Şimdi Ara

Shadow of War Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [%100 ~ ÇIKTI] /_Apex Çeviri_\ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
36
Favori
31.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat gayet uygun üstelik 25 liranın sanki bir değeri mi kalmış bu batık ekonomide yapmayın artık. Markete gidin bakalım 25 liraya ne alabiliyorsunuz pek evden çıkmıyorsunuz sanırım ?? şaka gibi gerçekten koskoca oyuna yama yapmışlar daha ne istiyorsunuz..

Üstelik bu rakamların hepsi kalmıyor diye biliyorum çünkü aracı ödeme kanalı vs kullanılıyor buradan 20 lira bile kalmayacaktır büyük ihtimalle bu arkadaşlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 5 Haziran 2020; 21:51:25 >
  • Güzel bir konu ve güzel bir emeği bu şekilde tartışarak değersizleştirmeyin. İsteyen alır isteyen almaz. Ben arkadaşlara bu oyunu türkçe oynamamıza imkan tanıdıkları için teşekkür ediyorum.
  • Oyunun kendisi 28 tl aldım ama olsun ne diyeyim :=)
  • Şimdi yama tam olarak hangi gün yayınlanıcak?
  • Emeğe saygım sonsuz, fiyatına da tek kuruş lafım yok az yada çok orada değilim de abi gözünüzü seveyim ya oyun çıkalı 3 yıl olmuş
  • FaraziVKayra kullanıcısına yanıt
    Test bitince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 9 Haziran 2020; 23:4:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Test bitince.
    korsan oyun destekleyecek mı herkes 22 tl iken alamadı malum
  • ertgrlars E kullanıcısına yanıt
    Dert etmeyin, 2 hafta sonra Yaz İndirimleri var alırsınız.
  • Hacılar bari oyunun fiyatını geçmeseydiniz yahu. Tamam anladık emek verdiniz de, 10-15TL yapsanız sürümden kazanırdınız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertgrlars

korsan oyun destekleyecek mı herkes 22 tl iken alamadı malum

Alıntıları Göster
    destekleyecek.
  • Kara Lisan'ı nereden çevirdiniz? Akdivan'dan mı yararlandınız sadece? Yoksa başka kaynaklar var mı? Varsa neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle eğer eleştirileri kaldıramıyorsanız kendi sitenizde yorum bölümü koymayacaksınız. Bütün işlerine gelmeyecek kötü yorumları silmişler. İkincisi ise o ücret bir yamaya göre çok yüksek
  • YORUM SİLMEK YAKIŞMAZ SİZE NEYSE HERKES ONU SÖYLESİN
  • 30 vereceğim ben şu test bitsin artık rica ediyorum yada en azından tahmini bir süre her gün bakıyorum deli gibi.!
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.