Şimdi Ara

Seyahat ederken kaç numaralı koltuk? Neden? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
12.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-2 Aileme 3'ü kendime rezerve etmek istiyorumda.

Bir fikirlerinizi alayım dedim.

• Bu gece ist-atasehir den izmire 24 otobusu ile yolcuyum varmi ayni otobuste olan? Bu arada koltuk no:27 (tekli)
  • Gittim bürodan aldım biletleri arkadaşlar.

DaDaş turizm 1-2-3 numara. kardeşim için 12 yaş indirimide yaptılar. %40
    Bize de indirim yaptılar gidiş dönüş aldığımız için.

Yanlız 3 numarayı aldıkta ben unuttum bay yanı olsun demeyi adamda sormadı bay mı? bayan mı? diye

Bu arada hatırlatmakta fayda var 12 yaş indirimi uygulattırın arkadaşlar. Eğer kardeşiniz akrabanız felan varsa söyleyin.
    12 yaş indirimi yasası var tüm şirketler bu yasaya uymak zorunda.
  • Neyseki benim koltuğu seçen pek yok, sebebini söylemem neme lazım belki bir gün aynı yere denk geliriz benden önce orayı alırsınız olmaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: neccko

Neyseki benim koltuğu seçen pek yok, sebebini söylemem neme lazım belki bir gün aynı yere denk geliriz benden önce orayı alırsınız olmaz :D

Tahmin edim orta kapının direk arkası mı
    veya koltugu daha iyi yatırabilmek için orta kapının önüde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yumuşakk G

Bilet satılır
     Seyahat ederken kaç numaralı koltuk? Neden?

Seyahat ederken kaç numaralı koltuk? Neden?

heyy dostum hangi metrodasın sen????

metronun bilet satış/rezerve sistemi bu???

HBAYRAKTAR bulucam olum senii....

şaka bir yana bende metro turizmde banko görevlisiyim de o yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

quote:

Orijinalden alıntı: neccko

Neyseki benim koltuğu seçen pek yok, sebebini söylemem neme lazım belki bir gün aynı yere denk geliriz benden önce orayı alırsınız olmaz :D

Tahmin edim orta kapının direk arkası mı
    veya koltugu daha iyi yatırabilmek için orta kapının önüde olabilir

Bak geç kaldın aslında,

Anadolu Jet 29 TL'ye Erzurum'a bilet satıyor istersen bak. Toplam da gidiş dönüş 1 kişi 113 TL ya da 163 TL ye denk geliyor. Şuan bana göre Otobüsden kat ve kat ucuz valla.

• O içiceklerin verildiği yerin hemen bi arka koltuğu . Bi de nedense uğurlu rakamım 22 ' de gitmeyi isterim hep hiç denk gelmedi
  • her zaman 1-2-3-4 de gitmeye gayret ederim son 3 sene içinde bir defa gidemedim o da son anda karar verdiğim içindi bilet zor bulduydum.Direk yolu izlerim seyahat esnasında o karayolu içine çeker beni.Ama araç man fortuna olursa daha da bi rahat hissediyorm ewimdeymis gibi
  • 4 numara benim favorim
  • Yanında hatun varsa arka koltuklara git gece yolculuğu tercih et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 17 Aralık 2010; 0:36:35 >
  • @ qRueL

Benimde aklıma geldi direk uçuş olsa tereddüt etmeden alırdım ama Ankara aktarmalı.
    Mersin den Adanaya servis ücreti var kişi başı 12 TL. Gidişte 1 saat ankara da beklemesi var.
    Dönüşte 9 saat Ankara da beklemesi var. Araştırdım yani onları.
  • en arkanın bir önü sag taraf cam kenarı.. genelde yanım boş olur da ondan
  • quote:

@ qRueL

Benimde aklıma geldi direk uçuş olsa tereddüt etmeden alırdım ama Ankara aktarmalı.
    Mersin den Adanaya servis ücreti var kişi başı 12 TL. Gidişte 1 saat ankara da beklemesi var.

Ooo oraları bilmiyordum ben. Ama hocam gene de ne bileyim 16 saat falandı sanırım Erzurum-Mersin her türlü kardasın zamandan ama tabi diğer extralar da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

quote:

@ qRueL

Ooo oraları bilmiyordum ben. Ama hocam gene de ne bileyim 16 saat falandı sanırım Erzurum-Mersin her türlü kardasın zamandan ama tabi diğer extralar da var.

14 saat. İlk kez gitmiyoruz ya alışkınız sorun olmuyor.
    Birde tüm otobüslerde koltuk arkası tv, wireless felan var. Canımızda sıkılmaz yani.

• son 4-5 seferdir rahat hat en arka tekli koltukta gidiyorum 38 numara hem tek hem rahat geniş yatırıyorum koltuğu arkaya oh
  • ilk sıraları tercih etmiyorum dizlerim ağrıyınca zor duruyorum. ilk sıra olmasında heryer iyi benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_670 -- 17 Aralık 2010; 2:22:28 >
  • Kural 1: Kesinlikle ön kapı ile arka kapı arası koridora oturmam... Bacağını uzatamazsın, koridor boşluğuna doğru atarsın... Muavin her geliş gidişte temas eder, hafiften dokundurur, bende kıl olurum...

Kural 2: Arka kapının direkt girişine oturmam, Otobüse her binen kafasını kaldırıp senin yüxüne pis pis bakar, hiç sevmem...

Kural 3: En arkanın bir önü + cam kenarı uyumak ve oturmak için ideal yerimdir.. Muavin o dar arka tarafa 1 kez gelir, yol boyunca pek uğramaz, ortalık sessiz sakin olur...

• 4 numaraya oturmam asla heleki neoplan starliner ise ve de hava gunesli ise yandik demek:) en iyisi 8 numara ne gunes aliyo ne de sorun var servis hemen geliyo zaten birde saglak iseniz kolunuzu dayadinizmi ohhh :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.