Şimdi Ara

Sevilen oyun Crysis 2'nin yenilenmiş versiyonu gelecek gibi duruyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevilen oyun Crysis 2'nin yenilenmiş versiyonu gelecek gibi duruyor

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiricliğini ise Crytek'in yaptığı popüler aksiyon FPS oyunu Crysis'in Twitter hesabından enteresan bir paylaşım yapıldı.

Crysis 2 Remastered Gelebilir

Crysis'in resmi Twitter hesabı üzerinden geçtiğimiz günlerde enteresan bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda "They used to call me Prophet." yazıyor. Prophet bildiğiniz gibi oyundaki karakterin adı ancak ikinci oyun ile ilgili olduğunu düşündüren şey, bu cümlenin ikinci oyunun hemen başında kullanılıyor olması.

Ayrıca Bkz.XCOM ve Civilization geliştiricisinden bu yıl heyecan veren yeni projeler göreceğiz

Elbette bu resmi bir duyuru yerine geçmiyor, öylesine yapılan bir paylaşım da olabilir ancak bunun düşük bir ihtimal olduğunu söylemek gerek. Daha önceki sızan belgelerde ikinci oyunun remastered versiyonu ile ilgili bazı belgeler bulunuyordu. İlk oyunun remaster versiyonu da geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı. Bahsi geçen paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/crytek-hints-at-crysis-2-remastered/

• Crysis Remastered gibi olacaksa hiç yapmasınlar, Crysis 2 hala taş gibi bir oyun. Yakın zamanda, birkaç ay önce, bitirip kendisini bir güzel yâd etmiştim, hala oynanabilir durumda bu grafiklerle.

• HER CRYSİS HABERİNE DELİ GİBİ ATLIYORUM AMA HÜSRAN YENİ YENİLİK BEKLİYRUZ CEVAT ABİ

• Çok sağlam bir film haberi bekliyorum yahu şu seriyle ilgili.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gelecek gibi mi duruyor? birisi haberciliği öğretmeli size abicim.

• Gerek yok ki;
    Remastered ne gerek var. 1'i anladım ama buna gerek yok kesinlikle.
    Hala da güncel bir oyun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkanboyaci -- 21 Mayıs 2021; 20:08:05 >
  • herhalde crysis 2'nin çıktığı dönemden, remastered versiyonun çıkmasının en saçma olacağı oyun crysis 2. zamanının ötesinde bir oyundu zaten, kimse bu oyunun grafiklerinden şikayet etmez.

• Olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis serisinin filmi gerçekten mükemmel bir bilim kurgu olabilir. Keşke filmi çekilse. Oyuna gelirsek remastered remake iyidir fakat ilk oyunun remasteredini aldım çok fazla oynayamadan sildim. Remake tarzı yapıp bazı şeyleri değiştirseler keşke. Crysis warhead bekliyordum ben o çıkmadan 2. oyunun remasteredi saçma geldi. Remastered diye oyunu tüm platformlara getirip biraz pahalı satıyorlar işte. Pazarlama taktiği ama gelsin oynarız umarım güzel yaparlar.

Bu arada crysis twitter sayfası görsel paylaşmış crysis 2 ye ait olduğunu varsayıyorum. Kesin geliyor diyebiliriz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Mayıs 2021; 5:10:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet üzerinden Orjinal Crysis 2 almıştım. Multimedia Online kısmı muazzam ötesi zevkli bir oyundu. Taaa ki serverleri kapatana kadar. Online kısmı olacaksa gelsin yoksa gitsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.