Şimdi Ara

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
2
Favori
19.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Eylül'de anlaşılan yayıncılar ile Twitch'te ortak bir yayın olacak. Yayında test sunucusunu görebileceksiniz ve bu şekilde daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz.
  • simya olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

simya olacak mı
    Açılışta olmayacak ancak ilerleyen güncellemeler ile eklenecek.
  • Tanıtımımız güncellendi ve çok daha detaylı hale geldi diyebilirim. Konu başından gözatmayı unutmayın.
  • Oyun drobları ve oyun yapısı nasıl Zor veya kolay? Sabırsızlıkla bekliyorum güzel ve hoşuma giderse uzun süreli oynayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Oyun drobları ve oyun yapısı nasıl Zor veya kolay? Sabırsızlıkla bekliyorum güzel ve hoşuma giderse uzun süreli oynayabilirim.
    Exp rate vs. GF'ya bakarak 2.5 kat daha fazla olacak. Ayrıca konu başındaki tanıtıma bakarak çok daha detaylı bilgilenebilirsiniz. Buyrun deneyin bunun dışında Twitch'de Metin2 kategorisine giderek saat 15:00 - 15:30 gibi partnerlerimiz test sunucusu için yayında olacak bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

simya olacak mı
    Bu arada simya konusunda bir değişikliğe gidildi ve açılışta sistem aktif olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 1 Eylül 2019; 13:20:28 >
  • Chaveez kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplarınız için. Yayına müsait olduğum vakit gelmeye çalışacağım

• Bugün twitch'te bir yayına denk geldim. SG'de yetkili bir personel ve yayıncı test serverında yayın yapıyorlardı. İzleyici kitle asalak gibi server değiştiren haftalık serverların oyuncuları. Yetkili kişiler oyunun TR gibi lisanslı bir sunucu olduğunu, uzun süreli bir server olduğunu ve diğerleri kadar pay2win olmadığını anlatmaya çalışsa da kimse dinlemedi. Böyle oyuncular gelmesin zaten kardeşim. Eski tayfayla çok daha tatlı olacaktır :)

Askerlikten dolayı aranıza muhtemelen katılamayacağım ama ilgiyle takip ediyorum. Tarih bir ihtimal ötelenirse belki aranıza katılabilirim. Şimdiden herkese başarılar :)
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    10 dakika zor dayandım ben de. Biri de chatten "efsun botu nasıl?" diye soruyor. Dusun yani konudan o kadar uzaklar ki efsun botu diyor adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Yayına müsait olduğum vakit gelmeye çalışacağım
    Rica ederim, her zaman bekleriz @Çotanak I

Ne yazık ki evet bugün hepimiz çok yorulduk. Bizi gerçekten anlayan ve dinleyen bir kitle vardı ancak bunun kadar da ters olan bir kitle de mevcuttu. Size şimdiden hayırlı tezkereler dilerim. Herhangi bir erteleme yok sizi döndüğünüzde aramızda görmek istiyoruz @Cazoria

Sabır gerektiriyor hocam maalesef @Celay

• Chaveez kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) Bence bir sonraki yayına SG oynamış eski oyuncuları davet edin. 10-15 dakika ayırırsanız güzel olur. Herkes tek tek serverla ilgili bildiklerini ve tecrübelerini anlatır. Kafası karışık kişiler için daha aydınlatıcı olacaktır diye düşünüyorum.

@Celay Bende elimden geldiğince anlatmaya çalıştım fakat yetişemedim :)
  • Musait olamadığımdan dolayı yayına gelemedim malum çiftçinin tatili olmaz Galiba yayında bir kaç olaylar olmuş. Her serverlarda olduğu gibi bilinçsiz,bilgisiz ve saygısız çok kitle var bunları dert etmemek gerekir. Arada öyle bir kaç çürük çıkar zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevgili oyuncularımız,

Bugün SG2 Global sunucumuz adına birçok kaliteli yayıncı ile önizleme yayınları gerçekleştirdik. Oyunumuzu tercih eden yeni oyuncularımızdan ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamış olan siz değerli hayran kitlemizden aldığımız geri bildirimlerin bir çoğunun olumlu olması bizleri gerçekten çok memnun etti diyebiliriz. Başarılı geçen bu yayınlarda aynı zamanda açılış öncesi oyuncularımızın değişmesini veya geliştirilmesini istediği bazı özelliklerimizin de farkına vardık. Bugün sizlere bu özelliklerimizin son hâllerinin nasıl olacağından biraz bahsetmek isterim;

1. Yerdeki eşyaların toplanması mümkün olabildiği kadar çabuk olacak. Ayrıca diğer oyuncular üzerinde haksız avantajlar sağlayan veya bilgisayarınızın başında olmadan da kazanç elde edebilmenize olanak sunan macrolar dışında diğerlerinin (yerdeki eşyaları toplama gibi) kullanımında bir sakınca görmediğimizi de belirtmek isterim.

2. Oyun içerisindeki görevlerin ve NPC'lerin diyalogları son derece hızlı ve akıcı olacak.

3. Işınlanma Yüzüğü herhangi bir kötüye kullanımını önlemek için artık 30 saniyelik bir bekleme süresine sahip olacak.

4. Kostümler, Saç Stilleri ve Evcil Hayvanlar'ın hiç birisi PvP bonuslarına sahip olmayacak.

5. Bütün oyuncular yere düşen Yang'ları otomatik toplamanıza olanak sağlayan Üçüncü El'e ücretsiz ve sınırsız olarak sahip olacaklar.

6. Artık Çevrimdışı Pazarlarınızı korumalı bölgelerin dışında da açabileceksiniz.

7. Herkes sevdiği karakterleri sıkılmadan oynayabilsin diye Ninjalar ve Şamanalar pasif olarak Canavarlara Karşı Güç bonusuna sahip olacaklar.

8. Eğer klasik severlerden birisiyseniz, eşyaları önizlemenizi sağlayan sistemi artık isterseniz ayarlardan devre dışı bırakabileceksiniz.

9. Gece geç vakitlerde gözünüzü korumaya yardımcı olmak için gece modunu istediğiniz zaman ayarlardan aktive edebileceksiniz.

10. Sizler sadece oyuna konsantre olun diye Ayışığı sandıklarını yerden toplamanıza gerek kalmayacak, artık düştükleri zaman direkt olarak envanterinize gelecekler.

11. Envanterinizde biraz daha yer açılsın diye At Madalyonları artık üst üste birleştirilebilecek.

Şu esnada ise yayınlarımızda büyük istek geldiği için envanterinizdeki eşyaları NPC'lere hızlıca satma sistemi üzerinde çalışıyoruz.

Bizi her zaman desteklediğiniz ve sevginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz.

• hmmm ilginç

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu
  • SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu

Değerli Oyuncularımız, sabırla bir bekleyişin ardından işte o beklenen an yaklaştı.

Yoldaşlarınızı yanınıza almanın vakti geldi.

Oyunumuzu aşağıdaki linkler aracılığıyla indirip sizler de bu heyecana ortak olabilirsiniz.

• Takıldığım bir nokta var. Official official diyorsunuz serverın coması bile itirafta bulunmuş. Yabancı forumlar çalkalanıyor. Hepsini geçtim madem officialsınız niye pvp bölümünde konu açtınız?

Yıllar önce oynardım sgyi ama çeşitli sebeplerden bıraktık. İlk görünce bi gülümsedim ama özelliklere bakınca pek bir şey değişmediğini gördüm. Artık bu kadar emek veremem eskiden çocuktuk. Kimseninde vereceğini sanmıyorum çok çok zor bir server. En fazla 1 aya bırakır herkes. Para yatırmayın bence. Satın çıkın.

Edit:Biraz daha inceledim forumu. Konuyu açanda, pushlayanda gm zaten. Para aldıkları için övüyorlar, daha önce oynadıklarını bile sanmıyorum. Forumda başka server konularıda açmışlar, karışık bi olaylar olmuş sanırım. Atılmışlar tarzında yazılar okudum. Hiç güven vermedi bana burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pihaçu -- 3 Eylül 2019; 12:49:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pihaçu

Takıldığım bir nokta var. Official official diyorsunuz serverın coması bile itirafta bulunmuş. Yabancı forumlar çalkalanıyor. Hepsini geçtim madem officialsınız niye pvp bölümünde konu açtınız?

Yıllar önce oynardım sgyi ama çeşitli sebeplerden bıraktık. İlk görünce bi gülümsedim ama özelliklere bakınca pek bir şey değişmediğini gördüm. Artık bu kadar emek veremem eskiden çocuktuk. Kimseninde vereceğini sanmıyorum çok çok zor bir server. En fazla 1 aya bırakır herkes. Para yatırmayın bence. Satın çıkın.

Edit:Biraz daha inceledim forumu. Konuyu açanda, pushlayanda gm zaten. Para aldıkları için övüyorlar, daha önce oynadıklarını bile sanmıyorum. Forumda başka server konularıda açmışlar, karışık bi olaylar olmuş sanırım. Atılmışlar tarzında yazılar okudum. Hiç güven vermedi bana burası.
    Öncelikle merhabalar,

Resimden başlamak istiyorum. Bu resimde topluluk yöneticimizin yazdığı yazı şunu anlatmaktadır. SG2 GLOBAL bir p-sunucudur fakat Metin2 SG lisansa sahip bir sunucuydu. Bu forum SG2 GLOBAL'e ait Metin2 SG'ye değil o yüzden bu platformda Metin2 SG hakkında konuşmalarını bırakmasını söylüyor. Bu forum oyuncuların sunucu hakkında neyin iyi, neyin kötü olduğu ve nasıl daha iyi olabileceğini insanlardan duymak ve önerileri dinlemek için var. Eğer çamur atma tarzı çabalarda bulunacaksanız buradan ayrılabilirsiniz, diyor.

Ayrıca Metin2 SG'nin lisans olayını her yerde araştırabilirsiniz yıllar önce bile bunun hakkında konuşulmuş bir çok konu mevcut.

Sunucu, tüm vergilerini eksiksiz ve düzenli şekilde ödediği için GF bize hiçbir şekilde dokunamıyor ve dokunamayacak. Sunucu gayet basitleştirildi ve bir çok bekleyeni mevcut. Sizin gibi düşünen satayım, çıkayım gibi söylemlerde bulunan insanlar zaten 1 aydan fazla barınamıyor burada.

Ayrıca para aldığımız için bir övme söz konusu değil, görevimiz ne ise onu yapıyoruz.

Yalan söyleyecek olsaydık topluluk yöneticisi bu yazıyı hiç topluluğa duyurmadan direk 'BİZ LİSANSLIYIZ' diyebilirdi.

• Şamanda grup buff var mı biliyor musunuz? Gruptaki herhangi birine buff verince herkese gidiyor buff tr'de mesela
  • the real komp T kullanıcısına yanıt
    Şu an o sistemi eklemeyi düşünmüyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.