Şimdi Ara

Seyh sinirlendi Kross,Casemiro,Dybala,Griezman,Bonucci,Sandro hepsini alıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herif gerçek hayatta FM oynuyor, hem de hile yaparak full bütçe vermiş: "olmadı oyunu tekrar başlatırım" laubaliliği ile hızlıca oynuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkaten büyük ezik bu şeyh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O adamları alsa yine şampiyon olamaz herşey parayla olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

herif gerçek hayatta FM oynuyor, hem de hile yaparak full bütçe vermiş: "olmadı oyunu tekrar başlatırım" laubaliliği ile hızlıca oynuyor.

Haber sallama. O isimlerin cogu sov transferi olur.

Eksikler belli, 3 transfer ve saglam bir hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

O hocayla hiçbir şey olmaz

Seyh, Emerye bir sans daha vermez.

Hala kovulmadı
  • Arada sırada tarih önemli değil, bugüne bakın diyenlere hak vermiyor değilim. Ne bileyim, bir Real Madrid'li, Barcelona'lı bunları gururla söyleyebilir çünkü adamların son 20 yıldaki Avrupa hakimiyeti ortada. Ama kuruluşunun 100. yılına bile on yıllar olan, Arap sermayesi ile futbol piyasasını dağıtıp yine de Avrupa'da en büyük başarısı çeyrek final olan ve Fransa'da parayla satın alınmış başarılarıyla övünen birini görünce bir gülme geliyor bana. Sizde de durum böyle mi arkadaşlar? Yoksa bir tek bana mı komik geliyor bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Her şeyden önce Emery yerine Top seviyede bir hoca alsınlar, ondan sonra hocanın isteklerine göre takım kurulur zaten

Vitor yakışır mı parise?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

O hocayla hiçbir şey olmaz

Seyh, Emerye bir sans daha vermez.

Hala kovulmadı

Emery bitti, yeni hoca yakinda gelir. Daha sezon bitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Arada sırada tarih önemli değil, bugüne bakın diyenlere hak vermiyor değilim. Ne bileyim, bir Real Madrid'li, Barcelona'lı bunları gururla söyleyebilir çünkü adamların son 20 yıldaki Avrupa hakimiyeti ortada. Ama kuruluşunun 100. yılına bile on yıllar olan, Arap sermayesi ile futbol piyasasını dağıtıp yine de Avrupa'da en büyük başarısı çeyrek final olan ve Fransa'da parayla satın alınmış başarılarıyla övünen birini görünce bir gülme geliyor bana. Sizde de durum böyle mi arkadaşlar? Yoksa bir tek bana mı komik geliyor bu?

Barca, Messi ve Ronaldinho once simdikiyle ayni seviyede miydi? Veya Real, İspanyol hukumeti, tesisini rekor rakama alip, bedava Reale kiraladiginda. Tarih yazılır, bizde yazıyoruz ve yazacagiz.5-6 yil cok erken. Biz simdiden top 4-5 takimdan biri olarak gösteriliyor muyuz? gosteriliyoruz.

Tarih onemli de, bir yere kadar, onemli olan simdi ve gelecek.

Sen bana sunu soyle,

son 10 yilda kac tane kupa kazandiniz? En son ligi aldiginizda tarih neydi? Hic Liverpool sampiyonlugu gordun mu?

Milattan onceki tarihinizle ovunuyorsunuz da, baska neyiniz var abi? YNWA ve bir dahaki seneye diyorsunuz hep. Takim olarak adiniz Losera cikmis. sonuna pool ekle, adiniz o. Liverpool demiyorlar artik.

• Johan Cryuff'un sözü aklıma geldi. Ben bir çanta paranın hiç gol attığını görmedim diye.

PSG, gerçekten başarılı olmak istiyorsa takım ruhuyla oynayan isimleri almak zorunda. Gerçek başarı derken her sene çeyrek-yarı final görmekten bahsetmiyorum direk kupayı kazanmaktan, her sezon şampiyon olmaktan bahsediyorum.

Bunu ya Fransız oyuncularla yapmalı yada Messi gibi o ülkeden olmasa dahi o kulübün bir parçası olan isimlerle yapmalı.

İskelet oturunca da Neymar gibi süperstar alıp kupalara ambargo koyarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlhan.M26

quote:

Her şeyden önce Emery yerine Top seviyede bir hoca alsınlar, ondan sonra hocanın isteklerine göre takım kurulur zaten

Vitor yakışır mı parise?

Morinho ve Emeryden iyi hoca oldugu kesin.
  • quote:

quote:

quote:

Vitor yakışır mı parise?

Bir daha Jose Mourinho'ya hakaret edici bi söylemde bulunursan seni tek yumrukla bayıltırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Johan Cryuff'un sözü aklıma geldi. Ben bir çanta paranın hiç gol attığını görmedim diye.

PSG, gerçekten başarılı olmak istiyorsa takım ruhuyla oynayan isimleri almak zorunda. Gerçek başarı derken her sene çeyrek-yarı final görmekten bahsetmiyorum direk kupayı kazanmaktan, her sezon şampiyon olmaktan bahsediyorum.

Bunu ya Fransız oyuncularla yapmalı yada Messi gibi o ülkeden olmasa dahi o kulübün bir parçası olan isimlerle yapmalı.

İskelet oturunca da Neymar gibi süperstar alıp kupalara ambargo koyarsın.

Bericheyle Lo Celsoyla SL macina ciktik. Basimizdaki adamin hocalikla alakasi yok. Skor 1-1ken deplasmanda gaza geldi, defansi birakip saldirdi. Adamlar 7-8 dakikada 2 gol atti, turu gectiler orada.

Vidal, A.Sandro, Donnarumma/Oblak alinir gelecek yaz, saglam bir hoca da gelir. O zaman gercek PSGyi goruruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vitor yakışır mı parise?

Bir daha Jose Mourinho'ya hakaret edici bi söylemde bulunursan seni tek yumrukla bayıltırım.

Morinho cok mu iyi hoca? Tek bildigi gaz vermek ve oyunu kitlemek. Sevillaya dahi elendi. L.City elemisti gecen sene.

PSGye Vitor hocami isterim, Morinhoyu istemem.

• Adamlar son iki sezonda barcelonaya ve real madride elendi bundan doğal ne var? Kimse reale barcelonaya elendi diye başarısız ezik olmaz.
    Psg para harcıyor sanki diğer takımlar bedavaya çerez parasına transfer yapıyor. Bugün üst düzey tüm futbolcular +100milyon euro bonservisi hak ediyor zaten.
    Barcelona Osman dembeleye coutinhoya az para vermedi sonuçta kulüpler bu paraların kazanıyorlar ki oyuncu transfer ediyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kross ve casemiroyu 150 ye alabilecegini mi saniyor bu

• birisi şeyhe söylesin parasına çökecekler, millete keriz parası yedirecek şimdi ne gerek var buna?

futbol gibi aptal bir oyuna yatırım yapacağına gitsin curling e yatırım yapsın daha iyi, 1 gol için insanlar neredeyse birbirini öldürecek boyutta.

parası ve aklı olan adam bu barbarlıktan uzak durur.
  • Sizi 6-1 yendiğimiz maçta Emery'nin ne kadar kötü bir hoca olduğunu anlamıştım. 4-0'dan maç vermek gerçekten zor işti.

Pochettino'yu ne yapıp edip getirmesi lazım PSG'nin. Şuan alınabilecek en iyi hoca o. Guardiola, o kadar alt yapı kurdu ekmeğini yemeden bırakmaz.

Oblak veya De Gea kaleye. Geri kalan mevkilerde PSG'nin biraz Bayern Münihlik yapması lazım. Fransa'daki ve Fransız iyi oyuncuları toplayacak. Lemar'ı al, Seri'yi al. Mesela Laporte olabilirdi City aldı. Griezmann derdim de o da bize gelecek.

Paris, gittiğim ve sevdiğim bir şehirdir. Futbolla da anılmasını isterim. Bakalım önümüzdeki seneler ne yapacak PSG.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Neymara 222 verene kadar M. City nin yaptığı gibi bütün takımı yenilemesi lazımdı. Cavani gibi 2. sınıf forvetlerle bir yere gelemezsin büyük maçların hiç birinde yok adam küçük maçların golcüsü.

Mbappe ve Cavani çok pozisyona girip atamadılar Real Madrid Ronaldo 2 kere ayağına top değdi bi anda 3:1 bitti maç.

Cavani mi 2.sınıf forvetmiş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

şeyh değil peygamber gelse realin satmak istemediği oyuncuyu alamaz. katalonlarla karıştırmayın.

İspanya'da serbest kalma maddesinin zorunlu olduğunu bilmiyorsunuz sanırım. Sözleşmedeki miktarı PSG öderse, Real Madrid'in söz hakkı bulunmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.