Şimdi Ara

Sevgiliniz başkasını beğense?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yolda geçen biri olabilir. Telelevizyon da gördüğü biri olabilir. Tepkileriniz neler olurdu?

Edit : İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKekeo -- 5 Aralık 2012; 20:13:01 >

• Ağzını kırarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok kıskanç biriyim ve hastayım bu konuda.Çünkü ne müzik dinleyebiliyor ne de etrafına bakabiliyor.
  • Terk eder giderim . Ne bu yahu görende kadınları bir şey sanacak ne yaparsa yapsın umrumda olmaz.
  • Kör ederim bidaha kimseyi begenemez

• Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söylerim
  • Oha lan şaka maka trolleyen var mı anlamadım ama yoksa ağır mağara adamları var.. Size kalsa adrianaydı katedi oh taş ama hatun kıvança taş deyince hop! Bırakın söylesin içten içe yanmasındansa..ayrıca çıktığı kız başkasını beğenemez diye düşünenler kandırın kendinizi emi .. Emin olun sizden başka en az 2-3 erkeği daha beğeniyordur bu da içinize otursun

• Aşırı kıskanç biriyimdir. Kız belkide bu yüzden benden ayrıldı. Önce gel hoşlan aşık ol sonra terk et. Lanet olsun !! Cehennemin dibine kadar yolun var. !!
  • beğendiği kişi hakkaten yakışıklıysa evet bence de yakışıklıymış derim. kötüyse ben beğenmedim derim.

kısacası istediğini düşünebilir karışacak halim yok ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 5 Aralık 2012; 20:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: II G4ngsTeR II

Ağzını kırarım

Ulan Ahmet
  • Kıskanırım. Söylenirim. Çarkına sıçarım. O da bilir zaten kızacağımı falan. Söylemez benim yanımda öyle şeyleri.
  • Bende beğendiğim kız olursa söylerim

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

beğendiği kişi hakkaten yakışıklıysa evet bence de yakışıklıymış derim. kötüyse ben beğenmedim derim.

kısacası istediğini düşünebilir karışacak halim yok ya

• Geçn başıma geldi. Edebiyat hocası çok yakışıklı dedi ama ağzından kaçtı yanındaki arkadaşıyla konuşurken. Bir bakış attım sanırım bir daha konuşamaz öyle ama beğenebilir bu çok normaldir bizde geçen hatunlara taş gibi fln diyoruz ynai.
  • kıskanç birisi değilim. ama öyle söylediğinde canım sıkılır, kızı kıskandığımdan değil ben sanki diğer erkekten daha az çekiciyim onun için hissini uyandırdığı için moralim bozulur.
  • Televizyonda gördüğü ünlü biri ise sıkıntı olmaz. Bende yakışıklı ya da değil derim. Ama dışarıda birine derse az kızarım ama şaka olsun diye der zaten o

• Beğenebilir.Doğrudur ama tek sorun edeceğim mevzu "fan" kısmıdır.
    Geçen twtte murat boz fanı bı hatun "benıde bozzzz" yazmıs. Sımdı boyle bı manıtam olsa ... Neyse.
    Bu durumlar harıcınde beğenebilir sıkıntı yok. Sonuçta bızde yerlı-yabancı hatunlara , fılm yıldızlarını begenıyoruz,hasta oluyoruz. O yuzden bencıl olmayın ve kendınıze guvenın :)

• 1 hafta once dogum gunumdu geceyi bırak sabah uyandı keyfi gelince iyi ki doğdun nice yıllara dedi cok takmadım o an ama ıkı saat once twittera iyikidoğdun kuzeye diye hayali bir karaktere benden daha değer verdiğini gösteren bir doğgum günü mesajı yazdı. ben takmayayım da napayım.
  • beğeniyorsa desin demeyip iç geçirmesinden iyidir

zaten daniel daniel diye ölüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: II G4ngsTeR II

Ağzını kırarım

Ulan Ahmet

Lan olum arada sen de gir de bari burdan hasret giderek :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.