Şimdi Ara

Seyahat ederken kaç numaralı koltuk? Neden? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
12.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olmuyorsa bende arka koltuklardan alırım bundan sonra.

Genelde ortalardan almayı tercih ederim.

• En önde şoför ile muavinler gırgır şamata yapıyo, gürültü oluyo. en arkada motor sesi oluyo. buyüzden ortalardan seçerim genelde.

ama şu her koltukta film-müzik olayı çıktıktan sonra iyiden iyiye işin cılkını çıkardılar. kesin yakınlarda oturan bi apaçi müziği son sese açıp uyuya kalıyo, sabaha kadar rahatsız ediyo ortalığı. artık bunlar uyuduğunda gidip kendim kapatıyom açtıkları müziği
  • 1-2 numara, hele ki çift katlının üst katı ise değme keyfime.
  • Bende 1-2-3-4 seçerim hep.En azından benim hiç canım sıkılmaz ibreler falan
  • En arka orta koltuk. Boy 188 diğer koltuklar öndeki koltuğu yatırdığında işkenceye dönüşüyor. Ön sıra şöför arkası kışın riskli sigara içen kaptan yüzünden açık camdan dolayı şifayı kapma olasılığı yüksek o yüzden 3- ve 4 daha uygun.
  • 53 numaralı koltuk. Yanları çok yüksek bir ihtimal boş oluyor. Rahat rahat, yayıla yayıla gidiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Arka kapının 1 önü tercihimdir.Molada direk inersin.Su,kola vb. şeyler önündedir çağırmadan sömürebilirsin.

Ayrıca Allah göstermesin bir kaza olması durumunda en az hasar alacak bölgedir. Tabii ne olacağı belli olmaz ama % olarak böyle.

Ayrıca herkes ilk 4 ü istemiş. O zaman otobüsler yan gitsin.
  • Koltuk arkası tvler geldikten sonra nereye oturduğumun bir önemi kalmadı, keşke tv olmayan bir otobüse denk gelseydim diyorum. Geceleri uyuyarak yolculuk yapmayı severim ama bu tvler geldikten sonra işkence olmaya başladı. Sabaha kadar tv izleyenler var, tv ışıkları çok fena göz alıyor ve kulaklıklar sesi çok fazla dışarı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

Koltuk arkası tvler geldikten sonra nereye oturduğumun bir önemi kalmadı, keşke tv olmayan bir otobüse denk gelseydim diyorum. Geceleri uyuyarak yolculuk yapmayı severim ama bu tvler geldikten sonra işkence olmaya başladı. Sabaha kadar tv izleyenler var, tv ışıkları çok fena göz alıyor ve kulaklıklar sesi çok fazla dışarı veriyor.

Ben uzun zamandan beri ilk defa seyahat edeceğim yaklaşık 15 saat sürecek.

İlk defa koltuk arkası tv'li bir otobüse bineceğim.

Esadaş Sefa Hat

ne gibi özellikler var acaba? Mesela flash disc takabiliyormuyuz. Dizilerimi seyredebilirmiyim?
  • uzun zaman olmuş otobüse binmeyeli. en son rahat hat falan vardı bildiğim.tv falan süper olmuşlar desene.bi yolculukta otobüs kullanmak farz oldu anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bérat

ben yer bulursam 1 numarayı tercih ediyorum, az öne eğildiğinde arabanın ibreleri felan gözüküyo iyi oluyo

Adam işi biliyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

quote:

Orijinalden alıntı: metal can

Koltuk arkası tvler geldikten sonra nereye oturduğumun bir önemi kalmadı, keşke tv olmayan bir otobüse denk gelseydim diyorum. Geceleri uyuyarak yolculuk yapmayı severim ama bu tvler geldikten sonra işkence olmaya başladı. Sabaha kadar tv izleyenler var, tv ışıkları çok fena göz alıyor ve kulaklıklar sesi çok fazla dışarı veriyor.

Ben uzun zamandan beri ilk defa seyahat edeceğim yaklaşık 15 saat sürecek.

İlk defa koltuk arkası tv'li bir otobüse bineceğim.

Esadaş Sefa Hat

ne gibi özellikler var acaba? Mesela flash disc takabiliyormuyuz. Dizilerimi seyredebilirmiyim?

Üzerinde usb girişi vardı ama denemedim. Aletin kendinde yerli filmler ve Türkçe dublajlı yabancı filmler, müzik, 3 4 tane TV kanalı bulunuyor.

• 13
  • ilk 4 olmasın yeter,bacaklarım çok ağrıyor uzun yollarda ki hep uzun yollara giderim.
  • Genellikle arka kapının orları tercih ederim sebebi ise aracın en az sarsılan yeri olması yani ortalar zaten dikkat ederseniz şöförün uyuması için olan yerde hep ortadır arka kapının orda)
  • il 4 koltuk olmasında orta kapıya kadar hangisi olursa olsun arkadaş bi aldık 2 numara gidelim dedik bacakları uzatamıyoruz bendim yaydım koridora bacakları hostes her geçişinde özürdilerim geçebilirmiyim diyor orası makara oluyordu ciddi boyu uzun olanlar için ilk 4 sıra eziyet gibi bir yolculuk demektir bu arada boy kaç diye soran olursa 1.90
  • En son 1 numara benimdi ve otobüsün yarısından fazlası boştu. Uykum gelince en arkaya gidip muavinden yastık alıp uyuyordum. üper olur...
  • Şuan seyahat etmenizi önermediğim araç ve firma. Nilüfer Travego'ların koltuklarını yenilemiş ama o kadar rahatsız ki anlatamam..
  • şoför arkası
  • 1-2 Anadoludan rezerve yaptım bile. (:
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.