Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.686
Cevap
3
Favori
132.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

Freshwap beni yine banlamış, bir üyelik daha açıp adminlere küfürü basıp rahatlayacağım.

Zaten banlanması gerekenleri banlamazlar bizi bulurlar örneğin o forumda bir üye var adam aynı konuyu en az 30 kez tekrar tekrar açıyor ama halen banlanmadı.Post sayısı 4000'e yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 17 Ekim 2011; 14:28:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Freshwap beni yine banlamış, bir üyelik daha açıp adminlere küfürü basıp rahatlayacağım.

Zaten banlanması gerekenleri banlamazlar bizi bulurlar örneğin o forumda bir üye var adam aynı konuyu en az 30 kez tekrar tekrar açıyor ama halen banlanmadı.Post sayısı 4000'e yakın.

Bizdeki şans böyle işte, uyarsalar anlayacağım da bir girdim hesap uçmuş, tüm konular siliniyor öyle olunca, konular kalsa gene s...mde olmaz da neyse.

• Vallahi kansız bu adamlar pazara kadar hergun 1'er 2'şer satışım vardı ama ppd'deydim.Saleye geçtik 2 gündür tek satışım yok

Hish'ininde willy'sinde Ricky'sininde alayı dolandırıcı bunların illa baskaları gibi admin yalakasımı olmak zorundayız ?
  • @qAddAr r-a-p-i-d-s-h-a-r-e diğer siteler gibi kazanç sistemini getirse ne güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 18 Ekim 2011; 0:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

@qAddAr r-a-p-i-d-s-h-a-r-e diğer siteler gibi kazanç sistemini getirse ne güzel olur

Keske be kardesim ama yok ya bu işlerin tadı tuzu kalmadı daha ins tumden batar alayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qAddAr

Vallahi kansız bu adamlar pazara kadar hergun 1'er 2'şer satışım vardı ama ppd'deydim.Saleye geçtik 2 gündür tek satışım yok

Hish'ininde willy'sinde Ricky'sininde alayı dolandırıcı bunların illa baskaları gibi admin yalakasımı olmak zorundayız ?

Al ssyi gönder Hish'e mesajla, bakalım ne sallayacak Hish beyefendi.

• ya 100 kez salladım, hic umrunda bile degil, ustelik BANLAMAKLA tehdit ediyor.
  • Satışlardan şikayetçi arkadaşlar yeni tanıttıgım hostu okusunlar bence ben 1 haftada 100 dolar aldım az öncede çekme talebinde bulundum.. Herkes Yavas Yavas bu hosta geçiyor .Bununda piyasası doyuma ulaşmadan elinizi çabul tutup pastadan pay almanızı tavsiye ederim...

http://forum.donanimhaber.com/m_53745907/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

Satışlardan şikayetçi arkadaşlar yeni tanıttıgım hostu okusunlar bence ben 1 haftada 100 dolar aldım az öncede çekme talebinde bulundum.. Herkes Yavas Yavas bu hosta geçiyor .Bununda piyasası doyuma ulaşmadan elinizi çabul tutup pastadan pay almanızı tavsiye ederim...

http://forum.donanimhaber.com/m_53745907/tm.htm

Dostum en geç 1 ay sonra buda digerleri gibi olacak bize sürekliliği olan bir host lazım kaldıkı hepsıne dosya atmaktan anamız aglıyor.

artı birde hepsıne 3 ayda bir premium parası veriyoruz var gerisini senp hesapla hangisine para yetistiricez

• tercih meselesi dostum. sen varsayımda bulunuyorsun geçmiş tecrübelerine dayanarak haklısında .. aynı varsayımı filesonicdeyken bende oron için yapmısdım bu yüzden 6 ay geçmedim orona sonra ne kadar pişman oldum anlatamam .

şimdi bakıyorum oron verio herkes satış yaptırmak çok zorlaşdı bende riski göze alıp geçdim ... risk işi bu ama bi yerde ekmek kalmadıgını anladıgında çokda zorlamamak gerekio
  • Yeni site kuran yada önceden zaten sitesi olan arkadaş var mı, birkaç sorum var da.
  • filesonic açılmıyor an itibari ile
  • Aynen

503 Service Unavailable
    No server is available to handle this request.
  • quote:

filesonic açılmıyor an itibari ile

Hiç açılmasın, hep böyle kalsın.
  • su an acık
  • Filesonic sizdede sorunlumu ? dosyaları myfilese geç veriyor agır acılıyor haliyle bugunku Dl'de az
  • quote:

Filesonic sizdede sorunlumu ? dosyaları myfilese geç veriyor agır acılıyor haliyle bugunku Dl'de az

Sabah abd server'ına 2 kere upload yaptım dosyalar ulaşmadı bende avrupa server'ına upload yaptım.Şu anda site bile açılmıyor.
  • Bunlar sayacları durdurdumu ya gram kıpırdamıyor
  • Wupload'ta sabahtan beri sayaç hep aynı 0,47'de takıldı.
  • You have failed uploads

Dear Content Owner,

We would like to inform you that you have failed Web Upload or FTP Uploads.

To review the failed FTP uploads, please review the FTP client that you are using.

If the files are successful within the FTP client, but failed to upload on to our servers, then please click here (http://www.filesonic.com/ftp) to get redirected to the page that will show you the failed ones

Best Regards, FileSonic Team

Sunu biri tercume edebilirmi dun paso sonic bunu yolladı hesaba..
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.