Şimdi Ara

She Looks To Me(RHCP Cover)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu Dışı'na açmıştım ama pek ilgilenen olmadı. Stüdyoda telefonla kaydettik. Ani oldu biraz, davulu pek bilmesem de eşlik etmeye çalıştım. Bazen şarkıyı baltaladığım da oldu.Her neyse pek ciddi bir şey değildi fazla güzel olmadı ama bakalım iyi ya da kötü yorum yazan olacak mı.

https://soundcloud.com/g-rkem-bir/rhcp-she-looks-to-me

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __JokeR__ -- 18 Ekim 2014; 0:25:57 >

• stüdyoda kaydetmenize rağmen sesler çok boğuk geldi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

stüdyoda kaydetmenize rağmen sesler çok boğuk geldi bana

Yok yani stüdyo'da telefonla kaydettik ondan öyle Okuldaki bir topluluğun stüdyosu girip çalabiliyoruz ama maalesef stüdyo ekipmanlarıyla kaydetme gibi bir şansımız yok. Biraz kısıtlı diyebiliriz .

Edit: yanlış anlaşılmasın diye telefonla diye düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __JokeR__ -- 18 Ekim 2014; 0:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __JokeR__

quote:

Yok yani stüdyo'da telefonla kaydettik ondan öyle Okuldaki bir topluluğun stüdyosu girip çalabiliyoruz ama maalesef stüdyo ekipmanlarıyla kaydetme gibi bir şansımız yok. Biraz kısıtlı diyebiliriz .

stüdyo demişsiniz bende büyük beklenti oldu girerken baya bi hayal kırıklıgına ugradım sonra bunu düşünmezsek beğendim elinize sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

stüdyo demişsiniz bende büyük beklenti oldu girerken baya bi hayal kırıklıgına ugradım sonra bunu düşünmezsek beğendim elinize sağlık

Ah valla gönül isterdi ki öyle bir şey olsun. Tahmin edebiliyorum o hayal kırıklığını, kusura bakma valla. Ama bir drum cover yapma imkanım olduğu zaman istek alayım senden söz, böyle kapatabiliriz bunu.

• __JokeR__ kullanıcısına yanıt
    görkem itüdenmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanmısbozuka

görkem itüdenmisin ?

hayır neden?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yanmısbozuka

görkem itüdenmisin ?

hayır neden?

seni bir arkadasım sandım da itüden , küçük bir ihtimaldi gerçi :)
  • anladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __JokeR__ -- 22 Ekim 2014; 1:31:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.