Şimdi Ara

Sevgiliye sonradan aşık olunabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sevgiliye sonradan aşık olunabilir mi?

(En Son Oy Tarihi: 3.6.2020)
Giriş

• Olunur
  • biraz sempatin varsa olunur.. ki zaten sevgili demişsin, herhalde seviyorsundur azıcık da olsa, biraz daha kas aşık da olabilirsin, hatta şirinleri de görürsün, inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wittgenstein

biraz sempatin varsa olunur.. ki zaten sevgili demişsin, herhalde seviyorsundur azıcık da olsa, biraz daha kas aşık da olabilirsin, hatta şirinleri de görürsün, inanıyorum.
    Aşık olmak istediğim yok zorla olacak bir şey değil ki bu 8 ay olmuş.
    Sadece merak ettim ve sordum.
    Aşık insanın gözü başka kimseyi görmez herhalde ben bütün kızlara bakıyorum tabii aldatmak gibi bir düşünce içerisine girmedim.

Hayatımda tanıdığım en iyi kız kendisi ve çok seviyorum.Olursa olur...
  • Olur canlı örneğini yaşadım.En yakın arkadaşım böyle bir kızla çıkmaya başladı kız güzel falan değil ama iyi bir insan vs. sonradan kızı sevmeye başladı tanıdıkça şuan hiç ayrılmıyorlar.Zaten ilk görüşte aşk olsaydı ...o yüzden biraz tanıyıp ondan sonra bazı şeyleri düşünmeye başlamak en hayırlısı olacaktır.
  • Evet neden olmasın zamanla herşey olur
  • Annemde öyle dedi
  • Birşeyler yaşadıktan sonra olunabilir.
  • Ben bütün kızlara bakıyorum güzele bakma sevaptır hesabı ilk başlarda kimseye bakmazdım sınıfta kızlar frikik verirdi ben kafamı çevirirdim .Aşık olduğumu düşünmedim hiç..

Ama kız arkadaşımı düşününce bir yandan suratım çocuk gibi gülüyor, sonrasında gözlerim ıslanıyor.

Bende bilmiyorum ama çok seviyorum onu..
  • Her gün yeniden bile aşık olunur.
  • Behlül bile aşık olduysa, neden olmasın?
  • Onu sorma gülüyorum her gördüğümde..

Bu aşk
    quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Behlül bile aşık olduysa, neden olmasın?
  • yok öyle bir ihitmal kandırmayın kendinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguen24

yok öyle bir ihitmal kandırmayın kendinizi
    Hacı yani sevdiğin bir kişi sevgilin yani seviyorsun sonra aşk oluyor.

Ben aşk önce olur biter ve sevgiye bırakır diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguen24

yok öyle bir ihitmal kandırmayın kendinizi

Sen bi kızı gördüğün anda aşık mı oluyosun ???

birinci aşamada zaten sadece fiziksel özelliklerine bakarsın aşk sonradan gelir.Herkez kaseye bakar yani ilk görüşte aşkta odur
  • kendini aşık olmaya odaklarsan aşık olursun ben çıkarım eğlenirim kız istediği kadar güzel olsn kaptırmam diyosan dünya güzeli olsa nafile kendinde iş bitiyor. Şahsen ben uzun zaman düşünmüyorum aşkı gerekirse biriyle çıkarım oda tecrübe olsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

kendini aşık olmaya odaklarsan aşık olursun ben çıkarım eğlenirim kız istediği kadar güzel olsn kaptırmam diyosan dünya güzeli olsa nafile kendinde iş bitiyor. Şahsen ben uzun zaman düşünmüyorum aşkı gerekirse biriyle çıkarım oda tecrübe olsun diye.
    Abi bu sevgi aşk dediğiniz kendiliğinden oluşan bir şey değil mi?

Nasıl yani ben istersem aşık olabilir miyim 8 aydır sevdiğim kız arkadaşıma?
  • Bir insana ilk anda aşık olmadan çıkmış isen eğer, vakit geçtikçe aşık olman çok zor. Çünkü karşındaki insan farklı bir kılığa bürünemeyecektir. İnsan karşısındaki bir kızın ya dış görünüşüne yada iç güzelliğine aşık olur. Bir elektrik alır en başta... Ona kapılıp gider... Ben sonradan tekrardan olunacak bir duygunun olduğunu düşünmüyorum. Ama istisnalar olabilir tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteveVai17

quote:

Orijinalden alıntı: wittgenstein

biraz sempatin varsa olunur.. ki zaten sevgili demişsin, herhalde seviyorsundur azıcık da olsa, biraz daha kas aşık da olabilirsin, hatta şirinleri de görürsün, inanıyorum.
    Aşık olmak istediğim yok zorla olacak bir şey değil ki bu 8 ay olmuş.
    Sadece merak ettim ve sordum.
    Aşık insanın gözü başka kimseyi görmez herhalde ben bütün kızlara bakıyorum tabii aldatmak gibi bir düşünce içerisine girmedim.

Hayatımda tanıdığım en iyi kız kendisi ve çok seviyorum.Olursa olur...

aşk nedir ki ya, o kavramla kafanı karıştırma, seviyorsan tamam işte

• ilk görüşte aşk hevestir iyi değildir iyi bitmez.. Zamanla tanıyıp seversen asıl aşkı buluyosun demektir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.