Şimdi Ara

SERVİSTEN GELEN MONİTÖR RENKLİ EKRAN :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekranda iz kaldıgı ıcın servıse yolladıgım monitör 25 gün sonra geldi,fişe taktım monitör bıldıgın ölü piksel testi yapıyor resmen :) ekran sürekli yeşil,mavi,beyaz,siyah olarak değişiyor (tam ekran),4 dokunmatık tuş var hangısıne dokunsam ekranın kenarında key1 test pass yada key2-3-4-5-6 (olarak değişiyor) yazıyor,güç düğmeside dokunmatık mavı ve kırmızı yanıp sönuyor surekli, bıldıgın haplanmış monitör işin içinden cıkamadım sankı test ekranıymış da basıt bi işlemle gececek gıbı ama geçmiyo namussuz böyle bişey gören duyan denk gelen varsa aydınlatın beni pls.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZORESMER -- 26 Kasım 2015; 17:55:26 >

• markaya göre internette arama yapabilirsiniz
  • aramayla olcak iş değil hızlıal gerı yollayın dedı yollıcaz yıne :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZORESMER

aramayla olcak iş değil hızlıal gerı yollayın dedı yollıcaz yıne :)

Servise yollamayın. Arayın servisi durumu izah edin. 2dklık iş için günlerce beklemeye değmez.
  • pckopatx kullanıcısına yanıt
    Servisi aramak izdirap 11820 diye bi numara koymuslar dakikasi 3 lira vatandasi soymanin pesinde cakallar servise ulasmak isi bilen birini bulmak imkansiz ordan oraya aktariyolar surekli mecbur geri yollicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabahın köründe olayı çözdüm harbiden test ekranıymış,renkler belli bi düzende değişiyor bi yerde bıtıp tekrarladıgı ıcın test dıye dusunmustum,herbıtımde 1 dokunmatık tusa dokundum daha sonra dıger tuşa sırayla 4 tuşta daa testı devam ettırdım 4 tus bıtınce guc tusuna basılı tuttum bıraz kapandı sonra bagladım pcye sorun yok cok şükür,adamı ılla gerecekler neyse yollamaktan kurtuldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.