Şimdi Ara

Sevilen oyun serisi Call of Duty'nin en unutulmaz anları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevilen oyun serisi Call of Duty'nin en unutulmaz anları

Yayıncılığını Activision'ın yaptığı oyun dünyasının popüler serilerinden Call of Duty'nin şu ana kadar birçok oyunu çıktı ve oyunculara birçok unutulmaz an yaşattı.

Ayrıca Bkz.Xbox Series X'in Türkiye fiyatına zam geldi!

Call of Duty serisi özellikle ilk oyunlarında daha çok hikaye odaklıydı ancak yıllar ilerledikçe hikaye modu öylesine koyulan bir mod oldu. Hatta bir oyunda hikaye modu bile bulunmuyordu. Call of Duty'nin hikaye modunu sevenler ve özleyenler için de bir galeri hazırladık. Bu galerimizde Call of Duty serisinin, özellikle ilk oyunlarının en unutulmaz anlarından bazılarını bulabilirsiniz.

Tüm ikonik anları ne yazık ki ekleyemedik ya da unuttuklarımız da olabilir. Eğer galeride göremedğiniz ve sizin için ikonik olan bir an varsa görselini bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın. Görsellerde özellikle ilk oyunlar için bolca spoiler olduğunu da belirtelim.

Call of Duty Unutulmaz Anlar

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Görüntülerin hepsi çok ikonik anlar. Fakat benim için oynaması en zevkli bölüm Çernobil göreviydi. Çernobil ile ilgili belgeseller izleyince sanki o şehre daha önceden bizzat gitmiş gibi hissettim kendimi. Eminim bu oyunu oynayan birçok kişi belgeselleri izlediğinde aynı şeyleri hissetmiştir. Şehir birebir modellenmiş. Binaların içlerini görünce oyunun geçtiği sahneleri hatırlıyorum. Sanki o binanın içinde daha önceden bulunmuşum gibi hissettim. Binaların içindeki detayları bile hatırlıyorum. Çok başarılıydı. Dünya oyun tarihi açısından ilk üçe girebilecek kalitede bir bölüm.

Şuraya koymadan olmaz.
  • Görüntülerin hepsi çok ikonik anlar. Fakat benim için oynaması en zevkli bölüm Çernobil göreviydi. Çernobil ile ilgili belgeseller izleyince sanki o şehre daha önceden bizzat gitmiş gibi hissettim kendimi. Eminim bu oyunu oynayan birçok kişi belgeselleri izlediğinde aynı şeyleri hissetmiştir. Şehir birebir modellenmiş. Binaların içlerini görünce oyunun geçtiği sahneleri hatırlıyorum. Sanki o binanın içinde daha önceden bulunmuşum gibi hissettim. Binaların içindeki detayları bile hatırlıyorum. Çok başarılıydı. Dünya oyun tarihi açısından ilk üçe girebilecek kalitede bir bölüm.

Şuraya koymadan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 27 Haziran 2021; 17:9:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun yerine battlefield oynamıştım.

• Eski kaliteli cod oyunlarından eser yok şimdi. Cod 4 modern warfare deki hikaye ve çoğu sahne film kalitesindeydi şimdi bakıyorsun saçma sapan pubg gibi online oyun yapıyorlar

• Trabzon Belediye Havalimanı iyiydi ama gerçekten ismi o değildi. O haritayı yapanlar herhal hiç araştırma yapmamışlardı.

• Al bu da Hacı Bekir lokumu diyerek bıçak attığımız sahne ve Almanya'da 2. Dünya Savaşı'nda Ruslar'ın hükümetin merkez binasına "Peace, freedom and for mother Russia!" diyerek saldırmaları aklımda kalan sahneler olmuş :)

• İlk mw üçlemesindeki hikaye örgüsü hans zimmer abinin ikinci oyunda müziklerle bizi çoşturması ve ana karakterlerin hazinli sonları
    Bide şimdiki price a bak ypg sempatizanı

Önceden etkileyici senaryo olay örgüsü vurucu sahneler önemliydi şimdi parlak parlak adamlar koca haritalarda koşturuyor

Welcome to the 141 sahnesindeki müzik girişi
    Ghost roach come in ghost do you copy does anyone copy
    Their dead soap shephard cleaning house
    I know you understand

Yav ne seslendirme ne diyaloglar vardı okula gidince soap gibi shephard gibi konuşmaya çalışırdım

Hele zenci gaz a ne demeli abi mw de köprü üstünde öldüğüne üzüldüğüm tek adamdı
    Gigsi de severim

Eski mw ye dair her şeyi severim benim için bf multi mw hikaye içindir tabi hikaye para etmediğine göre bf multiye geçiyoruz

Ekleme: viktor reznov un hikayesi de güzeldi finalde bayrak dikme sahnesine bıçak yediğimde bayağı korkmuştum 😂😂😂😂 cpt mc millan a da parantez açmak lazım dont müüüüüf deyişi kulaklarımda veteranda geri kaçma bölümünü kaç defa oynadım helikopter bacağına düşmesin diye ben koşmuştum

Karman çorman oldu ama iyi geldi anlatmak mw candır

Soap ile kazakistan görevi peki bizi buzun üstünde tuttuğu sahne

Anlat anlat bitmez abi açın oynayın yeni nesil olup hiç bilmeden baştan oynamak isterdim

Ekleme iki rımembır no raşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 27 Haziran 2021; 21:20:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Cpt. MacMillan dedin mi orada duracaksın. Sadece tek bölümde bulunmasına rağmen unutulmaz bir karakter oldu. Koskoca Price onun yanında çaylaktı.

Eski serilerinde öyle bir hikaye örgüsü ve kurgu vardı ki zamanla karakterlerle aranda duygusal bir bağ oluşuyordu. Oyun karakteri diyorsun ama gerçekten tuhaftı. Soap en sevdiğim karakterdi. Ölüm sahnesinin olduğu kısımda şok geçirmiştim. Psikolojim bozulmuştu o gün kendime gelemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha oha habere bak!

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

İlk oynadığımda olayı anlamayıp bodoslama dalardim. Meğerse sessiz gidilcekmis sonradan çaktım 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.