Şimdi Ara

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
58
Favori
36.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ikiside değil kampanyayla pepsi ilgileniyormuş pepsi kampanya destek hattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeşil kapaklılara rastlamıyorum artık fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahkog3

quote:

Orijinalden alıntı: AFEYS

quote:

hiç shell müşteri hizmetlerini arayıp soran oldumu arkadaşlar bu durumla ilgili cevap yazarsa sevinirim,

Shell müşteri hizmetlerini aradım. Lipton tarafından gönderilen herhangi bir kod bulunmadığını bildirdiler. lipton müşteri hizmetlerini aradım yoğunluktan dolayı gecikme yaşandığını ama yüklemelerin yapılacağını söylediler.

ne zaman yapacaklarını söyledilermi kardeş?

bir hafta içinde yüklenecek dediler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ppp_bbb_aaa_ccc

Konuyla ilgili 0216 651 1623 telefon ilgileniyor. Shell kampanyası yoğunluk sebebiyle yığılma varmış. Bu hafta içi mutlaka yüklenecek diyor ilgili arkadaş.

bunu diyen kim kardeş, şiptonmu shellmi??

Lipton
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Benzer durum bende de oldu.
    Pompaya ne kadar alacaksın diye sordugunda 50 yazsaydı pompacı 45 çıkardı, henüz 1 tl ile yakıt alamadım; hep 5-10 tl verdim hocam.

1TL ya da 5-10 TL vererek yakıt almaktan bahsetmedim. Örneğin kartında 46 TL olsun, kimi istasyon 45 kullandırıyor, kimisi 40, kimisi ise 46.
  • 0800 261 70 00 Lipton destek hattı bu numaradır, sabit hatlardan ücretsiz aranabilir, cep telefonlarından ararsanız düşmez.

Sözleşmede yazan sürenin sonu 10 Ekim, ama her hangi bir yükleme yok, hoş bugün yükleseler bile 2 gün sonra kullanabileceğiz. Ben az önce bağlandım, neymiş yoğunluk varmışta sırayla yüklüyorlarmışta, fırçayı kaydım bi güzel. Herkes yukarıdaki numarayı arayıp asıl yoğunluğu yaşatabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 10 Ekim 2016; 15:27:44 >
  • pepsi@vodasoft.com.tr

Herkes ayrıca yukarıdaki adrese mail atabilir.

Benim mailim:

Konu: lipton shell kampanyası kilometrelerce kızgınlık
    Mesaj: Pepsico tebrik ederim. Yine yapacağınız kampanyayı elinize yüzünüze bulaştırmışsınız. Kampanya koşullarında 31 Ağustostan sonra yüklenen puanlar bir sonraki ayın ilk haftası kullandırılır diye bir madde var. Puanları 15 eylül gibi yükledik, ekranda 10 gün sonra yazdı, 10 gün sonra kampanya koşullarına baktık, ekimin ilk haftası yazıyor, bırakın ilk haftayı, ikinci hafta başlayalı 3 gün oldu. müşteri hizmetlerini aradık yoğunluk varmış, ne yoğunluğu tek tuşla yapılan işlemin yoğunluğumu olur. size tavsiyem bidaha altından kalkamayacağınız kampanyaların altına girmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 10 Ekim 2016; 13:11:39 >
  • Bunlarda kampanyanın sosyal medya hesapları.

https://twitter.com/LiptonIceTeaTR
    https://www.facebook.com/liptoniceteaTR
    https://www.youtube.com/c/LiptonTR

Neyse bu haftada dolsun hala yüklenmesin, Lipton, PepsiCo ve Shell için asıl rezalet o zaman başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜNYANLI38

Puan yatmış fakat eksik yatmış.

Nasıl bir eksiklik shellin online sitesine giriş yaptıktan sonra, işlem geçmişine girip orada yazan OTOMATİK PUAN YÜKLEMESİ bilgilerini paylaşır mısınız? Tarih ve zamanıyla beraber, shell tarafından yüklenen puanları paylaşın. Bir yanlışınız olabilir mi? Sizden başka yattığını söyleyen olmamış.
  • bugün 5-6 gibi yüklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk1903besiktas

quote:

Nasıl bir eksiklik shellin online sitesine giriş yaptıktan sonra, işlem geçmişine girip orada yazan OTOMATİK PUAN YÜKLEMESİ bilgilerini paylaşır mısınız? Tarih ve zamanıyla beraber, shell tarafından yüklenen puanları paylaşın. Bir yanlışınız olabilir mi? Sizden başka yattığını söyleyen olmamış.

Sanırım karıştırdım yatan alışveriş puanı olabilir. 500 yatmış.

• quote:

quote:

quote:

Ne alışverişi? O yatan 500 puan şu olmasın? Kartı motoristten kaydettiğinde shellin hediye olarak verdiği 2 parça halindeki 250 puanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

bugün 5-6 gibi yüklenir

Kaynak? 5-6 gibi yükleneceğinin duyumunu nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 10 Ekim 2016; 13:06:05 >
  • Benimde beklediğiö puanlar vardı ama puan kullanmadığım halde +-2500 puan düşüşü olmuş? resmen dalga geçiyorlar hayret birsey daha da bulaştırsam şu lipton işine iki olsun ( beklediğim puan 67 tl)

• benim de 2500 puanımı silmişler

• silinen puanlar 1 ay önce yüklenen ve 6 ekimde süresi dolan 2500 gittigidiyor puanları olmasın
  • bjk1903besiktas B kullanıcısına yanıt
    kaynak değil hep o saatlerde yükleniyor bugünde yüklenmesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

kaynak değil hep o saatlerde yükleniyor bugünde yüklenmesi gerekiyor
    birincisi, lipon herhangi bir işlem yapmadığı için, şimdi yüklse bile 48 saat sonra görüntülenip, kullanılabileceği için bugün saat 5-6 gibi yüklenmesi imkansız.

ikinci hep o saatte yüklendiğini nereden çıkardınız? yok öyle bişey yanlış, eksik, kaynağı olmayn bir bilgi veriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 10 Ekim 2016; 14:11:19 >
  • Shell'in müşteri hizmetleriylede görüştüm, Çarşamba'ya kadar kimse puan beklemesin En erken çarşamba, daha geçte olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alışverişi? O yatan 500 puan şu olmasın? Kartı motoristten kaydettiğinde shellin hediye olarak verdiği 2 parça halindeki 250 puanlar.

80 tl lik yakıt alımına 500 puan maili gelmişti büyük ihtimal o

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.