Şimdi Ara

Sezonun Özeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağustosta veda eden 2.
    Aralıkta veda eden 3.
    Martta veda eden 4. oluyor

• ok
  • Asterix kullanıcısına yanıt
    Yalan mı? CL bizi çok yordu. Ve fb. Seneye daha dinamik bir kadro ile ipi gögüsler 4 te 3 yaparız. Birazda siz CL de yıpranın bakalım.
  • hahaha östere elendik ama tüm türkiyeyi yendik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

hahaha östere elendik ama tüm türkiyeyi yendik
    Orası öyle. Söylenecek birşey yok tebrik etmekten başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Yalan mı? CL bizi çok yordu. Ve fb. Seneye daha dinamik bir kadro ile ipi gögüsler 4 te 3 yaparız. Birazda siz CL de yıpranın bakalım.
    Galatasaray 2012-13'de ŞL'de çeyrek final oynayıp ligde şampiyon oldu. 2013-14'de ŞL'de son 16'ya kalıp ligde 2. olup Türkiye Kupası'nı aldı.

ŞL elendiği 2 takımdan birisi Madrid diğeri Chelsea. Madrid'den 2 maçta ofsayttan 2 gol yiyip 3 penaltısı verilmedi. Chelsea maçlarında da 2 penaltısı ve 1 golü verilmedi bu şekilde elendi.

Galatasaray ŞL'ye gidince oradaki performansı ligi etkilemiyor senin değiminle yıpratmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Galatasaray 2012-13'de ŞL'de çeyrek final oynayıp ligde şampiyon oldu. 2013-14'de ŞL'de son 16'ya kalıp ligde 2. olup Türkiye Kupası'nı aldı.

ŞL elendiği 2 takımdan birisi Madrid diğeri Chelsea. Madrid'den 2 maçta ofsayttan 2 gol yiyip 3 penaltısı verilmedi. Chelsea maçlarında da 2 penaltısı ve 1 golü verilmedi bu şekilde elendi.

Galatasaray ŞL'ye gidince oradaki performansı ligi etkilemiyor senin değiminle yıpratmıyor.

Alıntıları Göster
    Dostum o zaman ki kadro taş gibiydi. İkisi bir arada gidiyordu. Şampiyonlukta ki en önemli pay sahibi bence Gomis oldu. Bu sezon avrupa devam etseydiniz bence lig'i kaybederdiniz. Ama bunlar varsayım tabi.

• Seneye Talisca'sız ne yapacaksınız bilemiyorum. Talisca = Bjk'nin %50'si demek. Skora katkısı ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Seneye Talisca'sız ne yapacaksınız bilemiyorum. Talisca = Bjk'nin %50'si demek. Skora katkısı ortada.
    Yerini doldurmak lazım hakkın var. Ben daha çok bireyselden ziyade takım oyununu benimseyen, sorumluluk alan bir orta saha görmek isterim. Ve büyük maç, final maçları, derbi alacak aldıracak adam. Bana göre küçük maçların büyük oyuncusuydu. Yolu açık olsun.
  • Tespit güzel ancak Beşiktaş oyuncu kalitesi göze alındığında eşit şartlarda her türlü Beşiktaş şampiyon olurdu, yani kusura bakmayın ama kimse salak değil, gruplara gitsek bile rotasyon yapardık neden eşit şartlarda Beşiktaşla yarışmak isteyelim aatıf&dirar&hasan ali&m.topal gibi oyuncularla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Tespit güzel ancak Beşiktaş oyuncu kalitesi göze alındığında eşit şartlarda her türlü Beşiktaş şampiyon olurdu, yani kusura bakmayın ama kimse salak değil, gruplara gitsek bile rotasyon yapardık neden eşit şartlarda Beşiktaşla yarışmak isteyelim aatıf&dirar&hasan ali&m.topal gibi oyuncularla?
    Bu sezonu kapsamıyor aslında bu tablo. Genelde avrupaya katılmayan yada elenen ligde daha üst sıralarda oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 21 Mayıs 2018; 10:23:34 >
  • quote:

Dostum o zaman ki kadro taş gibiydi. İkisi bir arada gidiyordu. Şampiyonlukta ki en önemli pay sahibi bence Gomis oldu. Bu sezon avrupa devam etseydiniz bence lig'i kaybederdiniz. Ama bunlar varsayım tabi.

Alıntıları Göster
    Ligi kaybederdik ama bu yorgunluk yüzünden olmazdı. Kadro darlığından olurdu. Resmen ilk 11 ile şampiyon olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Ligi kaybederdik ama bu yorgunluk yüzünden olmazdı. Kadro darlığından olurdu. Resmen ilk 11 ile şampiyon olduk.

Alıntıları Göster
  • quote:

Yerini doldurmak lazım hakkın var. Ben daha çok bireyselden ziyade takım oyununu benimseyen, sorumluluk alan bir orta saha görmek isterim. Ve büyük maç, final maçları, derbi alacak aldıracak adam. Bana göre küçük maçların büyük oyuncusuydu. Yolu açık olsun.

Alıntıları Göster
    Beşiktaş bence bu adamın bonservisini almayarak büyük hata yapıyor. Galatasaray'da olmasını isterdim. Bir anda ortaya çıkıp skoru değiştiriyor. Soğukkanlılığı ve bitiriciliği de çok hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Beşiktaş bence bu adamın bonservisini almayarak büyük hata yapıyor. Galatasaray'da olmasını isterdim. Bir anda ortaya çıkıp skoru değiştiriyor. Soğukkanlılığı ve bitiriciliği de çok hoşuma gidiyor.

Alıntıları Göster
    Durumlar malum. 21 milyon avroya 5.35 kur ile almak imkansız.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kadro böyle kalmaz değişecek 4-5 mevki ve kulübe var.

• quote:

Bu sezonu kapsamıyor aslında bu tablo. Genelde avrupaya katılmayan yada elenen ligde daha üst sıralarda oluyor.

Alıntıları Göster
    Yani mantıken öyle olması normal aslında düşününce. Hem sakatlık riski azalıyor, hem yorgunluk olmuyor, fikstür rahatlıyor. CL olsa iş değişirdi de UEL gruplardan çıkıp son 16'da elenmek için ligi satmak mantıksız görünüyor. Tabi GS'nin CL'de oynayıp şampiyon olması da var sanırım istisna.
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Gs'nin o zaman ki kadrosu fenaydı.
  • Demek ki ezkaza ŞL'de finale çıksaydınız ligden düşecekmişsiniz neredeyse.. Elenmeniz hayırlı olmuş belki de. Güzel testip bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Demek ki ezkaza ŞL'de finale çıksaydınız ligden düşecekmişsiniz neredeyse.. Elenmeniz hayırlı olmuş belki de. Güzel testip bro
    Yine aynı yerde bitirirdik. Dördüncü ile beşinci arasında makas farkı çok. Gerçi CL de final'i kaç takım görebilir ki. Keşke görseydikte ligi 14. bitirseydik. Benim için gruptan çıkmanın bi anlamı yok. Çeyrek finale bile kalamıyorsan başarısızsın demektir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.