Şimdi Ara

SHARP T-SJ-XP700G/SL BUZDOLABI Bilen Varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar SHARP T-SJ-XP700G/SL BUZDOLABI hakkında bilgisi olan varmı. Bir kaç güne kadar acilen buzdolabı almam gerekiyor. Başta siemens düşünüyordum ancak Sharp buzdolaplarının kalitesini çok duyduğumdan gönlüm sharpa kaymaya başladı. Yalnız İlginçtir bu modeli sharpın kendi sitesinde de bulamadım. Dolabın ayrıntılı özelliklerini de bulamadım. Bu model dolap Türkiyede sadece Teknosada var:

http://www.teknosa.com/urunler/115019180/sharp-t-sj-xp700gsl-buzdolabi

Buzdolabı nasıldır alınır mı. Buzdolabın koyacağım yerde en fazla sağ ve solunda en fazla 1,5 'er cm kadar boşluk kalıyor.
    Üstatlardan bilgi ve yorum alabilirsem gerçekten çok ikrama geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornaga -- 14 Ekim 2016; 22:45:48 >

• Ben siyah cam kapaklı olanı aldım. Dışarda SJXP580GSL model olarak satılıyor sanırım. 580 lt hacim bu boyuttaki dolap icin mükemmel. Xp modeli bir önceki modeli olan GC ye göre farkı kumandası kapak kolında ve motoru inverter motor. Daha sessiz ve az yakıyordeniyor. O yuzden A++ digeri A+. Meyve sebxe taze tutma özelliği için patentli de teknolojisi var. Cift hibrit sogurmalı buzluk ayrı dolap ayrı fanla calısıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sharp alınmıştır...Dolap süper elektrik faturam abartısız 25-30 TL azaldı. Alacaklara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornaga

Sharp alınmıştır...Dolap süper elektrik faturam abartısız 25-30 TL azaldı. Alacaklara tavsiye ederim.

Merhaba, ben de Sharp SJ-XP700G-SL cam kapılı gümüş rengini beğendim mağazada. Siz memnun musunuz, koku yapıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: master44tr

quote:

Orijinalden alıntı: tornaga

Sharp alınmıştır...Dolap süper elektrik faturam abartısız 25-30 TL azaldı. Alacaklara tavsiye ederim.

Merhaba, ben de Sharp SJ-XP700G-SL cam kapılı gümüş rengini beğendim mağazada. Siz memnun musunuz, koku yapıyor mu

Alıntıları Göster
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.