Şimdi Ara

SEZON 3 COK YAKINDA BASLIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar biraz twicth takip edeyim derken gördüm, sezon 2 resmi sitede yazana göre nisan 5 te bitecek. Sezon 3 ise nisan 10 da başlayacak. Sezon 1'e göre neden bu kadar kısa oldu dersek, bende bilmiyorum hala malesef.
    http://us.battle.net/d3/en/blog/18313042/season-2-ending-soon-3-20-2015

• Başlasın sıkıldım zaten hiçbir şey düşmüyor.
  • Gelsin gelsin yeni sezon candır. Yeni setleri tamamlayalım sonra zaten rift akar...
  • Sezon 1'e göre neden bu kadar kısa oldu
  • İyi güzel hoşta çok kısa oldu bu sezon. Bence Blizzard sezon işini sabit yapmalı her sezon 3 ay olup sezon araları 10 gün boşluklarla periyodik olarak sezonları açsa daha hoş olur sanki oyuncular için. Şahsen bana sezonların bitiş tarihi belli olmadığı için muallakta oynuyoruz gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vur dedik öldürdüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Sezon 1'e göre neden bu kadar kısa oldu

Sezonun bana gore kisa surmesinin sebebi, sezon 2 nin 1 e gore icerik olarak farki olmayisi .yakin zamanda oyuna yeni bir genisleme paketi getirme dusunceleri varsa mevcut oyuncu kitlesini kaybetmemek istemis olabilrler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezonun bu kadar erken bitip 3. sezonun gelmesinin nedeni, asıl büyük patchin geliyor oluşudur. Zaten 2. sezon başlamadan önce 2. sezonun kısa süreceği söylenmişti. Patch'e kadar milleti oyaladılar işte 2.sezonla.
    3. sezon, ilk sezon kadar sürebilir.
  • Aynen patch geliyor,gelene kadar oyaladılar işte. Asıl eğlence yeni başlıyor
  • iyi güzelde baydım vallahi.farklı bir içerik getirseler oyuna keşke.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    İyi, güzel, hoş, daniska, pekiyi ve âlâ olmuş tamam mı! 3. sezon sene sonuna kadar sürecektir muhtemelen, çok da şükela olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

İyi, güzel, hoş, daniska, pekiyi ve âlâ olmuş tamam mı! 3. sezon sene sonuna kadar sürecektir muhtemelen, çok da şükela olacaktır...

Uh bu nolüyör? Danişka matruşka nazdorovya anlamam, isterse 3. sezon 3 sene sürsün. Ben oynamayı düşünmüyorum. Belki de baştan sona kadar yalnızca 2 karakterde yoğunlaşırım ve bu da kesinlikle DH olmaz. Demon avlamaktan camiryu oldum.

Barbar ve Monk olabilir. Zaten bu iki sınıfı da yan sınıf olarak sezon 2'de açtığım için ana sınıf olarak yeni sezonda oynayabilirim. Onun dışında WD pet doc olarak dps oynamak istiyorum ama radikal değişimler şart.
  • oyun aşırı rutine bağlıyor, aradığım eşya düşmüyor, yetmezmiş gibi kadala bacı kafa buluyor. ben baya sıkıldım gibi oyundan. birde dh oynuyorsanız 45+ riftlerde fps drop sağolsun yat-kalk iyice sıktı.
    baya bir süre ara vereceğim oyuna
  • Yarın akşam saat altıda mı sona eriyor sezon 2?
  • sanırım 5 nisanda bitecek s2.
  • patch sezon 3 ile mi gelir yoksa sezon 2 nin bitişi ile mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

patch sezon 3 ile mi gelir yoksa sezon 2 nin bitişi ile mi?

İkisinin arasında gelecek deniyordu ama sonuçta Blizzard ın ne yapacağı belli olmaz :)
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Ben 70 lvl'i geçmiş kendi başına takılan biriyim. sezonlarla ilgili bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    1-Sezonlarda düşürdüğümüz eşyaları, sezon karakteri olmayan karakterlerimiz de kullanabiliyor muyuz?
    2-paragon 30lvl olmama rağmen iyi eşyalar düşüremiyorum. tournament 1 de oynuyorum. Bu konuda tavsiyeniz var mı?
    şimdiden teşekkürler.
  • arpaŞehriye kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bu oyunda tek tabanca takilirsan hizli ilerleyemezsin.herhangi bir turk klanina gir .clan arkadaslarindan yardim iste (esya ve oynadigin karakterin buildi hakkinda).bol bol public torment 6 oyna.torment 1 de farzedelim 1 leg duserse torment 6 da 4 tane duser.oyun battlenet nickini yazarsan yardimci olablirim. Sezon itemini ancak sezon bittkten sonra non seasonda kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazor -- 28 Nisan 2015; 10:25:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.