Şimdi Ara

sevgili bulmak için ne yapmak lazım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
20.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BlackMage

quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

Bir cinci hocaya görün arkadaşım büyü vardır üzerinde.

sen ciddimisin kanka?

• komik olan nedir mutlucuk?
  • quote:

kanka 4-5 erkekle değil 2 yada 3 kişi takılıyoruz, ama şöyle bi olay var mesela yanındaki erkek yerine kız olsa daha sağlam piyasa yaparsın ama benimde yanımda kız olsa o mekanda ne işim var kanka zaten
    kanka bu arada gittiğim mekanlar o kadar seviyeli değil orda haklısın bak işi çözdün 2 dakkaya ama ne yapiyim kanka elim mahkum seviyeli bi yere gitsen zaten damsız almıyolar

ister 4-5 ister 2-3 kişi olsun şu erkek erkeğe dolaşma işinden vazgeç. yanında o kadar erkek varken yanına kızlar gelmez.
    genelde yaşadığın çevreyi düzeltsen iyi olur yani gün içinde gittiğin dolaştığın yerleri bir gözden geçir o çevreden arkadaşlar edin. Üniversite gibi ortamlar bunu için idealdir. klüplere katıl gezilere katıl ne bileyim yap bişey..
    giyimine dikkat et..

türk kızları çok kaprislidir öyle herkese gelmez ben bunu gördüm zamanında ben şu an türk kızlarından ümidi kestim zaten.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: NISRETUKYA

her ortama gir,tanışabildigin kadar insanla tanış,ağzın laf yapıyo iyi para ve tipte varsa neden olmasın.bu arada hangi sehirde üniversite?acaba kader yoldaşımıyız

istanbul bilader.

tmm kanka çözümü buldum ben su an samsundaym 19 unda geliom istanbul a bnmde üniverste orda.
    gelince bulusalım sen beni arkadaslarınla tanıstırsın ben seni, ugrasır birbirmize sevgili yaparız böylece sorn çözülür
    bu arada kaç erkek takıldığın önemlideil bi keresinde 7 lişi akdeniz de içioduk arkadasın teki yanmasadan kız bagladı hala görüşüyo

• zamanı gelince o seni bulur...

Şimdilik yak bi sigara
  • bu düşünceyle ilerlersen işin zor YAKISIKLI ESMER BİRİYİM YAZMIŞSIN BUNU AŞTIĞIN ZAMAN EMİNİM SEVGİLİ BULCAKSIN

önemli olan cidden dış görünüş değil bence tipten fazlası gerekli yanı kendine güven hiçmi bi çevren yok bir yerlere takıl ...
  • Orjinalden alıntı: eggy13

yabacı müzik dinliyorum diye benimle birlikte olan kızın aklına şaşarım

yabancı müzik dinleyerek artis bir şekilde sigara tütürerek kız arkadaş bulunmaz olacağı varsa olur zaten ve kız arkadaş edinmiş olmak için bir kız bulmakta bir o kadar saçma kızı beğenirsin kızın davranışları hoşuna gider sempatik bulursun zaten orada film kopar ondan sonrası çorap söküğü

arkadaşım empati kuracaksın olaylara böyle bakacaksın. sen bi kız olsaydın hayallerindeki ideal erkek sabahtan akşama müslüm, izzet yıldızhan, ismail türüt dinleyen erkek mi olurdu?

------------------------------------------------------------------------------------------

kişiden kişiye değişir ayrıca kızlar beni beğenecek diye ben sevdiğim hoşlandığım şeyleri yapmayıp sevmediğim şeylerimi yapcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 3 Şubat 2008; 2:00:26 >

• ya blader biz 3 sapkende ben kız aldığımı biliyorum ama işte yani kanka istikrarlı yürümüyo, ya ortamını değiştir diyosun buda pat diye olacak bi şey değil sonuçta ya ne biliyim işte zaten sinirlerim bozuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

bu düşünceyle ilerlersen işin zor YAKISIKLI ESMER BİRİYİM YAZMIŞSIN BUNU AŞTIĞIN ZAMAN EMİNİM SEVGİLİ BULCAKSIN

önemli olan cidden dış görünüş değil bence tipten fazlası gerekli yanı kendine güven hiçmi bi çevren yok bir yerlere takıl ...

dostum kendine güven diyosun ben yakışıklı biriyim yazdığım zaman suç oluyo? ok kendime güveniyorum ama asla ukala değilim! ayrıca tipimden çok zekamla övünürüm ünide bölüm birincisiyim, herneyse dostum, bu arada bi çevrem var ama rezalet görsen sende ağlarsın
  • Boşver @BlackMage sen de bana katıl.
    Türk kızlarından ümidi kesmiş erkekler klübüne. Ciddi diyorum ya. Öyle kızlar tanıdım ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.. Onu 100le çarpıp 2 yer bölecek yabancı kızlar tanıdım ama.

Bir gün şu türk kızları kadar kafama taş düşecek onu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 3 Şubat 2008; 2:04:22 >

• yani en sonunda hiç yapmadığım bi şeyi yapıp şu arkadaş sitelerinden birine üye olcam malesef artık öyle bi konuma geldikki bi kız arkadaşın olması için cebinde çuval dolusu para olması lazım şu rezilliğe bak!

ŞU GENÇLİK NE KADARDA GÖSTERİŞ MERAKLISI!!! SONUMUZ KÖTÜ VALLAHİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: :ArHaus:

Boşver @BlackMage sen de bana katıl.
    Türk kızlarından ümidi kesmiş erkekler klübüne. Ciddi diyorum ya. Öyle kızlar tanıdım ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.. Onu 100le çarpıp 2 yer bölecek yabancı kızlar tanıdım ama.

Bir gün şu türk kızları kadar kafama taş düşecek onu biliyorum.

Edit: Çevren cidden kötüyse bi an önce değiştir.

Kanka gösteriş yapmak gibi olmasın ama ben herhaftasonu bi yabancı kızla tanışırım uzmanlık alanımdır yabancılar inanılmaz sıcakkanlı insanlar iki çene yapıyosun direk olaya giriyolar hiçte bizim kızlar gibi gösteriş ve para tutkularıda yok yani (bunu her kız için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın)
    ama işte bunun sürekliliği olmuyo mesela bi yabancı hatunla tanışıyorum 2 gün takılıyorum sonra ülkesine uçuyo ben yine yalnız kalıyorum sonra tekrar tanışıyorum tekrar bi kaç gün sonra uçuyo yani böyle kısır bi döngü kanka anlayacağın

• yoksa suana kadar hiç mi sevgilin olmadı bilader o zmn kendine güven eksikliğin var eger bi kere bile olduysa sevgilin takma kafana yine olur bi şekilde olmadı annene de sana hll süt emmiş bi kız bulsun cıkın o kızla
  • quote:

Orjinalden alıntı: |_-0zZi€-_|

yoksa suana kadar hiç mi sevgilin olmadı bilader o zmn kendine güven eksikliğin var eger bi kere bile olduysa sevgilin takma kafana yine olur bi şekilde olmadı annene de sana hll süt emmiş bi kız bulsun cıkın o kızla

sevgilimiz oldu be kanka o kadarda değil yani yok daha neler.
  • quote:

Kanka gösteriş yapmak gibi olmasın ama ben herhaftasonu bi yabancı kızla tanışırım uzmanlık alanımdır yabancılar inanılmaz sıcakkanlı insanlar iki çene yapıyosun direk olaya giriyolar hiçte bizim kızlar gibi gösteriş ve para tutkularıda yok yani (bunu her kız için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın)
    ama işte bunun sürekliliği olmuyo mesela bi yabancı hatunla tanışıyorum 2 gün takılıyorum sonra ülkesine uçuyo ben yine yalnız kalıyorum sonra tekrar tanışıyorum tekrar bi kaç gün sonra uçuyo yani böyle kısır bi döngü kanka anlayacağın

erasmus'la git bir yerlere işte. Sen onlara git hem rakiplerin azalır. Buraya yabancı gelince biliyorsun merekareye 1000 abazan düşüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: :ArHaus:

quote:

erasmus'la git bir yerlere işte. Sen onlara git hem rakiplerin azalır. Buraya yabancı gelince biliyorsun merekareye 1000 abazan düşüyor.

kanka isterse 10000 tane düşsün yine bi yolunu bulur alırım ben

• yonja.com ve bu tarz sitelere üye ol bulursun, bak o üyelerden biri

• quote:

yani en sonunda hiç yapmadığım bi şeyi yapıp şu arkadaş sitelerinden birine üye olcam malesef artık öyle bi konuma geldikki bi kız arkadaşın olması için cebinde çuval dolusu para olması lazım şu rezilliğe bak!

Yanılıyorsun... Bu arada ciddi bir şeyler düşünüyorsan arkadaşlık sitesinden bulduğun insan sana bu konuda sana ne verebilir, bilemiyorum...
  • quote:

yani en sonunda hiç yapmadığım bi şeyi yapıp şu arkadaş sitelerinden birine üye olcam malesef artık öyle bi konuma geldikki bi kız arkadaşın olması için cebinde çuval dolusu para olması lazım şu rezilliğe bak!

evet gercektende kotu.

nedense kanka lafını kullananlar bana hep itici gelmişlerdir sözüm meclisten dısarı

tipine güveniyosan madem birazda etrafına bak bulan nasıl buluyo

• üni.de ortam bulmak zor olmasa gerek. otur kantinde süz etrafı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.