Teğmen
03 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar program alacağım PayPal geçiyor ama banka kartım olduğu için PayPal'a aktaramıyorum. PayPal'ıma 10$ gönderecek birisi var mı? Anında hesabına geri ödeyeceğim.

Sizce ayakkabı nasıl? Gördüğünüz gibi Zizigo'da tükenmiş başka bulabileceğim bir site var mı?

http://www.zizigo.com/nike-nike-rabona-gri-gunluk-ayakkabi-553694-ss13
Bu sene son senem dinci gitmiş performansa 50 vermiş arkadaş. Size olsa veya mutlaka olmuştur ne dersiniz/dediniz? Gece bakmıştım notlara yatana kadar küfrettim.
İngiliz yapımı komedi, dram, gerilim tarzı bir film. Başrolde James McAvoy (beğendiğim aktörlerden birisi ) Ben çok beğendim. Ama +18 bir film ona göre uyarayım. İzleyen varsa yorumlarını esirgemesin.
Hepimizi derinden etkiledi bu olay. Sinirler gergin evet, ama sakin olmalıyız, birlik, dirlik olmalıyız, herkes sen suçlusun, sen suçsuzsun diye birbirine atıyor suçu. Olan oldu arkadaşlar. Herşeye rağmen belki tepki alacağım biliyorum ama şunu da söylemek istiyorum (eğer ihmal vs. yok ise) belki bu olayda bie hayır vardır, neden olmasın? Yine diyorum birlik olmalıyız, bu ilk değildi, çok büyük ihtimal (inşallah olur ama) son da olmayacak. Tekrar başımız sağolsun, ölen bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.
Yanlışlık var mı burda? Yardım edin :(
Arkadaşlar bugün bu 2 konu anlatımlı kitap aldım, lys de 30+ hedefledim. Size sorum şu bu kitaplar yeterli mi, Fizik, Kimya, Biyoloji için hangi kitapları önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Meslek: -
İlgi Alanları: Galatasaray, Mobil, Twitter, Dizi, Film
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Club Atlético de Madrid
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Galatasaray Liv Hospital
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 887
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.652 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 679 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.