Şimdi Ara

Sharkoon SilentStorm Cool Zero 850W Nasıldır?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
31
Cevap
0
Favori
2.887
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Sharkoon SilentStorm Cool Zero 850W Nasıldır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2240 Mesaj

@SharkoonTürkiye, böyle iddialı bir PSU'ya niçin NTC Termistör koyulmadığını genel merkezinize sorabilir misiniz? Umarım PSU'da bu parçanın işlevini üstlenebilecek alternatif bir mekanizma vardır.

PSU'nun adamakıllı bir incelemesini merakla (ve özellikle ani akım testlerini endişeyle) bekliyorum. Mümkünse CYBENETICS'e gönderin lütfen.
    |
    |
    Bahsedilenler: SharkoonTürkiye
    https://elchapuzasinformatico.com/2019/03/sharkoon-silentstorm-cool-zero-review/#conclusion
    https://www.pcgameshardware.de/Netzteil-Hardware-219902/Tests/Sharkoon-Silentstorm-Zero-Cool-650W-1279290/

benim tek anladığım 105 C japon kapasitörü kullanılmış, o ne demek onu da bilmiyorum gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guardian_cj -- 8 Ağustos 2019; 3:35:3 >
    |
    |

• Binbaşı
    1568 Mesaj
    merhabalar, bu psuyu almayı düşünüyorum. yorumlarınız nedir tavsiye eder misiniz
    |
    |

Evet ürünlerimize iki yil garanti veriyoruz.
    |
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    80+ sertifikası var, sessiz çalışıyor,0 rpm, full modüler 750w kullanıyorum ve memnunum. Ayrıca her sene seftifika alacaklar diye bir şey yok adamlar marko ve model için zaten 80+ sertifikasına sahipler. Ayrıca bronze yada silver değil 80+ gold sertifikası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD ryzen 9 3900x, Msi Meg x570 Ace, Msi Armor Rtx2070, Corsair Vengeance Pro Rgb 16gb, XPG Spectrix S40G 512GB,James Donkey Jd240 240gb, Corsair Crystal Serisi 680X RGB, corsair k70 RGB MK.2 Cherry Mx Red, Logitech G935, Logitech g502, Logitech z623, Asus XG32VQR
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Garanti yükseltme yok sanırım bu üründe. 11.11 indirimlerinde uygun fiyata getirebilirsem almayı düşünüyorum.
    |
    |
    647 Mesaj
    650w 80+ Gold olanını kullanıyorum çok memnunum.
    |
    |
    Uzun zaman oldu ben de konu açtıktan sonra yazmayi unuttum :) Urunden ben de cok memnunum. Gerek sessiz olmasi, gerek kablolari ve moduler olmasi olsun. Bundan once G750M kullaniyordum ondan bobin sarkmasindan kaynakli cizirti sorunu yasamistim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SharkoonTürkiye

Evet ürünlerimize iki yil garanti veriyoruz.
    https://forum.donanimhaber.com/sharkoon-ince-hesap-ayipli-kasa-bw9000-w--140890763#140890763
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.