleri var oha dedim 0 'ı indirme dedim ama 3 bölüm nedir yahu !

2. Sezon var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Şuana kadar sadece 3 bölüm mü yayınlandı ? 15 Gb lık dosya boyutunu görünce normal sandım sonra birde bakayım 00 varsa onu indirme diyim dicektim bi baktım 0 1 2 3 bölümleri var oha dedim 0 'ı indirme dedim ama 3 bölüm nedir yahu !

2. Sezon var mı ?

Her sezon 1,5 saatlik 3 bölüm yayınlanıyor. 2.sezon finalini geçtiğimiz haftalarda yaptılar ve 3.sezon olacak.

01x00 deneme bölümü gibi bir şey. 01x01 ile çok benzeşiyor. İzleseniz de izlemeseniz de olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Şuana kadar sadece 3 bölüm mü yayınlandı ? 15 Gb lık dosya boyutunu görünce normal sandım sonra birde bakayım 00 varsa onu indirme diyim dicektim bi baktım 0 1 2 3 bölümleri var oha dedim 0 'ı indirme dedim ama 3 bölüm nedir yahu !

2. Sezon var mı ?

Her sezon 1,5 saatlik 3 bölüm yayınlanıyor. 2.sezon finalini geçtiğimiz haftalarda yaptılar ve 3.sezon olacak.

01x00 deneme bölümü gibi bir şey. 01x01 ile çok benzeşiyor. İzleseniz de izlemeseniz de olur...

hah iyi ozaman 2. sezonda var yani:)) ozaman toplamda 6 bölüm peki sezon aralıkları uzun mu sürüyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: SoulJa L

Ayrıca düşen sherlock değil
    bknz. Molly den büyük bir iyilik istiyor iyilikte muhtemelen bir kadavra ve john görememesi için bisikletçi çarpıyor keskin nişancıda göremiyor çünkü o anda otobüs geçiyor umarım tahminim doğrudur 2 kere üstüste izleyince oluyor böyle :)

sen nişancı olsan ve
    gözün sherlock ta olsa

sherlock un kadavrayı tutup atmasını fark etmez misin

birde kaç saniyede aşağı ışınlandı bu adamda kanlara bulandı

Arada koskocaman bi otobüs geçti farkettiysen + bina görüş mesafesini kısaltıyordu ben olsam farketmezdim en iyi keskin nişancı bile farkedemezdi eliot ness gelse farkedemezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: SoulJa L

Ayrıca düşen sherlock değil
    bknz. Molly den büyük bir iyilik istiyor iyilikte muhtemelen bir kadavra ve john görememesi için bisikletçi çarpıyor keskin nişancıda göremiyor çünkü o anda otobüs geçiyor umarım tahminim doğrudur 2 kere üstüste izleyince oluyor böyle :)

sen nişancı olsan ve
    gözün sherlock ta olsa

sherlock un kadavrayı tutup atmasını fark etmez misin

birde kaç saniyede aşağı ışınlandı bu adamda kanlara bulandı

Orada nişancının gözü Sherlock'ta değil John'daydı diye biliyorum. Çünkü Sherlock atlamasaydı direk onu vuracaktı. Ama kadavra fırlattığına ben de inanmıyorum tabi.

• quote:

hah iyi ozaman 2. sezonda var yani:)) ozaman toplamda 6 bölüm peki sezon aralıkları uzun mu sürüyor ?

Sezonların 3 hafta yayınlandığını göz önünde bulundurursak, ara bayağı fazla.
  • arkadaşlar john watsonun blogunu bulduk :D
    http://www.johnwatsonblog.co.uk/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaladdune -- 28 Ocak 2012; 15:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

arkadaşlar john watsonun blogunu bulduk :D

Bende tam o sayfayı yazmak için girmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

arkadaşlar john watsonun blogunu bulduk :D

Bende tam o sayfayı yazmak için girmiştim

valla ben okudumda o kadar iyi ingilizcem yok birazını anladım :D genel olarak filmden mi bahsediyor yani gerçek gibi yoksa şuan çekimlerdeyiz :D yeni bölüm çok güzel olucak falanmı diyor ? :D sitenin geneli nasıl yani ? :D

• Biraz okudum da bildiğin geyik yaptırmışlar ya baya güldüm
  • An itibariyle bitirdim diziyi
    kadavra teorisi daha doğru geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eka01

An itibariyle bitirdim diziyi
    kadavra teorisi daha doğru geldi.

İlk ben de direk kadavra filan dedim ama Watson o kadar yaklaştı Sherlock'a, yüzünü gördü.. Daha farklı birşeyler olmalı..
  • çok güzel bi dizi gerçekten..3. sezonla ilgili gelişme varmı 2013 ocaktamı başlıcak
  • sanırım 2012 ekimde başlıycak.. emin değiliz :D
  • 1. sezon ile 2. sezon arasında 1.5 sene vardı. Düşünün gerisini.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.