Şimdi Ara

Ses Karti ( Ustadlar Hadi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dell inspiron 1300 Laptopum var format attim cd deki bütün driverlarını yükledim, aygıt yöneticisinden giriyorum ses kartı driverında herhangi bir ünlem veya soru işareti yok yüklenmiş görünüyor fakat sağ altta ses kartının simgesi görünmüyor!!muzik acmaya calisinca ses karti yüklenmemis hatasi veriyor ne yapicam acil yardim edermsiniz???ses kartinin markasinida bilmiyorum Dell Inspiron 1300, Celeron 1.6GHz, Linux, 512MB bilgisayar bu ILGILENENLERE TESEKKURLER

• işletim sistemine göre yüklediğine eminmisin?

quote:

Orjinalden alıntı: WeronCardo

dell inspiron 1300 Laptopum var format attim cd deki bütün driverlarını yükledim, aygıt yöneticisinden giriyorum ses kartı driverında herhangi bir ünlem veya soru işareti yok yüklenmiş görünüyor fakat sağ altta ses kartının simgesi görünmüyor!!muzik acmaya calisinca ses karti yüklenmemis hatasi veriyor ne yapicam acil yardim edermsiniz???ses kartinin markasinida bilmiyorum Dell Inspiron 1300, Celeron 1.6GHz, Linux, 512MB bilgisayar bu ILGILENENLERE TESEKKURLER
  • xp otomatik olarak ses kartına uyumlu standart bir ses aygıtı yüklemiş aygıtı tanır ama ses özelliği devreye girmez doğru driveri indirip yüklemen gerekli doğru driveri yükleyince şuanki yüklü olan ses aygıtını farklı bir isimde tanıyacak ve birkaç tane daha aygıt ortaya çacak xp donanım uyumluluğuna uyumlu deil uyarısı verebilir umursamadn yuklemelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: flopticall

xp otomatik olarak ses kartına uyumlu standart bir ses aygıtı yüklemiş aygıtı tanır ama ses özelliği devreye girmez doğru driveri indirip yüklemen gerekli doğru driveri yükleyince şuanki yüklü olan ses aygıtını farklı bir isimde tanıyacak ve birkaç tane daha aygıt ortaya çacak xp donanım uyumluluğuna uyumlu deil uyarısı verebilir umursamadn yuklemelisin

arkadaşım başlığı açan linux diyo
  • hiç bir driveri otamatik tanıdı diye tanıtmazlık yapmayın en güncel hangisi varsa tanıtın ses karını tanımış görüyorsa bile tekrra dene bencee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.