Şimdi Ara

Sevilla FC vs Fenerbahce / 2 Ağustos Cumartesi -Hazırlık Maçı- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
3
Favori
9.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçmalamayın tamam biz de elhamdülillah müslümanız ama moussa sow oruç tutayım derken günah isliyor,öncelikle kendine eziyet ediyor resmen tüm arkadasları su icerken o icmiyor ayrıca oruc yüzünden top falan oynayamıyor bu da o zamanlardaki kazandığı paranın hakkını vermediği icin haram olduğunu gösterir sow haketmiyor bu parayı bu formuyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sow artık baydı, sistemin değişmesi kafaya kurşun sıkmamış eşdeğer...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MamadouNiang-

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Gökhan Gönül rezalet, ayağında top tutamıyor, orta yapamıyor, bireysel hataları fazla. Sow, Webo hayalet gibiler maşallah, ortalıkta yoklar. Bekir' i saymıyorum bile, bildiğimiz bequir işte...Caner, Volkan, Emre, Meireles, Alper form tutmuş gibiler sanki.

Sen hiç Serdar Kurtuluş'u izledin mi?

Sen hiç Philip Lahm' ı izledin mi peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karlos1907

Geçen sene takım 15 puan farkla öndeyken bile Ersun Yanal ı eleştirenlerden biriyim ben.Hala da eleştiririm o zaman şunu söylemiştim tamam ligde iyi oynayattı bizi ama avrupa takımlarına sökmez her maç 2-3 gol yeriz diye bir yorumum vardı.Aynı şeyi bugünde söylerim.Bu taktik degişmeli ! Sırf ofansif nedir ya onuda beceremiyor takımdaki yeteneksiz oyuncular.

Avrupa takımlarıyla başa çıkmak istiyorsak YANAL degil A.KOCAMAN taktiği gerekli.Şimdi diyeceksiniz hazırlık maçı sonuçta ama sonuçta herşey belli ediyor takım sinyali veriyor.Lig maçlarındada veriyordu o sinyali zaten.
    Öteki maçlardan da Olympiakos ve Roma dan yeriz gene bi 2-3 gol Chelsea den de yerdik ama orda 45 dk oynayacamız için o kadar yemeyiz heralde.

Fatih terim avrupa da bir bir başarıları getirdiğinde defansif değil ofansif oynatıyordu,aykut kocaman bi kere teknik dírektör falan değil,hangi ciddi takımı eledik ki aykutla aykutun sistemi iyi diyorsun?uefa da cıkan tek ciddi takım benficaydı o da eledi bizi,bizim takım bekirlere kaldığı icin bu durumda selcuk bekir topuz hasan ali kadlec bunlar rezalet topcular üstelik aldıkları maas cok yüksek,topuza 12 hasan aliye 5 serdar kesimala 5.5 verdik cıldırmamak elde değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçen sene takım 15 puan farkla öndeyken bile Ersun Yanal ı eleştirenlerden biriyim ben.Hala da eleştiririm o zaman şunu söylemiştim tamam ligde iyi oynayattı bizi ama avrupa takımlarına sökmez her maç 2-3 gol yeriz diye bir yorumum vardı.Aynı şeyi bugünde söylerim.Bu taktik degişmeli ! Sırf ofansif nedir ya onuda beceremiyor takımdaki yeteneksiz oyuncular.

Avrupa takımlarıyla başa çıkmak istiyorsak YANAL degil A.KOCAMAN taktiği gerekli.Şimdi diyeceksiniz hazırlık maçı sonuçta ama sonuçta herşey belli ediyor takım sinyali veriyor.Lig maçlarındada veriyordu o sinyali zaten.
    Öteki maçlardan da Olympiakos ve Roma dan yeriz gene bi 2-3 gol Chelsea den de yerdik ama orda 45 dk oynayacamız için o kadar yemeyiz heralde.

Zaten Avrupa' ya gidemediğimiz için Ersun Yanal var bu takımda ve transferde bu nedenle yapılmıyor. Sezon sonu Avrupa kupalarına katılırsak, Ersun Hoca yolcu zaten ;) O zaman transferlerinde alası yapılacaktır. Şuan bu kadro ve hoca ligi rahat götürür. Bütçeyi zorlamanın anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Fatih terim avrupa da bir bir başarıları getirdiğinde defansif değil ofansif oynatıyordu,aykut kocaman bi kere teknik dírektör falan değil,hangi ciddi takımı eledik ki aykutla aykutun sistemi iyi diyorsun?uefa da cıkan tek ciddi takım benficaydı o da eledi bizi,bizim takım bekirlere kaldığı icin bu durumda selcuk bekir topuz hasan ali kadlec bunlar rezalet topcular üstelik aldıkları maas cok yüksek,topuza 12 hasan aliye 5 serdar kesimala 5.5 verdik cıldırmamak elde değil

Tamam ben futbolcularıda eleştirdim hep zaten kaç senedir gönderilmelerini bekle bekle bi hal oldum ama yok demekki bizim gördüğümüzü Aziz Yıldırım görmüyor.(transferi Aziz yaptıgı için teknik direktör degil bizde de başkan yapıyor takımı böylede bir mesele var)

Ama taktik gerçekten çok vasat yani defans bu kadarmı açık olur.Ara pas yapamayız,seri pas yapamıyoruz.Ancak orta yapacaksın şansa tutarsa çakarsın kafayı atarsın.Onun dısında avrupa takımlarıyla ciddi anlamda bu taktik sökmez senin bi kere defansın iyi degil sen kalkmış bide ofansif oynatıyosun.Alves'miş geç onu bekir nasıl zarar veriyorsa Alves de aynı zararı veriyor.Yabancı diye göze batmıyor.

• quote:

10 kişi defans yapmak mı ? emin ol 2-3 yemeyi terci ederim öyle zevksiz korkak futbol yerine ersun yanal ı sonuna kadar destekliyorum.takımdaki stoperlerde iş yok egemen olsa tamamdı ama yedek stoperler olmaz .Ayrıca avrupaya katıldığımızda ona göre bir taktik düzenler.gs defansif oynuyorduda noldu 2 tane yemedimi chelseaden

• 4 ortasaha bizi götürmez bi ihtimal Ligi alırız bu sene de geriye düştüğünde takımı hareketlendirecek 3 yedek saymak imkansız transfer şart bu takıma tamam hazırlık maçı bu ama geçen sene de aynı şeyleri söylüyordu harala gürele top oynuyorduk takımın bi temizlenmesi şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

İnşallah tekrar yeneceğiz

Dk. 50 2-0

Muahahahaha.Çok komik adamlar rapid wien den 3 yiyor bide laf atmaya çalışıyorlar

bizim kale boştu ama

• Beyler nasildi fener izleyemedim shefield macinin ilk yarisi iyi sinyallr vardi

• Ben kadronun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Geçen sene de yetersizdi bu sene de öyle. Bu görüşüm takım şampiyon olsa da değişmeyecek. Bir de bu seneki takım planlamasında Afrika Kupasını da hesaba katmışlardır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Ben kadronun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Geçen sene de yetersizdi bu sene de öyle. Bu görüşüm takım şampiyon olsa da değişmeyecek. Bir de bu seneki takım planlamasında Afrika Kupasını da hesaba katmışlardır umarım.

Ne zaman başlıyor turnuva üç forvetimizde gidicek ozaman başka forvetimizde yok bi kuyt kaldı

• MS 2 ne veriyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Ben kadronun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Geçen sene de yetersizdi bu sene de öyle. Bu görüşüm takım şampiyon olsa da değişmeyecek. Bir de bu seneki takım planlamasında Afrika Kupasını da hesaba katmışlardır umarım.

Ne zaman başlıyor turnuva üç forvetimizde gidicek ozaman başka forvetimizde yok bi kuyt kaldı

Ocakta diye biliyorum ben
  • flatron58 kullanıcısına yanıt
    17 Ocak - 8 Şubat 2015 tarihleri arasında oynanacağı yazıyor ama bilmiyorum ne kadar doğru bu tarihler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serenity.

MS 2 ne veriyormuş?

Dizilere baktım imzada ki. İyi güzel tercih yapmış der demez o kadar dizinin arasında Güzel Köylüyü gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

quote:

MS 2 ne veriyormuş?

Dizilere baktım imzada ki. İyi güzel tercih yapmış der demez o kadar dizinin arasında Güzel Köylüyü gördüm.

fenerbahçeli olmaktan iyidir.

• quote:

MS 2 ne veriyormuş?

Onu bilmiyorum da rapid wien 3.1 veriyordu düşün bide handikap ne verir

• Ya anlamıyorum ben bazı insanları. Ya ben futboldan anlamıyorum ya saçma sapan fanatikçe, bilgisizce yorum atanlar futboldan anlamıyor. Ulan geçen hazırlık maçından sonra yazacaktım şimdi yazayım bari. He bu arada Fenerbahçe'liyim.

1.si böyle bir taktikle futbol oynanmaz eğer 4312 oynayacaksan biraz defans ağırlıklı oynayacaksın. Kanatlar açıldı mı 2 topta kalende topu görürsün.
    Ulan arkadaş bu futbolcular, Ersun Yanal hiç mi şampiyonlar ligi dünya kupası falan izlemiyor. Hangi takım bizim gibi futbol oynayıp başarılı olmuş biri bana söylesin. Hücuma çıkarken bildiğin 3 2 5 oynamaya çalışıyoruz. Kimsede demiyor ki bu nasıl bir taktik diye. Hangi futbol takımı böyle futbol oynuyor, sinirden yazamıyorum artık. Neden 3 2 5 dedim çünkü bütün takım ilerde mal gibi bekliyor sanki hepsi forvet. Açın bir atletico real, madrid gibi takımları izleyin. Bunlar çok fazlaysa bugün sevilla nasıl oynadı az izleyin. Tek yaptığımız; bütün adamları ileri dikip hava topuyla gol bulmak. Böyle bir mantık nerde var Allah aşkına. Oyunu biraz geride kurmamız gerekli. Hiç bir oyuncu boşa koşup top almaya gelmiyor. Diego, Emre, Meireles hepsi topla kendisi arasına rakibi alıyorlar ki aman ayaklarına top gelmesin koşup kendimizi yormayalım diye. Geçen sene şampiyon olduk ama rezil top oynadık. Emenike gibi adamımız var sanki pivot forvet gibi en ilerde bekliyor adam. Suç Emenikede değil. Orta saha rakip ceza sahasında uzun top beklerse adam ne yapsın. Oyunu geride kurarsak eğer uzun toplarla ya da ara paslarla rakip defansın arkasına top atarsak Emenikeden fayda sağlarız. Adam hızlı, kuvvetli atacan arka tarafa top yakalayıp gol yapmaya çalışacak. Rakip ceza sahasına yakınında bekleyerek hücum futbolu oynanmaz. Sonra orta sahada bir top kaybı yaptın mı bütün takım ilerde kalıyor adamlar iki pasta kalede bitiyor. Bugün bunu çok güzel gördük. Atleticonun maçlarını 90dk bulup netten izleyin nasıl bir oyunla başarılı oldular. Orta saha ve kanatlar sürekli topa sahip takım arkadaşının pas atabileceği boş alanlara kaçarak oyunu geriden kurup, ilerde Costa ile buluşturdular. Costa çok orta sahaya yakın duruyordu hızlı hücumda ve atıla toplarda fırlayıp gol yapıyor adam.

Gelelim savunmaya. Hala tam saha pres yapmaya kalkıyoruz. Hiç mi dünya kupasına bakmadınız nasıl takımlar defans sayesinde kök söktürdü millete. Adamlar orta sahada hatta orta sahanın gerisinde 11 kişi ile defans yaptılar. Biz hala koşmadan tin tin ilerde basmaya kalkıyoruz, tak bir uzun top arkaya sonra futbolcular kıçını yırtıyor gol olmasın diye. Acil bir şekilde geride alan savunması yapmayı öğrenmemiz gerek. Bu oynadığımız taktikle anca Türkiye de zarla zorla iş yaparız. Avrupada bu taktikle bizi darma duman ederler. Yok öyle olmaz 5 atarız yeneriz onları, gitseydik avrupaya kesin çeyrek final oynarız diyenler var hala şaşıyorum cidden.

Arkadaşlar ben mi bilgisizim anlamıyorum futboldan, bu insanlar mı anlamıyor bana bi anlatın hele.

• Arkadaşlar takımımı nerde olurs aolsun destkelerim ama şu gerçekleride söylerim emre-bekir-alves-meireles-selçuk kesinlikle gitmeli duruma göre sow ve volkanda düşünülebilir çünkü emreyi izlerken artık zevk değil ha şimdi nolcak diye izliyoruz diğerleri kanser ediyor volkan desen kötü olsa bile bir iki maçlığına bile kesilmiyorr arkadaki yedekler çoğaldı trafiği tıkadı resmen sow desen dediğim gibi herzaman arkasındayım ama ya forvetsin maçta teke tek kaçırıyosun insan antremandan sonra yarım saat bir saat çalışsa o bile ne kadar değiştirecek bu adamların yerine dinamik oyuncuların alınması lazım alperi iyi işlemek lazım salihi geliştikten sonrada kaptırmayıp almak lazım.

Not : bence bu seneden önümüzdeki sene avrupa için kadro oluşturulmalıydı ki oyuncuların kaynaşma sorunu halledilsin uyumla taktikle düzenle uğraşılmasın malum en kötü olduğumuz dönem sezon başı bu sene yapılacak yatırım önümüzdeki sene en kötü ihtimalle katılacağımız ön elemeyi geçmemizi sağlardı.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.