Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz 3. sezonu bekliyoruz daha e2 de yeni sezon cuma günü diyo :D s. sezon 1. bölüm :D
  • yazıldı mı bilmiyorum ama bir teoride benden;

şimdi bu sherlock baya bilgili biri ya kendini yaralamayacak şekilde düşmüş olabilir
    elimizdeki tek şey molly :D molly de bir cesetle sherlockun yaralı bedenini değiştirse (bu işi tek başına yapmak zorunda değil arkadaşları olabilir :D ) watson ve diğerleri içinde sherlock güzel bir ilaçla uyusa kalbi falan dursa teşhis sırasında, watson'a bisiklet çarptı mutlaka bir sebebi var ben bunu watson sersemlediği için sherlock nabzını tam ölçemedi diye yorumlayabiliriz (watson nabzını ölçmeye çalışıyordu yanılmıyorsam).
    işte böyle :D

• Bolumun baslarinda tavana asili bir ceset( gercek olmayabilir , kuklamsi biseydi ) vard bence o kullanilmis olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

Orijinalden alıntı: oray

quote:

Orijinalden alıntı: Gianfresco

S01E00'i biraz once bitirdim.

Hakikaten inanilmaz bir yapimmis.

Tek sorun Ingiliz aksanini anlamakta oldu sanirim bende.

Bunca zaman Amerikan filmi ve dizisi izlemekten basta British accent isin icine girince afalladim :)

sırf bu dizi için altyazı koydum, aslında alıştım ama gene de bazı detayları atlamak istedim!

Sezon sonu mükemmeldi!

Dizi Hatası

Son sahnede Sherlock ölürken john tam düştüğü anda görüyor, o sahnede bir tane kamyon görünüyor sarı renkli, ve john sherlock'a bakarken, tam o anda bir bisiklet çarpıyor sherlock'a, fakat çarptığı anı gösterirken o kamyon orda görünmüyor. Her ne kadar o kamyon aslında sherlock'la sahte cesetin yerini değiştirildiği sahne de olsa, o detayın son sahnede hele, atlanınmaması gerekiyordu. Son sahnede bisikletin çarpma sahnesiyle, hemen 1 sn önceki john'un sherlock'u yerde gördüğü ana bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ama gene de güzeldi.

Edit:
    Aslında kamera john'un bakışını yansıtmıyor gibi, John'a bisiklet çarptığında gayet temiz bir açıdan bakıyor cesede, o sürede kamyon oradan gitmiş ve başına kalabalık toplanmış olabilir. Dizi hatası olmayabilir.

Alıntıları Göster
    dikkatimi çeken şeyler
    sherlock'un jm ile konuşurken atlamadan önce 1 dk istemesi o sırada aşağıya odaklanıyor jm ye arkası dönükken,molly zaten ve watsona çarpan bisikletli bariz ve sherlock'un yüksekten atladığı halde yanlamasına o pozisyonda düşmesi.

• müthiş ötesi bir dizi herkese tavsiye ederim. Steven Moffat ı duyunca başladım gerçekten adam harika bir iş çıkarmış her bölüm film gibi 3. sezonu bekliyoruz

Bu arada Sherlock atlamada ölmedi Molly cesetleri değiştirdi tek açıklama bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 3 Şubat 2012; 20:28:51 >

• süper bir sezon finaliydi benim anlayamadığım Sherlock Holmes neden dr. watsona da öldü gösterdi kendisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

süper bir sezon finaliydi benim anlayamadığım Sherlock Holmes neden dr. watsona da öldü gösterdi kendisini

Ahahah :D ohooo sen bence son bölümü baştan izle :D
    çünkü jim dediki sen şimdi burdan atlayıp ölmezsen keskin nişancı jhonu öldürcek dedi oda atladı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

quote:

süper bir sezon finaliydi benim anlayamadığım Sherlock Holmes neden dr. watsona da öldü gösterdi kendisini

çünkü jim dediki sen şimdi burdan atlayıp ölmezsen keskin nişancı jhonu öldürcek dedi oda atladı :D

yok o değilde onu biliyorum zaten mezarın başında üzülürken falan Sherlock Holmes niye hala daha sürdürüyor öldüğünü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carteleren

quote:

yok o değilde onu biliyorum zaten mezarın başında üzülürken falan Sherlock Holmes niye hala daha sürdürüyor öldüğünü

:D 3. sezon anlarız onu

• çok iyi gölge oyunlarıda aynı şekilde iyi
  • 3 bölümlük sezon ne arkadaş ya...
    1 sene daha mı bekleyeceğiz şimdi?
  • Bir Teoride benden;

Sherlock tam düşerken orada kasası renkli minderlerle dolu bir tır var ve Watson yerden kalkıp oraya giderken tır ordan ayrılıyor

Ayrıca;

Sherlock'un yerde yatan cesedinde kulagının arkasında derin bir yarık var buda cesedin sahte oldugunu gösterebilir maske yada labaratuarda Molly bişeyler yaptı ve sahte cesede Sherlock'un maskesini yapmış olabilir.Sherlock Moriatyden 1 dk istemişti orada kesinlikle mesaj verip o tır oraya yanaşmış olabilir [simage]http://ressim.net/b/out.php/i5483979_sherlock-2x03-the-reichenbach-fall-720p-hdtv-x264-fov-mkv-1-21-51-000011-bmp [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooklyn89 -- 8 Şubat 2012; 20:57:38 >

• Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17

Facebook sayfalarından...
  • 3. sezonu ne zaman çıkıkyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

3. sezonu ne zaman çıkıkyor acaba

Büyük ihtimalle 2013 te.
  • ingilizce bi sitede 2013 ocakta planıyor gibi bişey okumuştum az biraz ingilizcemle :D
  • geçen sene 3 bölümlük mini dizi sandım başladım hiç olmadık yerden bitince deneme amaçlı herhalde devamı gelir dedim 1 sene sonrasında 3 bölümle yine aynı şeyi yapınca artık dizi final olsunda öyle izleyim diyorum yılda 3 bölüm verip olmadık yerde bitecekse beklemeye değmez biriksin sezonlar izlerim topluca
  • İlk bolumu izledim gayet güzeldi bizim sherlock baya hızlı konuşuyor. Dr. bir an topal olarak devam edecek diye korktum house gibi olması hoş olmazdı.
  • Challenge Accepted.

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

geçen sene 3 bölümlük mini dizi sandım başladım hiç olmadık yerden bitince deneme amaçlı herhalde devamı gelir dedim 1 sene sonrasında 3 bölümle yine aynı şeyi yapınca artık dizi final olsunda öyle izleyim diyorum yılda 3 bölüm verip olmadık yerde bitecekse beklemeye değmez biriksin sezonlar izlerim topluca

3 bölüm dediğimiz normal 45 dk göre 3 bölüm uzunluğunda

yani sezonu 9 bölüm gibi düşünün

deneme sürümü değil 3 bölüm

sinema tadında olduğu için mecburen 3 bölüm
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.