Şimdi Ara

Sevdiğim ama aramızın bozuk olduğun kızın doğum günü bugün..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
21.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler moralim çok kötü açtım 35 lik yuvarlıyorum sizlerle paylaşmak istedim..
    neden böyle oldu böyle mi olmak zorundaydı ahh ulan ahhhhh
    onu arkadaştan daha fazla görmeye başlamıştım karşılıksız bir aşktı ve ben hatalıyım çünkü çabaladıkça üstüne gittikçe kendimden uzaklaştırdım sonuç olarak var olan arkadaşlığımızın yok olmasına neden oldum
    şimdi bırakın karşılık beklemeyi sesini bile duyamıyorum
    doğum gününü kutlayamıyorum ona hediye alamıyorum çok üzülüyorum beyler
    evet başka kız kalmadı beyler :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurofıghter -- 8 Mayıs 2012; 2:00:35 >

• eline al telefonu masum bir mesaj çek. dönüş yaparsa mesaja umut vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 8 Mayıs 2012; 2:05:04 >
  • Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Diye bir mesaj at bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westbrook7

eline al telefonu masum bir mesaj çek. dönüş yaparsa mesaja umut vardır.

ne yazayım hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurofıghter

quote:

ne yazayım hocam ?

içeriğini ben bilemem kızı sen tanıyorsun.her kıza farklı mesaj gider bu durumda.
  • Yas kacti ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence mesaj cekme alkolunu al bi temiz uyku cek yarın sabah kahvaltını yap kızı ara öle kutla.mesaj ile yürümez bu işler.
  • quote:

quote:

quote:

ne yazayım hocam ?

içeriğini ben bilemem kızı sen tanıyorsun.her kıza farklı mesaj gider bu durumda.

genel olarak söyle birşeyler be hocam aynısı yazmam zaten merak ettim sadece
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne yazayım hocam ?

genel olarak söyle birşeyler be hocam aynısı yazmam zaten merak ettim sadece

laf çarpa bilirsin (biliyorum aramız bozuk falan gibisinden) gece gece pek kafam çalışmıyor valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryz35

Yas kacti ?

22 hocam
  • quote:

quote:

Yas kacti ?

22 hocam

İyi sanslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yas kacti ?

22 hocam

İyi sanslar

ne oldu hocam anlamadım ?
  • Çokta umrumda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yas kacti ?

22 hocam

İyi sanslar

ne oldu hocam anlamadım ?

O yaşta unuttuysa imkansiz gibi. Hocam 'dogum gunun kutlu olsun, hediyeni ne zaman istersin' gibisinden birsey yapabilirsin. hediye diyince akar sular duruyor

Edit: günün sonunda kutlarsan daha etkili olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swen Gtefani -- 8 Mayıs 2012; 2:25:09 >

• aranizda ne gecti bilmiyorum ama araniz bozuksa muhtemelen telefonunu acmaz, acarsa da soguk konusursa tum moralin bozulabilir.

bence mesaj at, mesaja da "biliyorum aramiz pek iyi degil ancak yine de dogum gununu kutlamak istedim." tarzi bir mesaj atabilirsin.

ha cevap gelir mi bilmem, gelirse de "tesekkur ederim" ya da "sag ol" gibi bisey olur o yuzden fazla umutlanma yani.

mesaj atarsan araniz en iyi ihtimal su haliyle kalir, belki zaman gectikten sonra daha iyiye gidebilir.

atmazsan araniz suankinden daha kotu olur, ileride tekrar konusmaya baslarsaniz kiz "dogum gunumu ble kutlamadin nasil sevgi bu" gibi bir cumle syleyeblr.

yapmadigin degil, yaptgn seylerden pisman ol.

kizi en iyi sen taniyorsun, kendini kasma icinden gelen mesaji at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Çokta umrumda

olabilir iyi geceler hocam
  • zamanında benzer konuyu ben açmıştım, bir forum üyesinden şöyle bir mesaj gelmişti

quote:

Öyle felsefi sözlere, duygu yüklü kelimelere hiç gerek yok.Madem hissettirmeyeceksin al sana doğum günü mesajı

''Kutlarım.'' Bu kadar.Muhtemelen cevabı da ''Sağol.'' olur.

Şimdi bu ''kutlarım'' sözünün altında yatan duygulara girersek eğer, yıllardır içinde katlanan sevginin bir volkan gibi patlamak üzere olduğunun en büyük kanıtı olduğunu anlayamaz çoğu kimse.Sen o mesajı yolladığın zaman biraz umursamaz biraz da zorla kutlamışsın gibi gelecek karşıdaki insana.Halbuki bilmiyor ki içinde yanan alevi.Kendisinin verdiği soğuk cevabın bile karşıdaki için ne kadar büyük bir umut ve aşk taşıdığını..Uzaklarda olsa da kendisini unutturmamak, ama fazla da üzerine gitmemek için kıvrak bir zeka(!) ile hazırlanıp yollanmış bir mesajı ne kadar anlayabilir ki sevgiden bi haber kadın ! Ona göre sadece ''kutlarsın'' dediğim gibi ama belkide yıllar geçince bir tek kelime ya da saniye ile bu mesajını hatırlayacak ve durumu anlayacak..

• biz de diyoduk eurofıghter ' ın sevdiği ama arasının bozuk olduğu kızın doğum günü ne zamanmış? bize ne allasen
  • quote:

quote:

ne yazayım hocam ?

boşver telefonu al bi tane kocaman oyuncak ayi git evine.. ver hediyeyi sonra de bu ayicik hatrina benle bi yemek yemeye ne dersin... kabul ederse yemek yersin sonrada götür sinemaya(aşk filmi )..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

zamanında benzer konuyu ben açmıştım, bir forum üyesinden şöyle bir mesaj gelmişti

quote:

Öyle felsefi sözlere, duygu yüklü kelimelere hiç gerek yok.Madem hissettirmeyeceksin al sana doğum günü mesajı

''Kutlarım.'' Bu kadar.Muhtemelen cevabı da ''Sağol.'' olur.

Şimdi bu ''kutlarım'' sözünün altında yatan duygulara girersek eğer, yıllardır içinde katlanan sevginin bir volkan gibi patlamak üzere olduğunun en büyük kanıtı olduğunu anlayamaz çoğu kimse.Sen o mesajı yolladığın zaman biraz umursamaz biraz da zorla kutlamışsın gibi gelecek karşıdaki insana.Halbuki bilmiyor ki içinde yanan alevi.Kendisinin verdiği soğuk cevabın bile karşıdaki için ne kadar büyük bir umut ve aşk taşıdığını..Uzaklarda olsa da kendisini unutturmamak, ama fazla da üzerine gitmemek için kıvrak bir zeka(!) ile hazırlanıp yollanmış bir mesajı ne kadar anlayabilir ki sevgiden bi haber kadın ! Ona göre sadece ''kutlarsın'' dediğim gibi ama belkide yıllar geçince bir tek kelime ya da saniye ile bu mesajını hatırlayacak ve durumu anlayacak..

duygulandım valla çok güzel yazmış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.