Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.687
Cevap
3
Favori
132.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu sonicin bana kıllıgımı var ne anlamıorum ama acilen hishe pm atmam lazım ingilizce..

ödeme 60 dolar gözukuyor paypala gelen 19 dolar

Sharingmatrix e gecişim başladı.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qAddAr -- 28 Eylül 2011; 1:58:37 >

• @qAddAr Harbiden sana kafayı takmış bir kere olur anlarızda bu hata hep mi seni bulur Hish wjunction'da offline gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

@qAddAr Harbiden sana kafayı takmış bir kere olur anlarızda bu hata hep mi seni bulur Hish wjunction'da offline gözüküyor.

Dostum allaha sukur sadece ben degılım bu sefer digitalpoint doldu tastı bak istersen

Edit: Hish bişeyler yazmış sanırım paypalla temas kurup dönecegiz falan diyor ölme eşşeğim ölme

Hi guys!

Thank you for bringing the issue to our attention. I verified all the payouts in the admin and the correct amounts were sent out (as you can see in your payments page)..

Now we see that many of you received wrong payouts.

We are contacting paypal and will try to resolve the issue ASAP!

Your patience is appreciated

Best Regards

Hish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qAddAr -- 28 Eylül 2011; 2:57:53 >

• Bana da fazladan para yollamışlar, olacak iş değil.
  • Filesonic news kısmına yazmıs sunu tam cevırebılecek birisi varmı beyler ?

Dear Affiliates,

We are aware of the recent payment issues that some of you have been experiencing and are currently working with PayPal to resolve them.

Rest assured that this problem will be corrected as soon as possible. We ask that while we are working towards this end please refrain from withdrawing the funds from your account.

Your patience and cooperation is appreciated.
  • Odemelerle ilgili olan sorunu cozmeye calisiolarmis genel olarak bu baska bisi anlamadim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Odemelerle ilgili olan sorunu cozmeye calisiolarmis genel olarak bu baska bisi anlamadim :)

çözdüler kardesım kalanıda paypala yollamıslar
  • Önceden satış olmayan günde şaşırıyorduk şimdi satış olan günlere şaşırıyoruz yanlışlıkla satış mı geldi acaba diye...
  • haftalık 400-500 'lu gunlerden 70-80 'lere düstük bizde kardesim filesonic bitti aglayan varmi acaba ..Oron 'da bu 1000 download 100 dolar olayından sonra kafami bozmuyor degil ama ona muhtaciz simdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

haftalık 400-500 'lu gunlerden 70-80 'lere düstük bizde kardesim filesonic bitti aglayan varmi acaba ..Oron 'da bu 1000 download 100 dolar olayından sonra kafami bozmuyor degil ama ona muhtaciz simdilik.

Demek ki sorun herkeste sadece üç beş kişide değil..arada bi arkadaş vardı çıkıp SS koyardı ama onun durumu kesin iyidir yine nede olsa sonicin maaşlı elemanı

Bizde haftada 1-2 satışla idare ediyoruz

• Filesonic bitmiş gibi eskiden filesonic'e ilk başlayan bile haftada 2 satış yapardı şimdi terabaytlarca arşiv çalışan linkler ve güncel paylaşımlara rağmen anca haftada 2 yada 3 satış oluyor Örneğin 10 gün önce sadece bir günde 6 satış oldu sonra tekrar satışsız günlere döndüm sanki satışlarım coşacakta gizli bir el engelliyor gibi hissediyorum
  • günaydııınnnnnnn ben bu dertten bahsedince sitenin maymunu edildim, BEN SUCLANDIM, sorun ben ilan edildim
    şimdi arı sizi soktu. Hicde uzuldum diyemem ben kurtuldum 1 aydır post yapmıyorum, ben kazanmıyosam
    onlarda kazanmasınlar.
  • Hocam senin olay ayrı, sen ya da senin gibiler çok kazanıyor diye hala filesonic çok kazandırıyor denilemez, eski filesonic yok artık, sonuçta bir zamanlar yine attığı aynı postlarla yine aynı sitelere yollayarak bir şeyler kazanıyordu insanlar, şimdi ise imkansız, şahsen şu an belli bir işim olsam bu sitelerdeki tüm dosyalarımı bile silmeyi düşünüyorum, inşallah da silecek duruma gelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 4 Ekim 2011; 22:00:13 >
  • @placeformyhead Hocam senin siten olduğu için bu satışlar normal ama birkaç ay önce sitemiz olmasa bile sadece forumlara konu açmakla bile iyi satış oluyordu tabiki istikrarlı satış için site şart çünkü konu açıyorsun 5 dakika'ya kalmadan birinci sayfadan kayboluyor.Sanırım artık site sahibi olmanın zamanı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 4 Ekim 2011; 22:15:41 >
  • Dostum senin olayın ayrı diyosunda, ağustosun başında kazançlı bir hesabı, siteyle birlikte sattım ve o hesaptada durum aynıydı. Kazancı bundan birazcık daha azdı ilk 50 ye çok nadir giriyordu. bence hala kazanan çok kişi var, birşeyi ispatlamak yada göstermek gayesinde değilim ama burada çok çok çok fazla boş sohbet ediliyor ezbere konuşuluyor. yanlış anlaşılmak istemem, gördüklerimi söylüyorum.
  • @placeformyhead Hocam bu sefer kafaya koydum site konusunda hiçbir bilgim yok ama bu konuda rehber niteliğinde siteler var öğreneceğim
  • Site kursak masrafı ne olur ki üç aşağı beş yukarı?
  • trade kısmındaki puanlarımla bir arkadaşıma premium hediye edebilir miyim? yani arkadaşımın e-mail'ini yazsam olur mu?
  • dene istiyorsan ama bence hata verecektir senin hesabının mail adresi dışında bir adres girecegin için.
  • Arkadaşlar 1 memlekette 500 zengin var diye o ulke zengin olmuş olurmu.
    Filesonic de 100 tane top kazanan dışında HERKES sürünüyo, o top 100 de
    en tepedeki 50 harici altındakiler normal kazananlar. Geride olan binlerce paylaşımcı kuruşlara
    kalıyor.

2 sitede cakılışa gecti, bu bir surec ve yaza dogru dahada bitecekler
    Hepberaber gorecez İNŞALLAH.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.