Şimdi Ara

sessiz güç kaynağı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus p5 gd1pro lga775 pc-x pentıum 4 3,0 asus eax550ati rod asus ta230 kasa bilgisayarın işlemci ve arkadaki 2 fanını coolermaster sessiz fanlarla değiştirdim fakat ekran kartı ve güç kaynağı fanı çok ses çıkartıyor 100-150 ytl civarı sessiz fanı olan sistemimle uyumlu güç kaynağı önerebilirseniz çok sevinirim. ekran kartını da değiştiricem gigabyte x1300 pro almayı düşünüyorum(silent pipe2 fansız) ne dersiniz sesten kurtulabilirmiyim sizce. oyun oynamıyorum internet ofis programlari müzik vs için kullanıyorum

• enermax yada benzeri ürünleri tercih edebilirsin

yeter ki belli bir gücü sağlasın ve büyük fana sahip olsun...
  • SİLVERSTONE , ENERMAX
  • FSP 400 WAAT ÖNERİRİM GERÇEK TEN AMA GERÇEK TEN SES YOKKK 12 CM FANI VAR VE STABİL ISIN MA YOKK KENDİM KULANİORUM YENİİ ALDIM ALIRALMAZZ SES FARKINI VE KALİTEYİİ HİSSEDİYORSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HİPER -- 10 Mart 2007; 21:30:08 >

• YADA DAHA GÜÇLÜÜ DAHA FAZLA WAAT LI PSU ALMAK İSTİORUM PARAM VAR DİO SAN SANA LC 550 WAAT 14 CM FANLI OLAN MODELİ DE ÖNERİRİM OO DA SESSİZ DİR YANLIŞ HATIRLAMİO SAM KASA FAN LARINI DA BAGLİOSUN PSU YAA KASA SICAKLIGINA GÖRE FANLARIN HIZI NI OUTO AYARLİO PSU KENDİ FANINI DA OTOMATİK AYARLİO
  • FSP400W-60PNF dediğin marka heralde. Hocam bende bunu düşünüyom. Sessiz olmasını istiyorum özellikle. ama bazı sorularım olcak. Enermax ile karşılaştırıyorum. Fiyat olarak arada 100 YTL fark var da. Giriş voltajının sadece 220 volt olması bir sorun yaratırmı? Birde verimliliği %70 miş. Bu şimdi 400 watt yerine 280 watt veriyor mu demek oluyor yoksa (evde kullanılan elektrik miktarını kullanma ile ilgili bişey okumuştum) bununla mı alakalı? benim sistemde bir sorun teşkil edermi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: raist1907

FSP400W-60PNF dediğin marka heralde. Hocam bende bunu düşünüyom. Sessiz olmasını istiyorum özellikle. ama bazı sorularım olcak. Enermax ile karşılaştırıyorum. Fiyat olarak arada 100 YTL fark var da. Giriş voltajının sadece 220 volt olması bir sorun yaratırmı? Birde verimliliği %70 miş. Bu şimdi 400 watt yerine 280 watt veriyor mu demek oluyor yoksa (evde kullanılan elektrik miktarını kullanma ile ilgili bişey okumuştum) bununla mı alakalı? benim sistemde bir sorun teşkil edermi acaba?

FSP 12cm 350 Watt kullandım bi müddet... Şu anda ENERMAX Liberty 400W kullanıyorum...
    ENERMAX piyasada bulabileceğin en kaliteli PSU... sıfır ses desem yeridir... 6 aydır kullanıyorum, ses hala bildiğin "0" ...
    FSP ise başta sessizdi.. ama kulandıkça ses seviyesi arttı..

verimlilik mevzusunda pek bilgim yok ama ne kadar verimli olursa o kadar tasarruflu olur...

• eyvallah hocam. Bende enermax 400 Watt lık istiyom. Ama biri 90 ken diğeri 180 YTL. Gönül isterki Enermax olsun. Birde ekran kartı için silencer almayı düşünüyorum. Ortada kaldım resmen
  • Bir şey için daha rahatsız edecem sizi... Ben sistemimi conroe almaya düşünsem yeter mi yoksa bunun enermax 500 lüğü mü lazım olcak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raist1907 -- 11 Mart 2007; 12:52:13 >
  • arkadaslar bu fps nin 400 watt lığı ne kadar ses çıkarıyo acaba bi anlatabilecek varmı? Bende centurion 5BS var kasa olarak. içindeki cooler master traktor gibi ses veriyor. onu değiştirecem. birde kasaya şekil olarak yerleşmesi bi sorun çıkarırmı?
  • quote:

FSP 12cm 350 Watt kullandım bi müddet... Şu anda ENERMAX Liberty 400W kullanıyorum...
    ENERMAX piyasada bulabileceğin en kaliteli PSU... sıfır ses desem yeridir... 6 aydır kullanıyorum, ses hala bildiğin "0" ...
    FSP ise başta sessizdi.. ama kulandıkça ses seviyesi arttı..

verimlilik mevzusunda pek bilgim yok ama ne kadar verimli olursa o kadar tasarruflu olur...

Hocam ne kadar ses geliyo biraz açabilirmisin? Yrn veya en geç salı günü almayı düşünüyorum. Rahatsız edici mi? Enermax gibi olmasını beklemiyorum tabiki de...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.