Şimdi Ara

.sfv uzantılı dosyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
36.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu oyundaki 1 adet .sfv uzantısı, 36 adet de .001, .002, .003, (...) .036 dosyaları var.
    şimdi bu .sfv li dosya bir şekilde part hesabı çalışıyor sanırım. bazı yerlere baktım ama sonuç alamadım. sfv checker gibi programlar bu dosyaları açmak için değil, daemon gibi programlar açmıyor, winrar görmüyor..
    şimdi ne yapmak lazım?
    daha önce böyle birşeyle karşılaşan, bilgisi olan var mı?
    not: oyun euro 2008

• Bir örnek verelim:winrar simgesinden programı çalıstır.ve programdan bu uzantılı dosyaları cıkardıgımız klasöre gelip
    ilk bastaki dosyayı seçip yukarıdaki extract to {dizine çıkart} butonunu tıklıyoruz..
     .sfv uzantılı dosyalar

daha sonra gelen sayfadan bunu nereye açmak istedigimizi soracak nereyi istiyorsanız orayı seçin..ve tamam butonuna basınız..
     .sfv uzantılı dosyalar

gerekli dosyaların açılımları bittikten sonra bin ve cue adlı iki dosyamız çıkacak.
     .sfv uzantılı dosyalar

bu dosyaları açabilmemiz için Daemon Tools programını bilgisayarınıza kurmanız ve sanal sürücüden okutmanız gerekmektedir..

• chingachgook size, dosyaları nasıl çıkaracağınızı yazmış. .sfv dosyası, diğer .001, .002 .... vs. dosyalarının bütünlüğünü ve hatalı olup olmadığını kontrol eder. Zaten sfv checker isimli yazılımı bulmuşsun. Tek başına parçalara bölünmüş dosyalara müdahale etmez. Silmek isterseniz silebilirsiniz.
  • çok teşekkürler anlatımlarınız için
    yalnız winrar CRC hatası veriyor her cildin sonunda, sonuçta da iso dosyası oluşamıyor.
    winrar'da ciltleri çıkartırken seçmemiz gereken başka bir seçenek var mıdır?
  • Winrar CRC hatasını onarmak için birkaç yol var.
    1 . Winrar dosyasinin icindeki rar.exe dosyasini hatali rar dosyalarinin oldugu yere kopyalayarak, dos ekranina gecin (start ->Calistir olan yere cmd yazin ve entere basin) acilan pencerde hatali rar dosyalarinin bulundugu yere gidin ve

rar e -kb *.rar yada rar e -kb hatalidosyaismi.rar yazip entere basin (CRC hatasi versede dosyalari harddiske yaziyor)

2. Winrarin yeni versiyonunu yükleyip yeniden deneyerek.

3. Winrar programin icinde Repair Archiv menüsünü kullanarak.

4. Rar Repair programlari kullanarak.
  • dediğin gibi yapıp çıkardım 2,3 gb lık .iso dosyasını. ama programlar açmadı, cdye yazdırdım o zaman da boş görünüyor sanırım iso dosyası bozuk ya da fake.
    teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
  • Rica ederim
  • Bunları açarken neden winrar kullanıyorsunuz?

Hjsplit uzantısı değilmi o?
  • Açılmıyor Nasıl Bişi Bu CRC Hatası Off
  • SFV, dosyaların CRC bilgilerini içerir. CRC hata denetimi yapmak için Totalcommander veya quicksfv öneririm. CRC denetimi yaptıktan sonra size bir sonuç çıkar. Hata var yada yok. Varsa hangi dosyada olduğunu gösterir. Örneğin 28. partta CRC error. Hangi partta hata olduğunu öğrendikten sonra artık o partı yeniden indirmek gerekiyor. Yeniden indirdikten sonra tekrar denetleyinç Sorun çıkmazsa tamamdır. Artık dosyayı extract edebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinowell

SFV, dosyaların CRC bilgilerini içerir. CRC hata denetimi yapmak için Totalcommander veya quicksfv öneririm. CRC denetimi yaptıktan sonra size bir sonuç çıkar. Hata var yada yok. Varsa hangi dosyada olduğunu gösterir. Örneğin 28. partta CRC error. Hangi partta hata olduğunu öğrendikten sonra artık o partı yeniden indirmek gerekiyor. Yeniden indirdikten sonra tekrar denetleyinç Sorun çıkmazsa tamamdır. Artık dosyayı extract edebilirsiniz.

hocam ben 4 partlık bir oyun indirdim quicksfv ile kontrol ettim sorun yok sonra rar ile çıkardım fakat çıkardığım dosyanın uzantısı bu sefer vlc çıktı. Normalde setup dosyası çıkması lazım ne yapmam gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

Bunları açarken neden winrar kullanıyorsunuz?

Hjsplit uzantısı değilmi o?

Winrar'da açıyor. Aslında ben hiç düşünmemiştim HJsplit dosyaları olabileceklerini
  • beyler kolay gelsin ben hiç yeterli bir açıklama bulamadım winrar açıyor diyip duruorsunuz ama nasıl yaptığını anlamıyorsunuz şu anda sonsuza dek açıklıyorum ilktir.

http://img585.imageshack.us/img585/5241/sfv11.png

burda ben açtığım için winrarlı gösteriyor ama olsun siz *.001* uzantılı dosyaya sağ tıklayın

http://img163.imageshack.us/img163/5348/sfv12.png

opena tıklıyoruz ve karşınıza malum bilinmeyen kodlar için program bulma sayfası geliyor ama unutmayın benim yaptığımı *.001 e yapmalısınız

http://img32.imageshack.us/img32/7658/sfv13.png

ilk başta herkesin bildiği gibi birinci sseçenek işaretlidir ama siz alttakini yani yüklü programlardan seçi tıklayıp tamama basıyorsunuz

http://img140.imageshack.us/img140/5962/sfv14.png

burdada geldik bizim sayafaya burada winrar varsa winrarı alttan seçiyorsunuz yoksa gözata tıklayın program dizini değiştirilmediyse C:\Program Files\Winrar şeklindedir C değişebilir nese seçip tamama tıklıyorsunuz.

http://img337.imageshack.us/img337/6606/sfv15.png

veeee mutlu soooon :D aslında daha son değil ama :D winrarda muhtemelen karşınıza iso çıkacak isoyu sürükleyip masaüstüne çıkarın isoyuda zaten direk winrarla açıp çıkarabiliyosunuz ama genede illaki forumda isolarla ilgili bişiiler vardır (Bilmeyenler İçin). Admin konuyu lüften sabitleyin

15 yaşındaki Genç Türk Kaplanına Saygı "Tekrar Saygılarımla" YADOKAPLAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yadoka -- 3 Haziran 2012; 12:38:57 >

• sagol arkadasım sayende basımı agrıtan update dosyasından kurtuldum
  • ilk part a sağ tıkla, aç de. karşınıza çıkan winrar penceresinde ISO dosyasını göreceksiniz. onu, kendi klasörü hariç istediğiniz yere sürükleyip bırak,bence masaüstü en sağlamı,artık dosyan tamamı ile ISO. eskisini silebilirsin, artık çöp.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.