Şimdi Ara

Ses kayması nasıl önlenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu işlerde yeniyim. Mesela bilgisayardan oyun oynarken (bilgisayardan oyunu kaydediyorum) kendimi video kamerası ile (bilgisayara bağlı değil normal video kamera) kayıt yapıyorum (hem ses hem kendi görüntümü) fakat ses kayması oluyor vegastan birleştirince. Yardımlarınızı bekliyorum nasıl ses kaymasını önlerim

• ses bütün film boyunca mı kaymış oluyor yoksa başta senkronize edip bir süre sonra mı kayma başlıyor???
  • elturco78 E kullanıcısına yanıt
    film izlerken değil çektiğim videoda işte kendimi çekerkenk oyun oynuyorum youtubede gördüğün oyun videoları gibi bi yandan fotoğraf makinesi ile kendimi çekiyorum ve o ses kaydıda yapıyor. Ayrı olarakta bilgisayarada oynadığım oyunu otomatik kaydediyorum 2 sini birleştirirken ses kayması oluyor baştan ayarlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinek1

film izlerken değil çektiğim videoda işte kendimi çekerkenk oyun oynuyorum youtubede gördüğün oyun videoları gibi bi yandan fotoğraf makinesi ile kendimi çekiyorum ve o ses kaydıda yapıyor. Ayrı olarakta bilgisayarada oynadığım oyunu otomatik kaydediyorum 2 sini birleştirirken ses kayması oluyor baştan ayarlayamıyorum.

Sony vegasa video kaydı ve oyun capture'unu aldıktan sonra iki ses dosyası alt alta gelecek, sonra birinci videodaki başlangıç sesini dinledikten sonra onun sesini kapat ve ikinci videoda aynı sesi bul...sonra resimlerde gördüğün gibi ses dalgalarını senkronize etceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elturco78 -- 31 Aralık 2015; 20:16:06 >

• elturco78 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fakat öylede oyunun sesi gidecek
  • senkronize ettikten sonra tekrar kapalı olan sesi açacaksın...
  • onlinek1 O kullanıcısına yanıt
    valla bence sen bu işi youtube ta bu tür işleri yapan kişilere sor, 8 yaşındaki veletler öyle video kayıtları yapıyorlarki hayretler içine giriyorum. senin dediğin gibi kayıt yapan çocuklar vardı youtube ta oyun videosu çekip yüklüyorlar bayağıda takipçileri vardı. şimdi aradım bulamadım o çocukları. youtube ta biraz ararsan bulursun
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Onlarda kendilerini bişey sanıp cevap vermiyor yorumlara zaten. Bi düzgün bilen bulamadım ya
    Teşekkürler yorumun için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.