Şimdi Ara

Sevgilim beni aldatıyormu ? CİDDİ (AYRILDIK GÜNCELLENDİ) Şimdi yalvarıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
4.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boşver hocam kabul etme it gibi pişman olsun ama gene de gönlün varsa şöyle 2-3 hafta sana yalvarsın.sürünsün biraz.değerini anlar belki
  • Zaten o soruya hayır demekle sen bitmişsin hocam kusura bakma ama.

-ayrılmaya g.tün yer mi ?
    -s..tir git bidaa beni arama o...

demeliydin.
  • Keladam34 K kullanıcısına yanıt
    Bak benim sevgilimde hiç karışmaya gelmezdi hemen atarlanırdı sen kimsin bana karışıyosun bi izin versem karışmana neler dersin bana karışma diyodu onu kaybetmekten korkuyodum ama bişey demedim or**pu dün benden acımasızca ayrıldı ben seni sevmiyorum sana hiç güvenmiyorum dedi ulan acı çeksin istedim ama gönlüm izin vermedi pişman olucak biliyorum seninki böyle yalvarıyosa bırak daha yalvarsın iyi olur acı çektirebildiğin kadar çektir
  • Senin adina ben utandim lan. Ayril git seni sevmiyo iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin gibiler yüzünden bunların göt tavan yapıyor
  • Oha lan kızın barışmak için dediği lafa bak "bana tek sen katlanıyordun" yahu insan bir pişman olur o dediginden, davranışlarından böyle davranmayacagim falan der, yol ver gitsin öyle şey mi olur lan affetsen aynen devam edeceğim demiş kız sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın affetme, SAKIN

• Csb, böyle yazıp hayır cevabını alarak ifade edilemez bi ego tatmini yapan kız ilk hamlende ağlayarak yalvarıp yakarıyor engellenince de arkadaşının telefonundan yazıyor ha?

• olum sen hayırdır

• Erkeğim diye ortalıkta geziniyolar bide ya cıkcıkcık
  • Keladam34 K kullanıcısına yanıt
    barışmak ve geri dönmek mi saçmalama aklın varsa öyle bir hata yapma sana bu kadarını söylüyorum yaşadım biliyorum
  • yaşlar 15-16?
  • Oha şok oldum csb değilse harbiden hiç mi erkeklik gururu yok birader deli gibi sevsem bile o kız bana öyle bi laf edecek yerin dibine sokarım.

• yav bırak su kızı ya kız seni takmıyor g**tn yermi diyor sen hala neden onla berabersin ayrıl gitsin yada sen de msj atma o kendisi dönecektir ;)
  • izmirde kızın ne yaptığı belli değil sen birde burada konu açmışsın... kendini topla kendine gel karakterini düzelt bi... adam ol... dik dur... ver yolu deki hadi kızım hadi de... sinirlendirme adamı gece gece...
  • Sal kızı bana ben sana geri yönlendiririm :)
  • Csb gibi bencede ama, eğer değilse sana diyeceklerim ağır kaçar yazamam buraya.Bu kezbanların tribi bunlardan geliyor.Bu nasıl bir erkekliktir? Olm kim lan o? Annen mi baban mı? Allah Allah ya.denyoyu kes
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Ayrılmaya götün yer mi dedikten sonra nasıl hayır diyebildin lan sen haketmişsin kardeş

Edit: Ulan o kızı sakın affetme. Deli etmeyin adamı. Gavat mısın olum sen

Adam haklı

• Kardeş sende hiç mi testesteron hormonu salgılanmıyor kız seni köpek gibi bağlayıp gezdirmiş sen tasmadan kurtuluncada kemik atıp yakalamaya çalışıyor şuanda o seni sevgilisi olarak değil yanında gezdirdiği sadık köpeği olarak görüyor kızın yapmak istediği şey hem arkasında sadık bir kölesinin olması (sen) hem de diğer erkeklerle her haltı yemek.

• Tüüü senin kalıbına bana Bi kız öyle diyecek te hocam alınma ama kız sana parmağı takmış oynuyor bide ayrılırken s.git deseydin imzayı basmış olurdun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.