Şimdi Ara

Sess ve görüntü kalitesi olarak Media oynatıcı tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar medya oynatıcı alacağım Görüntü ve ses kalitesi olarak hangi medya oynatıcılar önde geliyor. DAr'a baktım kayıt özelliği giriş ve çıkış sayıları ve extra özellik bakımından çok zengin ürünler. WD ye baktım giriş çıkış çok az ama alıp kullanan çok sanırım. Dark çin üretimi mi. Siz hangi medya oynatıcıyı tavsiye edersiniz. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

• egreat r6 II çok iyi arkadaşım tavsiye ederim 179 liraya aldım
  • bütçe nedir?
  • saintroyo 'nun dediği gibi sen paradan bahset , neler var neler
  • takip.
    bütçem 100tl bana ne önerirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

takip.
    bütçem 100tl bana ne önerirsiniz :)

Electroworld marketlerde bulursanız , Egreat R6B.
  • bende 42inc 3d tv aldım LG nin,ona bağlamak için bi cihaz arıorm...3d izletsin,dts çözsün ve youtube vs gezilebilsin...200tl max 300tl...öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: csungu

bende 42inc 3d tv aldım LG nin,ona bağlamak için bi cihaz arıorm...3d izletsin,dts çözsün ve youtube vs gezilebilsin...200tl max 300tl...öneriniz nedir?

3D için , Himedia 900A veya 900B
  • fiyat performans olarak tavsiye edebileceğiniz ürün nedir önceliğim ses ve görüntü kalitesi... tabi her tür dosyayı okumada alt yazıda sıkıntı olmaması önemli. 200-300 lira arası ne tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepistes2255

fiyat performans olarak tavsiye edebileceğiniz ürün nedir önceliğim ses ve görüntü kalitesi... tabi her tür dosyayı okumada alt yazıda sıkıntı olmaması önemli. 200-300 lira arası ne tavsiye edersiniz

Görüntü kalitesi için , Sigma 8670 ( Dune HD TV-101 )

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/20-indirimli-dune-hd-tv-101-yilin-urunu-51266188

http://www.sanalpazar.com/20-Indirimli-Dune-Hd-Tv-101-Yilin-Urunu-__isp2441952

• görüntü olarak sigma'nın real'tek e oranla daha iyi olduğu söylenir ancak hangi göz bunu film izlerken ayırabilir benim merak ettiğim budur?
  • yi günler. bu sitedeki bir arkadaştan internetsiz model olan R6b(galiba, modeli a-b diye karıştırabilirim) almıştım. şimdi egreat renk olarak bozuk örüntü veriyor. hdd den başka birşey bağlamıyorum. film seyreder iken renkler bozuk. beyazlar çok parlak, kırmızılar ise daha parlak. sanki eskiden tüplü olan renkli televizyonların tüpü biter iken verdiği görüntü gibi görüntü veriyor.

hdd i, samsung blu-ray e bağlayıp seyrettiğim zaman lcd tv de görüntü sorunu yok. fakat egreat ile bağlayınca görüntü çok bozuk. hdmı kabloyu değiştirdim ama yine aynı sorun var.
    ne yapmam gerekiyor?
    yardımcı olur iseniz sevinirim.
    servis lazım ise, bana servis için telefon veya adres verir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.