Şimdi Ara

Seyh sinirlendi Kross,Casemiro,Dybala,Griezman,Bonucci,Sandro hepsini alıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Bahahe üretmekten vazgeçin? Dostum ben Barcelonalıyım ne bahanesi. Çatır çatır top oynuyoruz. La liga'yı şimdiden bitirmişiz. Livepool'u mu kıskanacağım

He madara demişsin de City'nin sadece 1 mağlubiyeti var ligde o da o maç. İlk yarı da Liverpool'a 5 tane attı.

Ayrıca ben Liverpool'u kötülemedim. Real Madrid kurasıyla Porto kurasını aynı kefeye koymanıza cevap verdim.

hedeflerden bahsediyorsak ve bu hedefte liverpool önündeyse yorum yazmaya utanır insan kura şansı falan geçiceksin o seviyeye herkes top oynayarak geldi rm nasıl geldiyse portoda aynı şekilde ben tabiki aynı güçteler demiyorum ama burada rm kurasından önce aşırı övülen psg ne olduda şimdi kura farkı diyebiliyo utanır insan biraz ya büyük konuşmayacaksın yada kabulleneceksin bu kadar basit.

• Hocam bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum da. Ben nerede PSG'yi övmüşüm? Git psg forumunda yaz bunu allahım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman mesajımı alıntılama kardeşim ben sana birşey demedimki arapseviciye laf anlatıyordum geldin atladın benim mesajımı alıntılıyosun takip az bende dediklerine cevap veriyorum.

• Şeyh'in milli takımlara da el atıp, Katar'ı dünya şampiyonu yapması lazım. Bu devran böyle sürmez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Şeyh'in milli takımlara da el atıp, Katar'ı dünya şampiyonu yapması lazım. Bu devran böyle sürmez artık.

• Mbappe ile transfer limitini doldurdu elindeki oyuncuları satmadan fahiş transfer yapamaz.Elinde para edecekte bir draxler var ona da mevcut durumu okuyan fırsatçı takımlar 50 milyondan fazla vermez.

Ha Neymarı bize kakalarlarsa durum değişebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Mbappe ile transfer limitini doldurdu elindeki oyuncuları satmadan fahiş transfer yapamaz.Elinde para edecekte bir draxler var ona da mevcut durumu okuyan fırsatçı takımlar 50 milyondan fazla vermez.

Maas yukunun azaltilmasi, imzalanan yeni sponsorluk anlasmalari, satilacak topcular. Tek Draxler yok, cok var.Guedes vs. Alex Sandro, Vidal/Weigl, Allison/Donnarummayi almamiza yeter. Onlarda takimin seviyesini 1-2 tik yukari ceker. Donnarummanin dusuk opsiyonu varmis, daha gecen La Gazzetta dello sport acikladi.

Yerinde olsam, hayal dunyasinda yasamazdim. Kimse PSGnin yildiz topcularini alamaz. Neymari ancak ruyalarinizda gorursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Mbappe ile transfer limitini doldurdu elindeki oyuncuları satmadan fahiş transfer yapamaz.Elinde para edecekte bir draxler var ona da mevcut durumu okuyan fırsatçı takımlar 50 milyondan fazla vermez.

Maas yukunun azaltilmasi, imzalanan yeni sponsorluk anlasmalari, satilacak topcular. Tek Draxler yok, cok var.Guedes vs. Alex Sandro, Vidal/Weigl, Allison/Donnarummayi almamiza yeter. Onlarda takimin seviyesini 1-2 tik yukari ceker. Donnarummanin dusuk opsiyonu varmis, daha gecen La Gazzetta dello sport acikladi.

Yerinde olsam, hayal dunyasinda yasamazdim. Kimse PSGnin yildiz topcularini alamaz. Neymari ancak ruyalarinizda gorursun.

Neymar beğendiğim tipte bir oyuncu değil sizde kalmasını tercih ederim.Maaş yükünü nasıl azaltıcağınızı merak ediyorum kilit oyuncular zam beklerken.

Donnarumanın opsiyonu olmadığı zaten ortaya çıktı, olduğunu nerden uydurdun.Alex Sandro yu 100 milyondan az bir ücrete alabileceğinizi zannediyor musun?Fiyatlar daha böyle fahiş olmamışken 60 milyon paunda Chelsea ya bırakmadılar.

• quote:

quote:

quote:

Neymar beğendiğim tipte bir oyuncu değil sizde kalmasını tercih ederim.Maaş yükünü nasıl azaltıcağınızı merak ediyorum kilit oyuncular zam beklerken.

Donnarumanın opsiyonu olmadığı zaten ortaya çıktı, olduğunu nerden uydurdun.Alex Sandro yu 100 milyondan az bir ücrete alabileceğinizi zannediyor musun?Fiyatlar daha böyle fahiş olmamışken 60 milyon paunda Chelsea ya bırakmadılar.

Kim zam bekliyormus? Neymar mi? Nereden uydurdun?

Ayrica, Mbappeyle kotayi doldurmadık. 130 Mbappenin bonservisi. Guedes,Draxler vs satılacak topcular var. Rahat aliriz.

Ben uydurmam. Beni kendinle karistirma. Daha dun mu ne La Gazzetta dello sport yazdi.

• Hocam La gazetta de la sport yalan haber yazıyor genelde. Ama ben de Neymar ın maç başına ücretinde zam istediğini duydum. Bence hak ediyor orası ayrı konu

• Neymar daha gecen yaz kontrat imzaladı, ne zammi. Sallama haberler onlar. Gecen gun, Barcali Brezilyali bir muhabir, Neymar PSGde mutsuz haberi yapti, sonra haberin yalan oldugu ortaya cikti. Adam oturmus, hayal gucuyle yazmis. Bu İspanyollar cok tehlikeli.

Neymari kara propagandayla PSGden almaya calisiyorlar. Adamlarin taktigi hep ayni. Once, Neymarla taraftarin arasini ac.

Adamlara gore, PSGyi Neymari yonetiyor. Seyhi tanimadiklari cok belli. Seyh, cok karakterli adamdir, kimseyi takmaz.
  • Chelsea dönemi geride kaldı.Sıfırdan takım kurmak zor bir anda başlıkta manidar olmuş sar oradan bana şunu şunu der gibi.
  • Takımlar arası sidik yarıştırmak
    Üstelik yabancı takımlar arası sidik yarıştırmak

Ne adamsınız ya. Benim için kupadan ibaret değildir falan yazmış bir de. Diğeri ölümüne PSG savunuyor falan.

Şeyh de sinirlenmeye devam etsin. Boş takım PSG.
  • Ulan hayvan cocugu gibi para harcadin Besiktas la ayni turda elendin. Bu araplardan bi halt olmaz yemin ediyorum nefret bir millet zaten hic sevmiyorum. Avrupada her yerde ortamin icine ediyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre'^

Takımlar arası sidik yarıştırmak
    Üstelik yabancı takımlar arası sidik yarıştırmak

Ne adamsınız ya. Benim için kupadan ibaret değildir falan yazmış bir de. Diğeri ölümüne PSG savunuyor falan.

Şeyh de sinirlenmeye devam etsin. Boş takım PSG.

PSG nere, Liverpool nere. Tarih olmus takimi, PSG gibi top 5 takimdan biriyle karsilastiriyor. Barcanin altyapisi gibi calisiyorlar.

• Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar asla çeyrek finalin üzerine çıkamayacaklar.

Orada ilk11ler dışında futbol kültürleri de savaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar asla çeyrek finalin üzerine çıkamayacaklar.

Seneye Tuchel/Pochettino hocamla, eksikleri tamamlamis PSG olarak gorusuruz.

Asla ceyrek finalin uzerine cikmayacakmisiz. Buyuk baskan o kupayi almadan, seri yapmadan asla pes etmez.
  • quote:

quote:

Asla ceyrek finalin uzerine cikmayacakmisiz. Buyuk baskan o kupayi almadan, seri yapmadan asla pes etmez.

İstediğiniz teknik direktörü, oyuncuyu, taraftarı bilmem ne.getirin

Her şeyi yapın ama çeyreği geçemezsiniz aşırı kura şansı olmadıkça, basel- celtic- plzen gibi.

• quote:

quote:

quote:

İstediğiniz teknik direktörü, oyuncuyu, taraftarı bilmem ne.getirin

Her şeyi yapın ama çeyreği geçemezsiniz aşırı kura şansı olmadıkça, basel- celtic- plzen gibi.

Gorusuruz. O kupanin koleksiyonunu yapacagiz.

Kluviert denen futbol cahili takimi batirmasa, bu sene dahi alabilirdik. SL macina, Lo Celso ve Bericheyle ciktik. Hep eksiklerimiz var dedim. Saglam hocayla bu eksikler de giderilerek, PSG acik ara en buyuk favori olur. Realin hakem sikesi ve muazzam hakem destegi de yetmez artik.

• Bu iş para ve zaman işidir, başarıda geldikçe çok sürmez taraftar, gelir her şey misliyle yağmaya başlayacaktır.

Yeterki para olsun, yeter ki zaman olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.