Şimdi Ara

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
12
Favori
25.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jakoß

Abisi Türkçe'lik bişey var oyunu TR PSN alıyorsam Türkçe gelecek Dünyadaki En pahalı dükkanı kullanıyoruz Hala bık bık ötüyonuz. Bu kafa yapısıyla gidelim japonya psn'den alalım.

Ondan sonra Türkiye de oyun satılmıyor yeaa neden Türkçe çıkarsınlar diyosunuz.

Resmi açıklama olmasa da Türkiyede devlerin gölgesinde alt başlığı ile çıkacak, %99 türkçe altyazı olur. Daha önce bu şekilde alt başlıklı çıkan iki oyun da (uncharted ve last guardian) türkçe olmuştu.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA08809_00-SOTC000PSNPREORD
  • Tamam abisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Abisi Türkçe'lik bişey var oyunu TR PSN alıyorsam Türkçe gelecek Dünyadaki En pahalı dükkanı kullanıyoruz Hala bık bık ötüyonuz. Bu kafa yapısıyla gidelim japonya psn'den alalım.

Ondan sonra Türkiye de oyun satılmıyor yeaa neden Türkçe çıkarsınlar diyosunuz.

Tamam sen alma o zaman.

• Oyunun çıkmasına 35 gün kaldı.

AGRO! Yeahh! Yeahh!
  • Görsellik çok iyi ama bu oyun için yetmiyor kontrollerinde mutlaka düzeltilmesi lazım. Zamanında ps2 de bitirdiğim oyunu ps3 içinde almış ama kontroller yüzünden oynayamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Görsellik çok iyi ama bu oyun için yetmiyor kontrollerinde mutlaka düzeltilmesi lazım. Zamanında ps2 de bitirdiğim oyunu ps3 içinde almış ama kontroller yüzünden oynayamamıştım.

birebir aynı şeyi yazabilirim

hala rafta duruyor oyun

oynamadım, satmaya da kıyamadım
  • kutulu almak isteyen içerik olarak çok iyi içinde oyunda geçen dünyanın haritası vs. var bilginize

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU)

Shadow of the Colossus Special Edition Includes:

Steelbook Collector's Case with outer sleeve

Artist Postcards

Printed Manual

In-game Digital Extras (Ancient Bow, Cloak of Fate, "Spotted Steed" Agro skin)

Two Custom PS4 Themes

Colossi Avatar Set for PS4

Physical World Map

Colossi Stickers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 11 Ocak 2018; 14:50:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Tamam abisi

• Koca oyun toplasanız 1sayfa metin yoktur hala Türkçe muhabbeti dönüyor. Ben size özetleyeyim;

Atlı çocuk; sevgilim öldü diriltek hele şunu.

17. Dev; al bu kılıcı git 16 dev kes gel.

Atlı çocuk; tamam dayı... Agro gel oğlum buraya...

Oyundaki dil zaten kurgu bir dil. Herhangi bir karşılığı yok. Belki Japoncaya yakınlığı vardır. Onun haricinde bu oyun için çok gereksiz bu dil tartışması.

• Exc lerden biri Türkçe destekli çıkmayacak bunu siz seçin deseler direk buna gider oyum..Öyle dil gerektirecek bişey yok oyunda uzamasın şu konu daha fazla lütfen.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    İşte anlatamıyorsun ki bizde istiyoruz her oyunun Türkçe çıkmasını ama anlayana davul zurna saz anlamayana.... boşluğu istediğiniz gibi doldurabilirsiniz demek geliyor

• Shadow of the Colossus | Bluepoint Studio Tour | PS4

• Şubat ayını sevme nedenlerimden birisin be SOTC <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 13 Ocak 2018; 12:18:29 >
  • Oyun tek kelime İngilizce metin içerse ona bile laf ederler ya.

• Bu oyunu türkçe altyazılı çıkarmak her türlü sony türkiye nin yararına. 1- metin az olduğu için maliyeti az 2-Sordukları zaman türkçe çıkardığımız oyunlardan biri daha diyecekler. Bir taşla iki kuş vuracaklar. Oyunun adınıda hemen türkçe yaptılar zaten. Bu sony türkiye gerçekten çok kurnaz arkadaşlar.

• 2017'de bile 17. colossus aramayı sürdüren fanlar vardı. Oyunun kodlarını inceliyorlardı, yapımcı bir sürpriz yapmış olsa keşke de yeni sürümde gerçekten gizli bir colossus eklense.
  • adamlar en azından yapıyor, xbox cephesinde o bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

adamlar en azından yapıyor, xbox cephesinde o bile yok.

Fanlık yapmayalım bizde yeri geldiği zaman takdir ediyoruz adamları. Eleştirmemiz veya söylememiz gereken yerleride söyleyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

2017'de bile 17. colossus aramayı sürdüren fanlar vardı. Oyunun kodlarını inceliyorlardı, yapımcı bir sürpriz yapmış olsa keşke de yeni sürümde gerçekten gizli bir colossus eklense.

Oyunu bitirmeyen okumasın.

Son uyarı

17. colossi Wander

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fanlık yapmıyorum ki, hemen neden fanboy ilan ediyorsunuz karşındakini anlamıyorum. Ben yeri geldiğinde gömüyorum merak etme Mustafa Yiğit'i kaç kere eleştirdim. Yıllardır konsol kullanıyorum Sony Türkiye'den başkası bizi düşünmüyor, düşünen varsa yaz bizde görelim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.