Şimdi Ara

Seri maçımda oxi geldi sattım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal olsun kardeşim sakın pişman olma yerinde olsam bilerek feedlerdim bile.
  • Bu oyuncunun bu tarz davranışları olduğunu yayınını takip etmeden nasıl öğreniyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Hem bu arkadaşı sevmiyorsunuz hemde her defasında konusunu açıp dolaylı yoldan reklamını yapmış oluyorsunuz. Kendinin farkında ve sadece oyunlara eğlence amacıyla bakan kişiler bu tarz davranışta bulunma gereği hissetmezler. Şu hareketleri görünce gerçekten sizler adına üzülüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Bu oyuncunun bu tarz davranışları olduğunu yayınını takip etmeden nasıl öğreniyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Hem bu arkadaşı sevmiyorsunuz hemde her defasında konusunu açıp dolaylı yoldan reklamını yapmış oluyorsunuz. Kendinin farkında ve sadece oyunlara eğlence amacıyla bakan kişiler bu tarz davranışta bulunma gereği hissetmezler. Şu hareketleri görünce gerçekten sizler adına üzülüyorum.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm olarak foto atıcam sizlere
  • quote:

Bu oyuncunun bu tarz davranışları olduğunu yayınını takip etmeden nasıl öğreniyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Hem bu arkadaşı sevmiyorsunuz hemde her defasında konusunu açıp dolaylı yoldan reklamını yapmış oluyorsunuz. Kendinin farkında ve sadece oyunlara eğlence amacıyla bakan kişiler bu tarz davranışta bulunma gereği hissetmezler. Şu hareketleri görünce gerçekten sizler adına üzülüyorum.
    Bu adamın nasıl bir kişiliği olduğunu bilmek için yayınını izlemeye gerek yok, zaten çoğumuz biliyoruz nasıl biri olduğunu. Hitap ettiği kesim belli olan biri, buraya gelip Oxinin reklamını yapmamız saçma ona katılıyorum.
  • Diğer kişilere yazık olmuş evet ama, izleyince ve yazdıklarını yaptıklarını görünce ( anne olayını falan bilmiyorum ) helal olsun dedim ben de sana.
  • kral çocuksun
  • Ben olsam çocuğu bulup .......... yapardım Annesine küfür eden çocuğun feleğini şaşırtırım
  • Şimdi bir videosunu izledim de bir insan bu kadar mı ben malım diye bağırır.
  • Oxiye ne yapılsa yeridir. İyi yapmışsın.

• Hll

• Annesine küfür etme olayınıda anlatayım bir gün gülmek için açtık yayını kadıncağaz oğlum gel yemek ye sıcakken dedi oxide sanki kötü bir şey söylenmiş gibi kapat lan kapiyi sgit burdan diye bağırmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: meto_sasa

Annesine küfür etme olayınıda anlatayım bir gün gülmek için açtık yayını kadıncağaz oğlum gel yemek ye sıcakken dedi oxide sanki kötü bir şey söylenmiş gibi kapat lan kapiyi sgit burdan diye bağırmaya başladı.

aynen öyle o günden belli kılım ona
  • Saygı duydum sana hll
  • Hl qmq honored.

• quote:

Annesine küfür etme olayınıda anlatayım bir gün gülmek için açtık yayını kadıncağaz oğlum gel yemek ye sıcakken dedi oxide sanki kötü bir şey söylenmiş gibi kapat lan kapiyi sgit burdan diye bağırmaya başladı.

+1
  • quote:

O anne kim bilir ne kadar üzüldü. Bende öyle saygılıyım demiyorum ama anneme yada babama bir kere bile kotü söz söylemedim. Allah annesine sabr versin.

• Oxi gibi birine iyi olmuş derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothor

12 yaşındaki çocukların yapacagı türden bir hareket yapmışsın

Kaybol.

Hll qnq iyi yapmışın.
  • RESPECT bro helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.