Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.686
Cevap
3
Favori
132.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayın 11 'indeki promosyonlari pzt-salı isteyebilecez zannedersem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

ayın 11 'indeki promosyonlari pzt-salı isteyebilecez zannedersem ?

Salı gecesi o promo butonu cıkıyordu yanlıs hatırlamıyorsam..çarsamba geceside ödeme geliyordu..
  • Bonus butonu çıktı 3 dolar bonusumu aldım
  •  Sharingmatrix e gecişim başladı.......

beyler bunu şimdi farkettim bundan sonra filepost unda filesonic'in YENİ şirketi şüphem
    duymaya basladı bende. Baska sebeplerde var su an dillendiremedigim
    ispat edersen yayınlaycam.
  • @worldwidewild

sadece Hish le arkadaş olması filepostun filesonic in yan sanayisi oldugunu kanıtlamaz

şu dillendiremedigin şeyleride açıkça söylesen ?
  • bunlardan biri 3 sitede benzer problemler aynı zamanda oluyor remotelar calısmıyor aynı anda, 3 server da hızlar da aynı anda cokuyor
    3 serve de de statisticler benzer şekilde çöküyor, (wjunction takip ederseniz gorursunuz),ayrıca remote ve filemanager ın filepost ile olan benzerligi
    (nasıl fileserve uploadstation ve filejungle benzeligi gibi) .. daha cok benzerlikler var.
  • Godaddy'den baktım bilgiler kıbrıs rum kesimini gösteriyor.
  • hish reis parayı bekliyoruz :D
  • Yanılmıyorsam para gece 2 gibi yatıyordu gelsin çekicem

Paypal'da dolar kuru

Döviz kuru 1 ABD Doları = 1,75408 Türk Lirası
  • ben de baktim simdi hakkaten cok güzel bir fiyattan vermiş kuru ki 1.87 oldugunda 1.79 'dan veren bir kurumdur ..1.78 iken 1.75 'den vermesi duygulandırdı beni
  • İşe bak arkadaş yine ödeme yok qAddAr'ın dediği gibi hish online olsun pm atayım

wjunction baktım birkaç kişide ödeme alamamış hish ortalarda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 16 Kasım 2011; 16:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

İşe bak arkadaş yine ödeme yok qAddAr'ın dediği gibi hish online olsun pm atayım

wjunction baktım birkaç kişide ödeme alamamış hish ortalarda yok

Sen pm'ni at kardesim online olunca halleder sonrada böle yazar sana ''Sorry about that.Fixed it''

Bu arada ben bu sonicin ipini çektim.2 haftadır satıstayım tık yok dun gece ppd'ye gectım az önce baktım 3 satış var

• Eskiden ne güzeldi şimdi iyice bozuldu bu sefer ödeme sorunu benimle sınırlı değil sanırım sorun var hish'de online olmuyor.Filesonic'ten ticket attım ve wjunction konusuna ticket numarasını yazdım hish'e pm atamıyorum wjunction hesabımda sorun var sanırım.
  • yok o uyelerden pm alma opsiyonunu kapatmış
  • quote:

Eskiden ne güzeldi şimdi iyice bozuldu bu sefer ödeme sorunu benimle sınırlı değil sanırım sorun var hish'de online olmuyor.Filesonic'ten ticket attım ve wjunction konusuna ticket numarasını yazdım hish'e pm atamıyorum wjunction hesabımda sorun var sanırım.

Digitalpoint'ten at..ben ordan pm yollayabiliyordum
  • @qAddAr Online görürsem ordan atarım bugün online olacağını bile sanmam bayağı meşgul olmalı
  • dostum filesonic ile mi ilgili yoksa wupload'la mi ilgili konusuyorsun ..BU arada dün saat 01.00 gibi para yatmıştı denildigi gibi filesonic support ve dp,wj gibi sitelerden destek iletisi atıp beklemek en doğrusu ki umarım hesap'la ilgili bir sorun yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

dostum filesonic ile mi ilgili yoksa wupload'la mi ilgili konusuyorsun ..BU arada dün saat 01.00 gibi para yatmıştı denildigi gibi filesonic support ve dp,wj gibi sitelerden destek iletisi atıp beklemek en doğrusu ki umarım hesap'la ilgili bir sorun yoktur.

Filesonic zaten wupload'ta doğru düzgün para bile birikmiyor İki çarşamba'dır ödeme alamıyorum umarım sorun çabuk çözülür.Elite olduğum için zaten +300 dolar zor birikiyor birde ödeme sorunuyla kaç gün para bekliyorum

• Hala ödeme gelmedi Wjunction'da yazınca Hish ticket atın diyor ama 2 gündür onada cevap yok.R10'da türkçe filesonic desteği veren arkadaşada 1 hafta önce sorunu yazmıştım e-mail yollamıştı ama onada geri dönüş olmamış.Daha önce ödeme sorunu yaşayıpta çözüme nasıl ulaştınız.İngilizcede yok 2 çarşambadır ödeme alamadığımı ve attığım ticket'ada 2 gündür geri dönüş olmadığını ingilizce olarak yazabilecek var mı? WJunction'a yazayım hish görürse belki ilgilenir.FileSonic Helpdesk bölümünden attığım ticketta aşağıdaki gibi yazmıştım.

I haven't received my payment.Please check it.
  • quote:

Hala ödeme gelmedi Wjunction'da yazınca Hish ticket atın diyor ama 2 gündür onada cevap yok.R10'da türkçe filesonic desteği veren arkadaşada 1 hafta önce sorunu yazmıştım e-mail yollamıştı ama onada geri dönüş olmamış.Daha önce ödeme sorunu yaşayıpta çözüme nasıl ulaştınız.İngilizcede yok 2 çarşambadır ödeme alamadığımı ve attığım ticket'ada 2 gündür geri dönüş olmadığını ingilizce olarak yazabilecek var mı? WJunction'a yazayım hish görürse belki ilgilenir.FileSonic Helpdesk bölümünden attığım ticketta aşağıdaki gibi yazmıştım.

I haven't received my payment.Please check it.

@comm Dostum sana dedim digitalpointten ulastım adama pm attım..bana en geç 2 saat sonra döndü ve ''fixed it'' dedi

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.